Дієти
Відмова від куріння і зайва вага
19.03.2015 670 0 admin

Відмова від куріння і зайва вага

Статті

Відмова від куріння і зайва вага
Відмова від куріння, особливо у випадках, коли стаж курця значний, може спочатку викликати безліч труднощів.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdmova-vd-kurnnya-zayva-vaga_621.jpeg-->Відмова від куріння і зайва вага
Крім виникає відчуття, схожого симптомами на ломку, зустрічається серед вирішили «зав'язати» наркоманів, з різкими перепадами настрою, зміною періодів активності повним занепадом сил, їх може переслідувати відчуття, що навколо всі тільки й роблять, що палять. Крім того, постійно може переслідувати відчуття голоду, коли весь час хочеться що-небудь з'їсти. А це в свою чергу може призводити до швидкого набору зайвих кілограмів. Це, загалом, нормальний стан організму, який гарячково шукає заміну постійним доз нікотину. Відбувається поступова перебудова його діяльності і вироблення звички існувати без «допінгу», який щодня надходив з сигаретним димом. Перебудова зазвичай пов'язана з підвищеною потребою в енергії, тому набрати від 3 до 5 кілограмів зайвої маси можна дуже навіть легко. Набирання ваги малоймовірно, якщо замість звичайної у Вас була електронна сигарета .
Уникнути цього можна. Для цього слід звикнути до зміни режиму харчування. Бажано харчуватися 3-5 разів протягом дня. Добре привчити себе до зменшеним порцій їжі і розбивати прийоми їжі на два заходи. Тобто в обід з'їдати, наприклад, тільки перша страва, а друге - через 2-3 години після обіду, тобто дотримуватись принципів «дробового харчування».
На період відвикання від куріння краще відмовитися від вживання жирної і гострої їжі. Перевагу при приготуванні страв слід віддавати варінні і готування на пару. Смажене краще не вживати. На деякий час доведеться відмовитися від білого хліба і випічки із борошна вищого сорту. Кращим буде хліб і випічка з борошна грубого помелу.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdmova-vd-kurnnya-zayva-vaga_972.gif-->Відмова від куріння і зайва вага


Більшу частину денного раціону повинні складати овочі, бажано в сирому вигляді, так як їх засвоєння організмом відбувається повільно, тому почуття голоду не буде таким сильним.
Слід пити багато рідини. В період відвикання від куріння денний обсяг споживання рідини може становити до 3 літрів. Цей принцип допоможе уникнути бажання перекушувати, що іноді навіть більш шкідливо, ніж їжа, так як у вигляді перекусу часто виступають солодощі і борошняні вироби з великою кількістю цукру. Крім очищеної води можна пити соки і трав'яні чаї.
Максимально потрібно знизити кількість солодкого, тобто цукерок, тістечок, крекерів, печива. Відмовтеся від газованих напоїв. Вони можуть провокувати напади голодних болів внаслідок подразнюючої дії на стінки шлунка. Крім того, напої типу коли містять великі дози цукру, а це в даний момент не потрібно в таких кількостях.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdmova-vd-kurnnya-zayva-vaga_653.gif-->Відмова від куріння і зайва вага
Також слід в період відвикання від куріння знизити споживання кави, якщо немає можливості відмовитися нього. Його вплив на організм провокує бажання закурити. Тим більше, що найчастіше, випита чашка кави «закусивалась» цигаркою, адже так «смачніше». Звичка, що поробиш, необхідно від неї позбутися. Але це є досить сильним бар'єром для багатьох курців. І якщо Ви не зможете себе перебороти, то можна спробувати використовувати электросигарету для мінімального впливу на здоров'я. Купити електронні сигарети оптом і вроздріб можна в інтернет-магазинах.
Дотримання режиму, рішучість і спокій, віра в результат допоможуть впоратися не тільки з проблемою відвикання від вживання тютюнового диму, але і уникнути набору зайвої ваги. Успіхів!
Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички Електронна сигарета допоможе відмовитися від «модного» звички
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/elektronna-sigareta-dopomozhe-vdmovitisya-vd-modnogo-zvichki_821.gif--> Мода. Іноді створюється враження, що
На дієту з обережністю На дієту з обережністю
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/na-dyetu-z-oberezhnstyu_711.jpeg--> Бажання позбавитися від зайвої ваги сьогодні завоювала лідируюче
Дієта 5 стіл: список продуктів, меню, рецепт Дієта 5 стіл: список продуктів, меню, рецепт
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-5-stl-spisok-produktv-menyu-recept_301.jpeg-->
Куріння і набір ваги: чи можна схуднути кинувши палити Куріння і набір ваги: чи можна схуднути кинувши палити
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kurnnya-nabr-vagi-chi-mozhna-shudnuti-kinuvshi-paliti_771.jpeg--> Багато курці, які бажають відмовитися від
Очищення організму після куріння. Корисні поради, методи, засоби очищення о ... Очищення організму після куріння. Корисні поради, методи, засоби очищення о ...
Скільки часу буде потрібно колишньому курцеві, щоб відновити організм? Процес очищення і відновлення легенів і організму в цілому займає чимало часу.
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]