» » Брекети і відбілювання зубів
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:15)   
  •   0   
  •  729 

Брекети і відбілювання зубів
Багато батьки хвилюються, що носіння брекетів може зіпсувати зовнішній вигляд дитини. Але це не так. У наш час, коли навіть імплантація зубів стала звичайною справою, існують такі брекети, які стануть окрасою і приводом для заздрості однокласників. Дитина сама може вибрати матеріал і колір брекетів. дуже цікаво виглядають різнокольорові моделі. А задовго до закінчення школи, дитина позбавиться від брекет-системи та отримає гарну рівну посмішку.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/breketi-vdblyuvannya-zubv_941.jpeg-->Брекети і відбілювання зубів
Варто розуміти, що брекети необхідні не тільки для отримання привабливої посмішки. Неправильний прикус може завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. Може статися сколювання здорових зубів. А в цьому випадку навіть протезування зубів не буде настільки ефективно, як при нормальному прикусі. Також можливі різні запалення і захворювання ясен, велика ймовірність виникнення карієсу, посилене утворення зубного каменю і багато іншого. Усього цього можна уникнути, вчасно звернувшись за допомогою до стоматолога-ортодонта. Він може допомогти не тільки дітям і підліткам, але й досить дорослим пацієнтам, у яких проблеми зі зміщенням зубів виникли після видалення одного з них. Варто пам'ятати, що все можна виправити, і не затягувати з візитом до лікаря.
Ще одним приводом для занепокоєння батьків стає можлива зміна кольору зубів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/breketi-vdblyuvannya-zubv_392.gif-->Брекети і відбілювання зубів


Багато батьків переживають, що носіння брекетів призведе до нерівномірного кольору емалі зубів дитини.
Однак брекети виготовляються з матеріалу, не надає впливу на емаль. Кожен місяць проводиться корекція брекетів. Все це сприяє вирівнюванню кольору зубів.
У разі якщо зміна кольору зубів все-таки відбудеться, батьки можуть скористатися процедурою відбілювання zoom 3 .
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/breketi-vdblyuvannya-zubv_563.gif-->Брекети і відбілювання зубів
Можливо, вам порадять провести відбілювання зубів в домашніх умовах . Однак процедури варто проводити тільки під контролем стоматолога. Таке відбілювання має ще одна перевага: в цьому випадку виготовляється професійна каппа, яка точно повторює форму зубів. Краще всього, коли домашнє відбілювання поєднується з апаратним в кабінеті стоматолога.
Сучасні процедури відбілювання не тільки не шкодять емалі, але і підвищують її щільність, роблять міцніше. Ефект від процедури зберігається протягом двох - п'яти років. У середньому, освітлити зуби при відбілюванні можна на вісім - десять тонів.
загрузка...
Написати Вконтакте