» » Схуднути допоможе золото!
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:11)   
  •   0   
  •  154 

Схуднути допоможе золото!
Крім своєї краси і матеріальної цінності, золото, як з'ясували вчені, має і ряд характеристик, які допоможуть схуднути, а також сприяти омолодженню шкіри тіла.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shudnuti-dopomozhe-zoloto_381.jpeg-->Схуднути допоможе золото!
Говорити про красу і цінності виробів з срібла та золота не варто - цей факт загальновідомий, а ось стимулюючі властивості золота варті окремої уваги. Перш за все, золото дійсно сприяє стимулюванню енергії і життєвих сил. Якщо срібло, навпаки, заспокоює, то вироби з дорогоцінного металу жовтого сприяють підвищенню тонусу.
Досить відомим фактом є також і те, що носіння золотих кілець на певних пальцях стимулює роботу певних внутрішніх органів. Так, наприклад, якщо носити кільце із золота на вказівному пальці, то воно буде стимулювати роботу кишечника і, відповідно, сприяти схудненню.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shudnuti-dopomozhe-zoloto_972.gif-->Схуднути допоможе золото!


Крім того, ювелірні прикраси із золота 585 не тільки прикрасять, але і посприяють зміцненню шкіри тіла. Цей дорогоцінний метал використовується навіть у спеціальних зміцнюючих масажних засобах - молекули золота впливають на зовнішній вигляд шкіри, і на роботу внутрішніх органів. При цьому енергетичний потенціал організму приходить в рівновагу, зміцнюються стінки судин, що знижує реакцію організму на негативні впливи навколишнього середовища і підвищує опірність організму до захворювань.
Так, наприклад, золоті браслети сприятимуть нормалізації гідроліпідного балансу, а еластичність і пружність шкіри підвищиться. Причому такий вплив буде відбуватися на молекулярному рівні, а, значить, пошириться на весь організм.
Є спеціальні методики для схуднення, в яких використовуються золоті голки, а сережки, наприклад, сприяють поліпшенню пам'яті і взагалі роботі головного мозку. Такий вплив прикрас у вухах відбувається в тому випадку, якщо сережки знаходяться в нижній частині вушної раковини, якщо ж прикраси розташовані у верхній частині вуха, то це може допомогти позбутися грижі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shudnuti-dopomozhe-zoloto_663.gif-->Схуднути допоможе золото!
Намиста із золота сприяють нормалізації серцевої діяльності і роботі щитовидної залози (в залежності від довжини виробу). Крім того, носіння золотих виробів просто показано людям похилого віку - це дасть додатковий енергетичний потенціал.
Таке тонізуючу і цілющу дію золота на організм сприяє нормалізації обміну речовин, загального самопочуття, що дозволяє худнути швидше і ефективніше.
Однак, якщо при носінні золота у вас з'явилася висипка, варто відмовитися від таких прикрас. Є люди, у яких проявляється непереносимість цього дорогоцінного металу, але такі випадки досить рідкісні.
загрузка...
Написати Вконтакте