Дієти
Корисні властивості алое
16.03.2015 461 0 admin

Корисні властивості алое

Здорове харчування

Корисні властивості алое
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-vlastivost-aloe_531.jpeg-->Корисні властивості алое
Про корисні властивості соку алое люди знали ще за дві тисячі років до нашої ери. Корисні властивості алое визначає його особливий хімічний склад: у нього входять глюкоза, багато мінеральних речовин і 17 амінокислот, вітаміни A, C, B2 B3 B6 E. Стародавні єгиптяни, а слідом за ними і греки варили з алое бальзами й еліксири. Особливу популярність у них придбав сабур - упарений сік для загоєння ран.
В наші дні часто можна чути назву «алое-віра». Це не різновид і не сорт цієї рослини, а просто дослівний переклад ботанічного назви з латинської мови. Тому корисні властивості алое-віра аналогічні звичайному кімнатному алое.

Алое: корисні властивості протипоказання


Здатність алое зміцнювати імунну систему, прискорювати загоєння тканин, стимулювати зростання нових клітин дозволило цій рослині не втратити своєї актуальності і в нашому столітті.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-vlastivost-aloe_192.gif-->Корисні властивості алое


Високі дезінфікуючі якості такого цінного рослини дозволяють використовувати його в багатьох галузях медицини - в хірургії, терапії, гінекології.
Крім корисних властивостей у алое є і протипоказання. Оскільки сік стимулює ріст клітин, його не варто застосовувати там, де це небажано, наприклад, наносити крем з алое на родимки.

Сік алое: корисні властивості для очей і волосся


Препарати з алое призначають при кон'юктивіт. Багато у алое корисних властивостей і для волосся - сухого, пошкодженого та ламкого. Для них весь комплекс ензимів, вітамінів, хімічних елементів, що містяться в цій рослині, є справжньою панацеєю.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/korisn-vlastivost-aloe_153.gif-->Корисні властивості алое
Корисні властивості алое в косметології


Корисні властивості алое здавна використовували не тільки для лікування, але і в косметичних цілях. Вважалося, що вони продовжували молодість шкіри. Зараз науково підтверджено, що сік алое може запобігати її старіння.
Алое корисно для будь-якого типу шкіри. Препарати, до складу яких він входить, добре зволожують і пом'якшують суху і нормальну шкіру, знімають запалення і подразнення проблемної жирної шкіри, а в'яне дають нові життєві сили.
Корисні властивості алое для особи збільшуються, якщо листя перед використанням обробити за методом біогенного стимулювання.

Алое корисні властивості: рецепти приготування


Для того щоб приготувати цілющий сік алое, потрібно зрізати кілька нижніх листків, загорнути їх в темну тканину або папір і тримають 21 день при температурі 2-4С. За цей час у зрізаних листках утворюються особливі речовини - біостимулятори. Потім листя промивають в холодній кип'яченій воді, труть на тертці, заливають водою в пропорції 1:4 і ставлять у холодильник на півтори години. Після цього віджимають сік і фільтрують через марлю.
Зміцнююча Маска для обличчя: купити чи приготувати? Зміцнююча Маска для обличчя: купити чи приготувати?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zmcnyuyucha-maska-dlya-oblichchya-kupiti-chi-prigotuvati_511.jpeg--> Молодість і краса, на жаль, не
Маски з алое для особи - ефективні рецепти з соку рослини Маски з алое для особи - ефективні рецепти з соку рослини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/maski-z-aloe-dlya-osobi-efektivn-recepti-z-soku-roslini_131.jpeg--> Про лікарські властивості такого
Кориця: корисні властивості Кориця: корисні властивості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/koricya-korisn-vlastivost_441.jpeg-->
Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
Як самостійно прискорити обмін речовин? Як самостійно прискорити обмін речовин?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-samostyno-priskoriti-obmn-rechovin_141.jpeg-->
Сік алое - як схуднути Сік алое - як схуднути
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sk-aloe-yak-shudnuti_131.jpeg--> Всі ми знаємо, що сік алое - це прекрасний протизапальний засіб. Цю рослину
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]