Дієти
Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати
16.03.2015 2519 0 admin

Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати

Здорове харчування

Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/proroschuvach-nasnnya-vdguki-yak-vibrati_151.jpeg-->Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати
Придбання проращивателя навряд чи відноситься до справи звичайного. В наш час це все ще доля міських жителів, які хочуть на своєму підвіконні мати смачні, свіжі і вельми корисні проростки молодих рослин - пшениці, гороху, гречки, сочевиці та інших злакових.
Використовують їх для щоденного вживання в їжу. Свіжі проростки - листочки додають в м'ясо, суші, салати та інші страви, аж до десертів. Вживати їх можна і цілими, а також у вигляді соку. Щоправда, отримати сік з паростків на звичайній соковижималці у вас навряд чи вийде, тут потрібна шнекова соковижималка.
Дієтологи рекомендують щодня вживати не менше 50 мл свіжого соку з овочевих проростків. Користь такого соку високо цінували навіть майстри стародавньої медицини. Вони вважали, що така корисна їжа повертає красу і молодість, завдяки високому вмісту в проростках вітамінів, поживних речовин, ензимів і мікроелементів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/proroschuvach-nasnnya-vdguki-yak-vibrati_282.gif-->Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати


Де купити і як вибрати пророщувач насіння


Відгуки на ці прилади зустрічаються різні, як і будь-яка інша техніка, пророщувач проращивателю ворожнечу. Потрібно розуміти, у чому відмінність маленького круглого проращивателя для злаків і середньої домашньої ферми або повітряного саду. Природно, купувати необхідно, виходячи з потреб.

Типи проращивателей та їх особливості:


1. Проращиватели звичайні. З плюсів: екологічність матеріалів і мінімальна вартість. З мінусів: зерна можуть запліснявіти, якщо не промивати їх вчасно.
2. Спраутери. Найпростіші автоматичні проращиватели за доступною ціною. Досить гучні, але добре роблять свою роботу.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/proroschuvach-nasnnya-vdguki-yak-vibrati_243.gif-->Пророщувач насіння: відгуки, як вибрати
3. Микроферма. Це модернізований автоматичний пророщувач, має більший розмір, ніж у спраутов і іншу систему поливу (генератор туману). Є можливість надстраивания додаткових ярусів.
4. Міні город. Це домашній «город на полиці». Система продумана до дрібниць, що дозволить вам вирощувати фрукти, овочі та зелень в будь-який час року. У міні-городі можна використовувати землю.
5. Аеро сад (повітряний сад). Технологія повітряних садів - це інноваційний напрямок в такого роду пристроях. Аеро сад являє собою компактний прилад для вирощування будь-яких видів рослин домашніх умовах.
Його робота заснована на аэропонике - це автоматична система контролю над освітленням і поливом таких рослин, як петрушка, кріп, кінза, помідори черрі, листовий салат та інші корисні рослини. Головний недолік аэропоники - необхідність добрива рослин спеціальними пестицидами і хімікатами, що шкідливо для організму.
На наш погляд, оптимальний варіант - це пророщувач насіння ves electric V-GH 201 . Новинка стане корисною річчю не тільки для дачників-городників, але і для всіх, хто хоче їсти свіжу та корисну їжу, а також бути впевненим у її екологічну чистоту.
Пророщувач насіння ves V-Gh201 дозволить швидко виростити мікрозелень із зерен (пшениці, сої, вівса, жита, горошку, гарбуза, редьки, ячменю та інших). З його допомогою ви зможете пророщувати до чотирьох різних видів насіння одночасно. Для цього вам не потрібно земля, так як зерна проращиваются в спеціальних ванночках. У пристрої здійснюється автоматичне зрошення насіння водою, а також підігрів води.
Результат від його використання набагато вище, ніж при ручному пророщування зерен. Цей прилад заощадить час, сили і гроші, а також забезпечить вашу сім'ю смачною і корисною їжею.
Насіння яблук - користь і шкода Насіння яблук - користь і шкода
Яблука здавна вважалися молодільним плодом. Але, виявляється, яблука корисно з'їдати разом з насінням. Скільки насіння можна вживати в день, щоб вони
Насіння кабачка - користь і шкода Насіння кабачка - користь і шкода
Не всі любителі насіння соняшника знають, що не менш корисно вживати в їжу насіння кабачків. Їх також можна обсмажити і використовувати в якості
Мікрозелень: ростимо вітаміни на підвіконні цілий рік Мікрозелень: ростимо вітаміни на підвіконні цілий рік
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/mkrozelen-rostimo-vtamni-na-pdvkonn-cliy-rk_151.jpeg-->
Кунжутне насіння: користь і шкода Кунжутне насіння: користь і шкода
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kunzhutne-nasnnya-korist-shkoda_701.jpeg-->
Насіння кропу: Корисні властивості Насіння кропу: Корисні властивості
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nasnnya-kropu-korisn-vlastivost_781.jpeg--> Кріп - знайоме нам з дитинства рослина, його пряний особливий
Насіння льону для схуднення: опис, відгуки та результати Насіння льону для схуднення: опис, відгуки та результати
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nasnnya-lonu-dlya-shudnennya-opis-vdguki-ta-rezultati_251.jpeg--> Цінні властивості насіння льону ще в
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]