» » Протезування зубів за допомогою знімних і незнімних протезів
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:16)   
  •   0   
  •  255 

Протезування зубів за допомогою знімних і незнімних протезів
Протезування зубів буває різного ступеня складності. Розрізняють знімні і незнімні протези.
На жаль, далеко не завжди ми приходимо до стоматолога з таких приводів, як відбілювання зубів або профілактичний огляд. Іноді приводом для візиту стають хвороби зубів, що вимагають невідкладного втручання фахівця. І не завжди при цьому зусилля лікаря-стоматолога дають бажаний результат, буває і так, що врятувати хворий зуб не вдається. І тоді лікар обов'язково пропонує протезування зубів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/protezuvannya-zubv-za-dopomogoyu-znmnih-neznmnih-protezv_391.jpeg-->Протезування зубів за допомогою знімних і незнімних протезів
Деяких пацієнтів це лякає, особливо якщо мова йде протезуванні цілого зубного ряду. Але треба розуміти, що протезування зубів необхідно не тільки з естетичних міркувань, але, в першу чергу, для відновлення повноцінних жувальних функцій, які втрачаються з втратою зубів. Крім цього, порушення цілісності зубного ряду може призвести до пародонтиту - захворювання, яке викликає зміщення зубів на вільне місце.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/protezuvannya-zubv-za-dopomogoyu-znmnih-neznmnih-protezv_762.gif-->Протезування зубів за допомогою знімних і незнімних протезів


Заміною протезування може виступити імплантація зубів . Але ця процедура має ряд протипоказань, і тут ми не будемо на ній докладно зупинятися. Поговоримо краще про різні види протезування.
Протезування зубів буває різного ступеня складності. Розрізняють знімні і незнімні протези. Самий доступний і недорогий спосіб зубного протезування - це знімні протези, виготовлені із пластмаси. Протезування зубів знімними протезами є оптимальним виходом при втраті значної частини зубного ряду або при повній відсутності зубів.
Протезування зубів знімними протезами вимагає певних навичок у подальшому житті. Наприклад, не рекомендується вживати клейкі і в'язкі продукти харчування, жувальні гумки. Варто також уникати твердої їжі, краще приймати добре подрібнену їжу і невеликими порціями. Дотримання правил необхідно для того, щоб процес звикання до протезів пройшов максимально комфортно. Якщо в цей період відчувається якийсь дискомфорт в порожнині рота, то треба обов'язково звернутися до стоматолога, щоб підправити посадку протеза.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/protezuvannya-zubv-za-dopomogoyu-znmnih-neznmnih-protezv_353.gif-->Протезування зубів за допомогою знімних і незнімних протезів
Знімні протези необхідно регулярно чистити. Крім цього, після прийому їжі знімні протези необхідно знімати, полоскати у воді, обполіскувати порожнину рота, після чого протези знову вставляти на місце. Це, звичайно, втомлює і не завжди зручно здійснювати при кожному прийомі їжі. Але один раз на добу, особливо перед сном, таку процедуру просто необхідно провести.
Що ж стосується незнімних протезів, то вони більш звичні і практично ні в кого не викликають неприйняття або комплексів. Однак, протезування зубів незнімними протезами можливо лише в тому випадку, якщо видалений не весь зубний ряд. Прикладом незнімного протеза може служити вкладка з кераміки, яку встановлюють при сильному руйнуванні зуба. Якщо сильно зруйнована коронкова частина зуба або в зубі втрачений великий фрагмент, то протезування зубів виконується за допомогою зубних мостовидних протезів або одиночних коронок.
загрузка...
Написати Вконтакте