» » Правильне і здорове харчування - основа Вашого здоров'я
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:22)   
  •   0   
  •  546 

Правильне і здорове харчування - основа Вашого здоров'я
Відоме прислів'я вчить нас, що якщо ми не будемо вживати їжу як ліки - ми приречені вживати ліки як їжу. Незважаючи на простоту і зрозумілість цієї істини, більшість з нас вважають за краще «жити, щоб їсти - в той час як потрібно їсти для того, щоб жити». Причини для цього різні: відсутність часу на вивчення поняття « правильне харчування » нестача коштів на придбання «правильних» продуктів, небажання витрачати додатковий час на приготування здорової їжі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pravilne-zdorove-harchuvannya-osnova-vashogo-zdorovya_631.jpeg-->Правильне і здорове харчування - основа Вашого здоров'я
Незважаючи на велику кількість об'єктивних та уявних причин, інтерес до теми «здорове харчування завжди був дуже високим. А зараз, коли нас постійно лякають екологічно забрудненими продуктами і наявністю в них ГМО, людство перебуває в стані тихої паніки - невже в наш час нічого не можна з'їсти, не завдавши шкоди своєму дорогоцінному здоров'ю?
Відразу зазначимо: правильне харчування доступно кожному, незалежно від статі, віку, стану здоров'я і навіть матеріального становища. Єдине, що необхідно зробити свідомого по відношенню до свого здоров'я людини - приділити трохи часу самому собі, а, якщо говорити точніше, порівняти ту їжу, яку споживаємо з тією, яка дійсно необхідна нашому організму.
На жаль, для більшості людей поняття « здорове харчування » передбачає, насамперед, дієти, схуднення, обмеження себе в улюблених стравах. Отже, якщо зі здоров'ям поки все більш-менш в порядку, їсти можна все «чого хоче організм». І в цьому криється найбільша помилка! Дійсно, не всі з улюблених нами страв є корисними, але вживання їх час від часу не принесе великої шкоди. Якщо ж читачу, що читає ці рядки, погоджується, що шаурма з кіоску - це зло, але при цьому їсть її три рази в тиждень, то в майбутньому можна буде тільки шкодувати про марно витрачений час і здоров'я.
Слід пам'ятати: правильне харчування - це помірне та збалансоване заповнення енергії в організмі. Якщо це ще й супроводжується естетичним задоволенням - чудово. Але, як і в будь-якому іншому справі, цілеспрямоване і нерегульоване набивання шлунку кілокалоріями - це прямий шлях в аптеку, рано чи пізно.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pravilne-zdorove-harchuvannya-osnova-vashogo-zdorovya_242.gif-->Правильне і здорове харчування - основа Вашого здоров'я


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pravilne-zdorove-harchuvannya-osnova-vashogo-zdorovya_313.gif-->Правильне і здорове харчування - основа Вашого здоров'я

загрузка...
Написати Вконтакте