» » Дієта і краса губ
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 16:49)   
  •   0   
  •  118 

Дієта і краса губ
Кожна жінка хоче бути красивою, незалежно від віку і положення, це закладено в нас природою. Існують певні стандарти, яким вона хоче відповідати. Вага - один з найбільш жорстких критеріїв краси, які встановлює для себе кожна жінка. Різноманітні дієти покликані наблизити її до цього стандарту.
Але в гонитві за ідеалом не можна забувати про те, що краса в чому залежить від того, як виглядає шкіра. Потрібно уважно стежити за тим, як змінюється її стан у відповідь на ту або іншу дієту.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-krasa-gub_501.jpeg-->Дієта і краса губ
На зміни в організмі найбільш чуйно реагують губи. В першу чергу, це пов'язано з особливостями шкірного покриву. Тут більш рясне кровопостачання, безліч нервових закінчень, сама шкіра не має рогового шару. Потрібно продумати систему відновлювального догляду, не допускати пересихання і запалень. Сучасна дермокосметика пропонує набір засобів, які розроблені спеціально для цих цілей.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-krasa-gub_542.gif-->Дієта і краса губ


Щоб надати своїм губам більшої виразності, застосовують не тільки косметичні засоби. Все більш популярним останнім часом перманентний макіяж. Щоб його зробити, відвідують тату салон , у якій передбачена дана послуга. Такий контур тримається тривалий час, це досить зручно і естетично. Фарбувальну речовину вводять неглибоко під шкіру, воно має природний склад.
З плином часу такі барвники повністю розсмоктуються. Краще всього, щоб перманентний макіяж був не дуже виразним. Тоді його можна самостійно доповнювати декоративними засобами, і він буде доречний у всіх випадках.
Щоб такий макіяж добре виглядав, губи повинні бути максимально здоровими. Під час дієти потрібно приділяти особливу увагу станом своєї шкіри.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-krasa-gub_793.gif-->Дієта і краса губ
Пірсинг - ще один популярний спосіб прикраси свого тіла. У пірсингу багата історія, ще індіанці і стародавні єгиптяни висловлювали таким способом суспільні відносини між собою. В даний час пірсинг - це, насамперед, спосіб самовираження, і яка-небудь серйозна смислове навантаження у нього відсутня.
Проколюються різні частини тіла, пірсинг губи при цьому залишається одним з найпопулярніших. В даний момент ця процедура практично безболісна, робляться проколи медичним пістолетом, все проводиться в стерильних умовах. Пірсинг привертає увагу до людини і розкріпачує, це хороший спосіб заявити про себе.
Якщо жінка тримає себе в формі і не боїться експериментувати, це робить її психологічно більш сильною і вільною. У питанні дієти не можна забувати про інших показниках краси - губи, волосся, шкіра, нігті повинні бути доглянутими. Тоді легше розставляти акценти і прикрашати себе додатково.
загрузка...
Написати Вконтакте