» » Сироп з ріжкового дерева
  • автор: admin  
  • (30-09-2016, 05:28)   
  •   0   
  •  98 
Сироп з ріжкового дерева


Добавка, що застосовується як в медицині, так і в повсякденному житті, що нагадує за смаковими якостями шоколад – це аж ніяк не вигадка. Це – сироп ріжкового дерева, про чиї властивості знали ще в часи Римської Імперії. Цареградские стручки (ненаукове назва Ceratonia siliqua, з плодів якої і отримують сироп ріжкового дерева Royal Forest) – джерело органічних кислот і водорозчинних вітамінів. У тому числі – піридоксину і рибофлавіну. Тому нічого дивного у використанні сиропу ріжкового дерева для профілактики роботи травної системи немає. А адже цей сироп за смаком ще й нічим не відрізняється від какао!

Шоколад без цукру?


Сироп з ріжкового дерева


Як ні парадоксально, сироп ріжкового дерева Royal Forest хоч і здається солодше шоколаду, але за змістом цукру знаходиться у явно виграшною «позиції». Все тому, що «цукор» в цьому сиропі зовсім не цукор в класичному його розумінні, а фруктоза. Фруктозу ж людський організм засвоює значно простіше, ніж глюкозу. Тому-то цей сироп відмінно підходить всім тим, хто не мислить життя без солодкого, але про фігуру забувати не хоче.

Контрасти сприйняття


При цьому абсолютно дієтичним продуктом назвати сироп складно: все-таки 220 ккал на 100 грам – не найнижчий з можливих показників калорійності. Але ось що цікаво: одна ложка сиропу з ріжкового дерева Royal Forest розбавлена склянкою теплої води з додаванням соку чверті лимона (або лайма) – і дієтичний напій готовий! Приймати його стоїть перед їжею (хвилин за 5-10), віддаючи перевагу обіду і вечері. Крім почуття легкої насиченості, додасть цей напій і бадьорість. А за рахунок наявності в складі дубильних речовин ще і виведе з організму застарілі токсини.


Сироп з ріжкового дерева


Порівняємо?


Сироп з ріжкового дерева


Примітно, що повсюдне використання сиропу з царгородським стручків як у харчовій промисловості, так і в «побуті» пояснюється не тільки його властивості. Але також явними перевагами у відсутності шкідливих для організму складових. У порівнянні з тими ж какао-бобами, сироп ріжкового дерева зовсім не містить холестерину і токсичних оксалатів. Немає в ньому і алкалоїдів (горезвісний теобромін, приміром, у какао наявна в надлишку) з кофеїном. Тому-то сироп ріжкового дерева Royal Forest «працює» виключно на організм, захищаючи його від різких стрибків цукру в крові і допомагаючи знизити алергічні реакції.

Як таке можливо?


Але що ж такого, крім вітамінів групи В, міститься в екстракті ріжкового дерева, що дозволяє вважати цей продукт одночасно і унікальним і цілющим. По-перше, вітаміни А, С, Е, РР; по-друге, – комплекс мінералів, аналогів якому практично неможливо знайти в природі. Залізо, магній, натрій, цинк – список далеко не повний. А 79 мг фосфору і 1100 мг калію на 100 г сиропу – це ще не «мінеральний рекорд». Сам же рекорд ховається у вмісті кальцію: 307 мг/100 г – у 10 разів більше, ніж у молоці і вище, ніж у сирі. І все це навіть без урахування наявності у біохімічному складі сиропу ріжкового дерева Royal Forest харчових волокон, що сприяють поліпшенню жирового і вуглеводного обміну.

Чи існують протипоказання?


Так як самі по собі плоди ріжкового дерева насичені природним моносахаридом (фруктозою), зловживати сиропом людям з індивідуальною непереносимістю «рослинного цукру» категорично не можна. Аналогічна ситуація і для тих, хто страждає непереносимістю лактози. З тією лише відмінністю, що сам по собі сироп ріжкового дерева вживати можна, а ось у поєднанні з молоком – не варто (з-за проносного ефекту). Для всіх інших ніяких виразних протипоказань немає, але діабетикам варто обмежуватися в дозуванні (не більше 2 чайних ложок за добу), а при проблемах з нирками, шлунком і печінкою краще отримати індивідуальну професійну консультацію.
Сироп з ріжкового дерева
Лікувальний ефект


Сироп з ріжкового дерева


Цікаво, що крім своїх загальнозміцнюючих властивостей, сироп ріжкового дерева Royal Forest рекомендується використовувати і для цілком конкретних медичних цілей. З захворювань «рядового» плану він буде корисний при лікуванні ангіни, легких застуди, кашлю. Для профілактики – підійде при підвищеному рівні холестерину і зниження артеріального тиску. Корисний сироп також при отруєннях і навіть допомагає впоратися з задишкою і деякими розладами нервової системи. Зокрема, прискореним серцебиттям і безсонням.
Подивитися асортимент<!--
загрузка...
Написати Вконтакте