» » Як уникнути захворювань ніг
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:21)   
  •   0   
  •  222 

Як уникнути захворювань ніг
Мистецтво педикюру включає в себе не тільки догляд за нігтями, але і турботу про здоров'я всієї стопи в цілому. Тому велику увагу будь-які курси педикюру приділяють процедур, які допомагають позбутися від захворювань стоп або запобігти їх появі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-uniknuti-zahvoryuvan-ng_601.jpeg-->Як уникнути захворювань ніг
Одне з найбільш поширених і складних в лікуванні захворювань - це грибкові ураження стоп. Тому слід дотримуватися ряду рекомендацій щодо їх запобігання. Перш за все, потрібно знати, що найбільше ймовірність виникнення грибка навесні і восени, коли знижений імунітет. Крім того, розвитку грибка сприяє тепла і волога середовище (наприклад, килимки у ванних кімнатах, душові кабінки, взуття). Особливо небезпечні в цьому відношенні приміщення і речі громадського користування, наприклад, спортивне взуття, яка береться напрокат. Щоб уникнути захворювань, після відвідування будь-якого із зазначених вище місць, необхідно мити ноги з милом і протерти антигрибкові препаратом. Крім того, корисно використовувати засоби для зниження пітливості ніг (дезодоранти або присипки).
Ще одна проблема, з якою рано чи пізно стикаються практично всі - це мозолі. Необхідною умовою їх лікування є усунення причини, яка їх спричинила (найчастіше, це незручне взуття). Для видалення мозолів використовують розм'якшують кошти. Це можуть бути як розм'якшуючі пластирі різного складу, так і засоби народної медицини, наприклад, сік або настій цибулі, припарки з лікарських трав. Часто, особливо з віком, може виникнути важкість у ногах. Вона може бути викликана несприятливими зовнішніми умовами, наприклад, занадто жаркою погодою або незручною взуттям, так і спадковою схильністю до слабкості вен та венозної недостатності. Для вирішення цієї проблеми застосовуються лікарські засоби флеботоніки, згідно з рекомендаціями лікаря.
Крім того, ефективним засобом від тяжкості ніг є масаж ніг з кремом. Масажні рухи при цьому виконуються знизу вгору, щоб сприяти відтоку крові від стоп і зниження навантаження на вени. Дієвим засобом від багатьох проблем ніг і необхідних компонентів догляду за ними, що вивчаються на будь-яких курсах педикюру, є масаж ніг. Класичний масаж ніг націлений, насамперед, на поліпшення стану шкіри. Масажні рухи починаються зі стопи і поступово піднімаються вгору. Після цього масажується окремо кожен палець у напрямку від кінчика до основи. Більш жорсткий і активний варіант масажу полягає в протиранні ніг від стоп вгору сухою щіткою або жорсткою мочалкою (він корисний практично завжди, крім випадків захворювань вен). Ще одна корисна різновид масажу, яка прийшла зі східної медицини, - це стоун-масаж. Він здійснюється за допомогою гарячих і холодних каменів, які не тільки позитивно впливають на шкіру, але і активізують акупунктурні точки, і, отже, надають оздоровчий вплив на всіх організм. Такий масаж добре доповнює будь-який тип манікюру і надає тонізуючу дію на шкіру і на весь організм в цілому.
Дізнатися про програму навчання на майстра з педикюру можна на сайті навчального центру Москви.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-uniknuti-zahvoryuvan-ng_812.gif-->Як уникнути захворювань ніг


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-uniknuti-zahvoryuvan-ng_953.gif-->Як уникнути захворювань ніг

загрузка...
Написати Вконтакте