» » Як виглядати на новорічному святі
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 17:11)   
  •   0   
  •  118 

Як виглядати на новорічному святі
Напевно, немає людини, яка не очікував би приходу Нового Року. І кожен готується до нього по-своєму. Одні готують шикарний стіл, інші заготовляють різні вогні та феєрверки, треті всі сили витрачають на те, щоб новорічна ялинка мала неперевершений вигляд. Але є категорія людей, які до цього свята готують різні наряди і прикраси.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viglyadati-na-novorchnomu-svyat_481.jpeg-->Як виглядати на новорічному святі
Переодягнений у маскарадний костюм людина відволікається від нагальних проблем і стає учасником казки, яку кожен робить для себе сам. Костюм для свята можна придбати готовий, а можна виготовити самостійно, якщо є бажання. При певної частки фантазії, наприклад, можна виготовити костюм - новорічна ялинка. Для цього, в якості основного матеріалу, використовуйте ялинові гілочки. Складно навіть уявити собі, як ви здивуєте своїх друзів, з'явившись перед ними в цьому вбранні. Можливо, вам буде не дуже комфортно, але точно можна сказати, що святкова штучна ялина виявиться, порівняно з вами, на другому плані. Вся увага буде прикута тільки до вас. Але постарайтеся перед застіллям змінити цей костюм на більш зручний, так як кожна жарт хороша тоді, коли її вчасно закінчили. Переодягніться в менш оригінальне вбрання.
Якщо передбачається, що на святкування нового року ви відправляєтеся в серйозну компанію, то не варто дуже старатися у виборі одягу. Досить буде надіти оригінальна вечірня сукня. На подібних святах хоча і присутній новорічна ялина , але вони проходять у стриманій обстановці і не припускають маскараду. І не соромтеся надягати ваші прикраси. Обмежень практично немає, за винятком одного - дотримуйтеся певного стилю і пам'ятайте, що ви жінка, а не штучна ялина .
Щодо косметики хотілося б сказати тільки те, що немає нічого краще, ніж правильно підібраний і акуратно накладений макіяж. Якщо ви відчуваєте, що не можете справитися з цим, краще зверніться до фахівців. Не завжди повсякденний макіяж буде добре виглядати на святі, прийміть це до відома. Ще одне зауваження з приводу косметики - користуйтеся тільки якісною продукцією, навіть якщо ви використовуєте її для створення того чи іншого казкового персонажа.
Дуже хочеться, щоб новорічна ялинка і все, що відбувалося біля неї, запам'яталося вам як щасливий свято, яке обов'язково прийде в наступному році і принесе з собою радість і веселощі в кожен будинок.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viglyadati-na-novorchnomu-svyat_812.gif-->Як виглядати на новорічному святі


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-viglyadati-na-novorchnomu-svyat_363.gif-->Як виглядати на новорічному святі

загрузка...
Написати Вконтакте