» » Кориця: корисні властивості
  • автор: admin  
  • (16-03-2015, 14:30)   
  •   0   
  •  838 

Кориця: корисні властивості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/koricya-korisn-vlastivost_441.jpeg-->Кориця: корисні властивості
Чотириста років тому греки називали корицю «кіннамон», що в перекладі означає «бездоганна пряність». Кориця завжди цінувалася дуже високо. Є народи, які додають корицю в більшість своїх страв, наприклад, так роблять в Китаї. Про корицю згадується навіть у Біблії: Бог велів взяти її Мойсею з собою під час втечі з Єгипту.
У природі кориця - це дерева або чагарники, які ростуть в Індії, Цейлоні, Китаї та Південній Америці.
Чим корисна кориця? Чому вона так полюбилася всім народам, які змогли з нею познайомитися? В першу чергу - за свій приємний пряний смак, у другу - за корисні властивості.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/koricya-korisn-vlastivost_702.gif-->Кориця: корисні властивості


Чим корисна кориця для організму


Медики порівнюють корицю з теплим покривалом, яке вкриває, зігріває і позбавляє від суглобових болів і застуди.
У косметології використовується не стільки сама кориця, скільки коричне масло, яке отримують паровий перегонкою кори і листя коричного дерева. Втім, в косметиці чисте масло кориці не застосовується, так як викликає роздратування шкіри, але потроху його додають в різні креми. Тоді воно стимулює кровообіг в шкірі, що в'яне.

Чим корисна кориця мелена


Мелену корицю додають до солодких страв з фруктів і молока, виробів з тіста, різні напої. Той порошок, який ми знаємо під ім'ям «кориця» - це тонко розмелена кора коричного дерева. Найцінніша кориця з Цейлону, вона ж і сама ароматна. Китайська кориця або кассія, як її ще називають, пахне слабше і цінується не настільки високо.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/koricya-korisn-vlastivost_503.gif-->Кориця: корисні властивості
Чим корисна кориця для схуднення


У кориці є одна чудова властивість для тих, хто хоче схуднути, - вона прискорює обмін речовин. Також кориця прискорює процес травлення і полегшують роботу шлунка. Щоб схуднути, її потрібно додають в різні страви і напої, що входять до складу конкретної дієти. Корисні властивості кориці для схуднення полягають ще й у тому, що вона може урізноманітнити й прикрасити смак звичайно позбавлених смаку дієтичних страв.

Чим корисна кориця з кефіром


Часто, що сидять на дієтах, роблять спеціальний коктейль для схуднення, додають кефір корицю. Так у чому ж користь кориці з кефіром? А в тому, що вона не тільки покращує смак кефіру, але і полегшує розщеплення жиру. Разом з корицею кефір можна додавати імбир і червоний перець. Такий букет прянощів полегшує проходження кефірної дієти. У народній медицині вважається, що кефір з корицею знижує артеріальний тиск.

Мед і кориця корисні властивості


Кориця і мед - прекрасний смакове поєднання і не тільки. Є офіційні наукові дані, що кориця з медом полегшує перебіг артриту аж до повного зникнення болю. Від кориці з медом можна схуднути, тому що ця суміш впливає на процеси травлення, очищає організм.

Увага!


Крім корисних властивостей у кориці є й протипоказання, правда трохи. «Бездоганну пряність» не вживають під час вагітності, хіміотерапії при раку і при особистій непереносимості.
загрузка...
Написати Вконтакте