» » Чим корисний виноград
 • автор: admin  
 • (16-03-2015, 14:29)   
 •   0   
 •  1071 

Чим корисний виноград
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-korisniy-vinograd_841.jpeg-->Чим корисний виноград
Виноград - найсолодша плодово-ягідна культура у світі. У ньому міститься багато природних цукрів, але найбільше глюкози і фруктози.
Чим ще полезн виноград, можна дізнатися, якщо вивчити його хімічний склад. Ви знайдете в ньому колосальна кількість дуже корисних речовин - мінералів, вітамінів, ферментів. Не дарма цією культурою зайнято майже половина світових плодових насаджень.
Чим корисний виноград в першу чергу? Своїм соком, схожим з дією на лужну мінеральну воду. У ньому дуже багато заліза і калію. Лікувальні властивості виноградного соку використовують при захворюваннях серця, судин, печінки і нирок. Виноград активізує обмін речовин в організмі, водний та білковий баланс. Сечогінну дію виноградного соку допомагає позбутися від надлишків солі та сечової кислоти.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-korisniy-vinograd_802.gif-->Чим корисний виноград


Ця дивовижна ягода корисна при багатьох дійсно серйозних захворюваннях, наприклад, при туберкульозі. Ще вона володіє відхаркувальною дією. Тому корисні властивості винограду можуть використовуватися при бронхітах, ларингітах і легеневої недостатності. У шкірці ягід міститься клітковина, пектин і дубильні речовини. Цей комплекс стимулює роботу органів кровотворення і шлунково-кишкового тракту.

Корисні властивості винограду • зміст біофлаваноїдів і багатий на органічні сполуки;

 • підвищує гемоглобін крові;

 • допомагає при недокрів'ї, залізодефіцитної анемії та підвищеному давлениия;

 • при зовнішньому використанні, зволожує, живить, захищає шкіру;


 • Чим корисний виноград киш-миш


  Сортів винограду багато. Осібно від усіх стоять сорти киш-миш. Так називається виноград без кісточок. В основному його вирощують в Середній Азії. Корисні властивості винограду киш-миш такі ж, як і виноград з кісточками. Єдина його відмінність за хімічним складом полягає в тому, що в ньому утворюється більше цукрів. З - за цього, а також через відсутність кісточок, виноград кишмиш використовується в основному для виготовлення родзинок і вживання в сирому вигляді.

  Чим корисний чорний виноград


  Чорний виноград має чорне забарвлення, тому що в його шкірці і соку містяться біофлавоноїди. Ще в ньому величезна кількість органічних кислот. Корисні властивості чорного винограду визначаються його разюче багатим хімічним складом, в який входить кілька сотень органічних сполук.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chim-korisniy-vinograd_753.gif-->Чим корисний виноград
  Корисні властивості червоного винограду


  Особливість ягід червоних сортів винограду в тому, що вони значно підвищують гемоглобін крові. Це надає позитивний ефект на роботу всіх органів і систем людського організму. Корисні властивості червоного винограду проявляються при недокрів'ї, залізодефіцитної анемії та підвищеному тиску. Якщо регулярно їсти червоні сорти винограду, то покращиться робота печінки і жовчного міхура.

  Чим корисний зелений виноград


  Порівняно з червоним, зелений виноград не має настільки цінними лікувальними властивостями, але це не означає, що він марний. До того ж зазвичай він солодший.

  Кісточки винограду: корисні властивості


  От чим ще корисний виноград-так це олією виноградних кісточок. Мало хто знає, але його можна вживати в їжу, наприклад, заправляти салати, робити майонез. У нього легкий специфічний смак, досить приємний. Корисні кісточки винограду? Звичайно, масло виноградних кісточок не містить стільки корисних речовин, як сік винограду, однак у ньому досить активних речовин, щоб широко використовувати його в побуті і в медицині. Найцінніше масло виходить холодним пресуванням.
  Його краще застосовувати в кулінарії, а в медичних цілях, у тому числі косметичних. Воно добре зволожує, живить, захищає шкіру. Тому промисловість часто випускає на його основі різні косметичні засоби. Чисте масло виноградних кісточок, куплене в аптеці, можна використовувати вдома для самостійного приготування масок, домашніх кремів. Намазавши його на шкіру перед голінням, можна підвищити якість гоління, так як шкіра стане м'якою і гладкою.

  Виноград: корисні властивості і протипоказання


  Чи завжди корисний виноград? Незважаючи на свою колосальну користь, виноград можна їсти не всім.

 • Пам'ятайте, що від винограду можна погладшати.

 • Широкий спектр органічних кислот робить обмеженим вживання винограду при захворюваннях дванадцятипалої кишки і виразки шлунка, а також проблеми із зубною емаллю.

 • З-за високої кількості цукру у винограді, його не можна вживати при цукровому діабеті.


 • Чим корисний виноград для вагітних


  Вагітним жінкам слід з обережністю є виноград, корисні властивості якого несумісні з молочними продуктами, які жінка повинна активно вживати на пізніх термінах вагітності, щоб не відчувати дефіциту кальцію.
  загрузка...
  Написати Вконтакте