» » Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:45)   
  •   0   
  •  367 

Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички
Мода. Іноді створюється враження, що вона створює нас, а не ми її. Ми носимо не то що зручно і йде нам, а те, що модно, їмо те, що модно, фарбуємося так, як модно, купаємося в ополонці - останній писк, робимо все через відоме місце - так модно. Те ж можна сказати і про цигарки. Зовсім недавно курити було модно - курили всі - і слабка стать теж. Тепер стало модно кидати палити.
Ось тут то ми і забуксували. Як в анекдоті «Кидати палити складно? Немає нічого простіше - я сама 7 разів кидала». Палити кинути дійсно складно, суперечці немає, але завдяки розвитку мікроелектроніки і старанням розробників з Японії все ж набагато простіше, ніж традиційними методами. Варто купити електронну сигарету як стверджують розробники, і кинути палити можна не відчуваючи жодного дискомфорту. Вам не будуть снитися сигарети, у вас не буде дратівливості і сильного бажання закурити в цей період.
Електронна сигарета імітує натуральну не тільки зовні. Палити її можна як звичайну, вдихати дим, відчувати аромат тютюну і випробовувати ті ж відчуття, що і від звичайного куріння. Ось тільки запах диму відчувати зможе лише сам курець, причому доза нікотину буде набагато менше, а різних канцерогенів (їх десятки) і токсинів (крім нікотину, звичайно), не буде зовсім. Нікотин залишений тільки з тієї причини, що саме до нього у курця стійке звикання.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/elektronna-sigareta-dopomozhe-vdmovitisya-vd-modnogo-zvichki_821.gif-->Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/elektronna-sigareta-dopomozhe-vdmovitisya-vd-modnogo-zvichki_892.jpeg-->Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички

Електронна сигарета "Gamucci Micro"
Принцип роботи електронної сигарети нескладний. Спеціальний ультразвуковий випарник створює відчуття диму, а з змінних мундштуків до диму підмішується мінімальна доза нікотину. Мундштуки зроблені змінними для того, щоб курець міг поступово зменшувати дозу нікотину на протязі всього циклу відвикання від куріння. Крім того, різні мундштуки імітують різноманітні аромати - від гаванської сигари і ментолу до нашого «Беломора». Ще одна перевага електронної сигарети - її можна курити де завгодно (літак, лікарня, квартира), не завдаючи при цьому шкоди оточуючим.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/elektronna-sigareta-dopomozhe-vdmovitisya-vd-modnogo-zvichki_803.gif-->Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички
Як було відмічено вище, електронна сигарета за зовнішнім виглядом імітує свого отруйного побратима, так що в будь-якому оточенні ви не будете виглядати дивно. Ваш чоловік кидає палити, але він любитель сигар? До його послуг чудова електронна гаванська сигара, а того, хто віддає перевагу трубки, розробники пропонують електронні трубки. Навіть якщо ваша половина не кидає палити, але ви стомилися нагадувати йому що існують попільнички, витягаючи в черговий раз улюблений пилосос irobot з купи попелу, купіть дружину електронну сигарету. Щоб уникнути, як говориться.
По матерілах www.elektronnaya-sigareta.com
загрузка...
Написати Вконтакте