» » Як з'являється засмага - використання косметики для засмаги в солярії
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:15)   
  •   0   
  •  250 

Як з'являється засмага - використання косметики для засмаги в солярії
Сонячне світло - джерело життя на Землі. В сонячну погоду світ навколо здається яскравіше і красивіше. У похмурі зимові дні багато відчувають себе пригніченими. Солярій може виправити ситуацію наповнити енергією, підняти настрій, зробити шкіру золотисто-загорілою і навіть бронзовою.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zyavlyayetsya-zasmaga-vikoristannya-kosmetiki-dlya-zasmagi-v-solyaryi_861.jpeg-->Як з'являється засмага - використання косметики для засмаги в солярії


Природне світло складається з декількох компонентів: денний видиме світло середніх хвиль, невидимі ультрафіолетові і ультракрасние промені. Промені ультрафіолетового спектру діляться на А, В і небезпечні З - промені. Основна частина смертельних З-променів затримується озоновим шаром атмосфери. А в лампах солярію використовуються тільки промені А і типу.
Засмага представляє з себе відповідь, захисну реакцію організму на сонячні промені. UV-B промені клітини епідермісу - меланоцити починають виробляти багато білого пігменту, який просуваючись до поверхні шкіри, поступово темніє. Потемніння викликають UV-A промені і кисень, що міститься в крові. Під впливом UV-B променів товщина епідермісу збільшується. При поступовому, дозованому отримання засмаги можна добитися відмінного захисту шкіри від жарких сонячних променів. Тому рекомендується відвідати солярій тим людям, які планують провести свій відпочинок в горах або в тропічних країнах. Косметика для солярію дозволить підсилити ефект від процедур, і оберігає шкіру від передозування ультрафіолетом.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zyavlyayetsya-zasmaga-vikoristannya-kosmetiki-dlya-zasmagi-v-solyaryi_302.gif-->Як з'являється засмага - використання косметики для засмаги в солярії


Засмага дуже красивий, надає тілу здоровий відтінок. Але сеанси в солярії можуть принести не тільки естетичне задоволення, але і благотворно позначаються на стані організму людини. В-промені ультрафіолетового спектру викликають інтенсивну вироблення вітаміну D-3 а він, у свою чергу, пригнічує ріст ракових клітин, допомагає боротися із захворюваннями обміну речовин, підвищує імунітет і бореться з депресивними станами.
Щоб отримати гарну засмагу фахівцями дерматологами і косметологами настійно рекомендується до застосування косметика для засмаги . Вона ділиться на косметику до прийому инсоляций і після сеансів солярію, косметику для тіла та обличчя. Такі засоби відрізняються за ступенем захисту. В залежності від типу шкіри крем може бути призначений для дітей, для ніжної білої шкіри кельтського типу, для світлого європейського типу шкіри, для людей з більш темним природним покривом шкіри і для людей средниземноморского типу. Однією з популярних видів косметичних засобів є Australian Gold . Але навіть при використанні самих досконалих і сучасних кремів при отриманні засмаги потрібно дотримуватися обережності і дозування.
Після солярію не рекомендується засмагати на сонці протягом доби. Перед сеансом потрібно зробити демакіяж, а приймаючи душ уникати впливу мила. Для захисту очей використовувати окуляри, не забудьте шапочку або косинку - від инсоляций волосся стають крихкими, ламкими, пошкоджується їх структура.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-zyavlyayetsya-zasmaga-vikoristannya-kosmetiki-dlya-zasmagi-v-solyaryi_833.gif-->Як з'являється засмага - використання косметики для засмаги в солярії
Будьте помірні при процедурах в солярії і тоді вони принесуть для вашого тіла красу і радість як під час сеансів, так і після них.
загрузка...
Написати Вконтакте