» » Хто допоможе знайти роботу у важкі часи?
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:45)   
  •   0   
  •  363 

Хто допоможе знайти роботу у важкі часи?
Бувають у житті засмучення. Одне з найбільш неприємних для нас, таких милих і ніжних, це втрата роботи. Втрачаючи роботу, ми втрачаємо відчуття захищеності. Тому в житті завжди має бути щось, за що завжди можна «зачепитися» у важкі часи.
У кризові часи (втім, які часи можна назвати не кризовими!) жінок, які втратили роботу, завжди виручали і виручають такі компанії, як AVON , пропонують їм стати своїми торговими представниками та поширювати в колі рідних і знайомих свою головну продукцію - парфумерію і косметику. Цифри жінок, яким AVON дала можливість у важкі часи знайти роботу іноді вражає. Наприклад, в далекій від нас Австралії в кризовому 2009 році, іноді тільки за один місяць ставали офіційними торговими представниками компанії до 7 тисяч чоловік.
Цікаво, що, спостерігаючи такий успіх жінок, в цю та інші компанії, які займаються розповсюдженням, здавалося б, чисто жіночих товарів, тягнутися і чоловіки. Відсоток їх у статистичному відношенні незначний, але за обсягом індивідуальних продажів вони, здебільшого, перебувають серед лідерів. Серед чоловіків продавців можна зустріти звільнених за скороченням менеджерів великих компаній, фінансистів, інженерів, яким терміново потрібні праця і гроші.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hto-dopomozhe-znayti-robotu-u-vazhk-chasi_881.gif-->Хто допоможе знайти роботу у важкі часи?


Заснована 125 років тому, на сьогоднішній момент компанія AVON (спочатку - California Perfume Company) веде свою діяльність в 140 країнах світу. При цьому до числа найбільш стрімко розвиваються ринків збуту її продукції, поряд з мільярдним Китаєм, відноситься і Росія. Річні обсяги продажу компанії давно перевищують цифру з «дев'ятьма нулями на кінці». При цьому «левова» частка доходів компанії дістається її торговим представникам.
Остання обставина є найбільш істотним фактором, що залучають людей стати торговими представниками AVON. Кращі з них можуть отримувати до 50% доходу з кожного продажу. Однак не менш важливим чинником того, що жінки, а тепер і чоловіки, хочуть робити кар'єру в компанії, є вільний графік роботи. Торгові представники компанії можуть займатися поширенням продукції тоді, коли самі цього захочуть. Чудово й те, що ризик втратити роботу в AVON у її торгових представників немає ніякого. Вони самі відповідають за те, що роблять.
Основою процвітання таких компаній як AVON є не тільки її віддані торгові представники, але і, не у меншій мірі віддані продукції цих компаній, покупці. Досить сказати, що в тій же Австралії кожна четверта жінка з десяти воліє косметику AVON. У Росії цифри поки трохи менше, але все йде до того. Це означає, що ринок збуту парфумерії та косметики від AVON зростає. Тому у людей, що займаються її поширенням, завжди буде робота, певний дохід і, звичайно ж, майбутнє.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/hto-dopomozhe-znayti-robotu-u-vazhk-chasi_152.gif-->Хто допоможе знайти роботу у важкі часи?

загрузка...
Написати Вконтакте