» » Кондитерський ринок Росії: перспективи розвитку
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:45)   
  •   0   
  •  275 

Кондитерський ринок Росії: перспективи розвитку
Як і інші сфери промисловості, криза не обійшла стороною і ринок кондитерських виробів . Обсяги виробництва за минулий рік знизилися приблизно на 7%. Це пов'язано зі зниженням попиту на кондитерські вироби, що, в свою чергу, було викликано їх подорожчанням. Найбільшим попитом серед росіян користуються такі торгові марки, як «Натхнення», «Оленка», і «Бабаєвський». Самим ємким незмінно залишається сегмент вагових шоколадних цукерок. На його частку в натуральному вираженні припадає близько половини загальних продажів шоколадної продукції
На сьогоднішній день споживання кондитерських виробів у Росії, порівняно з західними країнами, невелика. Цьому є кілька причин. По-перше, рівень життя населення по регіонах дуже відрізняється. По-друге, кондитерські вироби досить специфічний продукт не щоденного вживання. Наприклад, по споживанню хліба і хлібних виробів Росія лідирують серед західних країн.
Споживання цукерок на душу населення в Росії лідирують міста-мільйонники, у першу чергу, звичайно, Москва. Наприклад, 52% москвичів купують шоколадні цукерки у коробці не рідше, ніж раз на місяць.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/konditerskiy-rinok-rosyi-perspektivi-rozvitku_331.gif-->Кондитерський ринок Росії: перспективи розвитку


У Росії, порівняно з найбільшими світовими ринками найбільш низька середня ціна за кілограм кондитерських виробів, саме тому покупці частіше віддають перевагу вітчизняним виробникам. За останні кілька років відзначається зростання темпів виробництва м'яких цукерок, глазурованих шоколадною та шоколадно-молочною глазур'ю. Криза призвела до того, що на російському ринку поступово знижується частка імпортної продукції, т. к. дорога перевезення підвищує ціну на продукцію, що робить її не рентабельною. За оцінками аналітиків, в середньому ціна на імпортні кондитерські вироби зросла на 15-30%. Важливу роль також відіграє подорожчання інгредієнтів для виробництва кондитерських виробів, зокрема какао-бобів.
Враховуючи нинішню ситуацію на ринку, виробники намагаються знайти нові ніші, щоб залучити покупців. Все більшу популярність набувають недорогі кондитерські вироби, службовці аналогом виробів преміум-класу. Також користуються попитом «швидкі» солодощі, наприклад, шоколадні батончики. Вони швидко вгамовують голод, мають зручну упаковку та незамінні для активних жителів мегаполісу.
Ще один актуальним рішенням для виробників кондитерських виробів є випуск продукції, що позиціонується як здорове харчування. До таких продуктів відносяться солодкі снеки.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/konditerskiy-rinok-rosyi-perspektivi-rozvitku_852.gif-->Кондитерський ринок Росії: перспективи розвитку

загрузка...
Написати Вконтакте