» » Лікування епілепсії в Ізраїлі
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 17:47)   
 •   0   
 •  463 

Лікування епілепсії в Ізраїлі
Епілепсія досить поширене і серйозне захворювання, лікування якого вимагає кваліфікованого підходу. При лікуванні епілепсії використовують велику кількість ліків, але застосування декількох з них одночасно може зменшити їх дію. Тому перед прийняттям декількох ліків одночасно необхідно пройти консультацію у фахівця (лікаря).
Деякі загальні пункти про антиепілептичних ліки:
- лікування може починатися повільно з використанням невеликих доз ліків, дозування яких буде поступово збільшуватися;
- тільки лікар повинен змінювати тип або дозу ліків (не змінюйте дозу самостійно);
- при лікуванні іноді використовуються комбінації декількох ліків;
- спробуйте не пропустити жодного прийому ліків. Пройдіть консультацію у свого лікуючого лікаря, що Вам робити, якщо це сталося;
- при появі побічних ефектів від застосовуваних ліків негайно повідомте лікаря;
- якщо під час лікування відбуваються напади епілепсії, необхідно повідомити про це Вашого лікаря. Для отримання кваліфікованого лікування необхідно звертатися в спеціалізовані клініки. Кваліфіковані фахівці, які проводять лікування в ізраїлі використовують індивідуальний підхід до кожного із пацієнтів і завжди підберуть необхідне лікування;
- жінки, які планують вагітність, повинні обговорити з їх лікуючим лікарем або фахівцем потрібно змінити метод їх лікування, щоб забезпечити розвиток плоду.
- лікування епілепсії не можна раптово припиняти, оскільки така зупинка може звести всі досягнення лікування до нуля.
Епілепсія іноді викликається з-за неправильної мозкової тканини. У таких випадках використовують хірургічний метод лікування. Після успішного проведення операції пацієнти часто повністю позбавляються від нападів, але шанс на повне одужання після такої операції у кожного пацієнта різний. Тому хірургія не призначена для заміни основного лікування і використовується у випадках, коли застосування ліків не дає необхідних результатів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lkuvannya-eplepsyi-v-zrayil_931.gif-->Лікування епілепсії в Ізраїлі


Є багато речей, які Ви і Ваш лікар повинні будете розглянути перед застосуванням хірургічного лікування. Ви також повинні будете пройти деякі тести, щоб визначити актуальність застосування хірургії. Тільки маленький відсоток пацієнтів - відповідні кандидати для застосування хірургічного лікування. Для проведення операції такої складності необхідно сучасне обладнання та участь кваліфікованих фахівців, все це надає лікування епілепсії в Ізраїлі .
Трохи про дієту при епілепсії

Необхідно відмовитися від алкоголю, газованих напоїв з вмістом кофеїну, продуктів, що містять аспартам.

Харчування повинно бути повноцінним, що включає всі необхідні вітаміни і мінеральні речовини. Зокрема, деякі дослідження дозволяють припустити, що:
 • дефіцит фолієвої кислоти може сприяти збільшенню частоти нападів,

 • низький рівень тіаміну (вітаміну В1) здатний провокувати напади,

 • достатня кількість піридоксину (вітаміну В6) в раціоні харчування послаблює припадки,

 • вітамін E і магній здатні значно знизити частоту нападів,

 • Існує також лікувальна дієта при епілепсії - кетогенна, призначається вона зазвичай при тяжких, важко піддаються лікуванню формах хвороби. Дотримання дієти можливе тільки під контролем лікаря.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/lkuvannya-eplepsyi-v-zrayil_952.gif-->Лікування епілепсії в Ізраїлі
  Кетогенна дієта характеризується різким обмеженням білкової і вуглеводної їжі, але високим вмістом жирів.
  загрузка...
  Написати Вконтакте