» » Дієта або спосіб життя?
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:11)   
  •   0   
  •  104 

Дієта або спосіб життя?
Сьогодні складно знайти жінку, яка б не була стурбована своїм зовнішнім виглядом, своєю фігурою. При цьому часто дами переходять до рішучих дій, сидять на дієтах, голодують. Але не завжди вдається зберегти досягнутий результат на довгий час.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-abo-sposb-zhittya_961.jpeg-->Дієта або спосіб життя?
Для жінок, які вирішили зайнятися своєю фігурою, сьогодні надається величезна кількість можливостей. Це й дієти, в тому числі, від дієти знаменитостей, викладені у вільному доступі в інтернеті. Це і косметичні салони, що пропонують обгортання, процедури в саунах, душ Шарко і багато іншого. Це і спортивні зали, в яких можна не тільки скинути зайві кілограми, але і сформувати фігуру саме так, як ви хочете. Це, зрештою, пластична хірургія та інші види операційного втручання в організм.
Однак при цьому і спокус не менше. Той же інтернет пропонує величезну кількість можливостей смачно поїсти і забути на час про своє вазі. Так, наприклад, на запит в інтернеті “ осетинські пироги в Москві " ви отримаєте більше ста тисяч відповідей, серед яких є і фотографії, рецепти приготування, компанії, які пропонують доставити їжу на будинок. А адже осетинські пироги - далеко не єдиний спокуса, яка може підстерігати жінку на нелегкому шляху коригування власної ваги.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-abo-sposb-zhittya_562.gif-->Дієта або спосіб життя?


Варто врахувати і досить стрімкий темп життя сучасної людини, коли час на приготування їжі знайти може далеко не кожен, і, як наслідок, - харчування у закладах громадського харчування, де ви зможете поїсти швидко і смачно, але при цьому говорити про користь такого харчування не доводиться.
Тому перед тим, як вибирати дієту, треба, по-перше, звернути увагу на користь (або хоча б відсутність шкоди) цієї дієти, по-друге, сформувати своє ставлення до спокусам, які підстерігають буквально на кожному кроці. Можна, наприклад, визначити для себе, що раз в тиждень ви можете собі дозволити пиріг з капустою або, припустимо, тістечко. Такий компроміс здатний мінімізувати вплив спокус на вас і допоможе більш комфортно почувати себе в той час, коли доводиться жорстко обмежувати себе в їжі.
І останнє, пам'ятайте про те, що дієта, якою б корисною і ефективною вона не була - це лише короткочасна турбота про свій організм, про своє тіло. І в тому випадку, якщо ви хочете, щоб результат був закріплений на довгі роки і став для вас нормою, слід вибрати для себе такий спосіб життя, який дозволить зберігати досягнутий за допомогою дієт результат як можна більш тривалий час. У цьому може допомогти здоровий і активний спосіб життя: спорт, салони краси (масажі, обгортання, сауни) і, звичайно, впевненість у собі.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-abo-sposb-zhittya_553.gif-->Дієта або спосіб життя?

загрузка...
Написати Вконтакте