Дієти
Тf, що худнt Панночка - Про схуднення з гумором
19.03.2015 465 0 admin

Тf, що худнt Панночка - Про схуднення з гумором

Статті

Тf, що худнt Панночка
В силу специфіки моєї роботи мені досить багато доводиться спілкуватися з людьми в інтернеті на тему схуднення. Нас, тих, хто цікавиться цим питанням, дуже багато. Тих, хто худне. Або хто вже схуд. Або хто дуже хоче схуднути. Або не дуже хоче, але знає, що треба. Це ж з глузду з'їхати, як нас багато. Я живу в оточенні худне народу - худне з задоволенням або болісно, схудлого, що набирає, наверстивающего, сривающегося і сумного по шоколадці, і з кожним днем все ясніше розумію, як же нас, блін, все-таки багато. Ми дуже різні, але цілком піддаємося класифікації. Ось, приміром, один дуже характерний клас - тf, що худнt Панночка. Знайомтеся.
1. Тf, що худнt Панночка нічого не їсть . По-перше, Майя Плісецька особисто їй сказала "не жерти", і вона цей рада сприймає буквально. По-друге, вона дійсно не їсть. Вона їсть. З ранку вона їсть сирок, або йогуртик, або хлібець, або кілька граммчиков сухофруктиков. У той час, коли у людей обід, вона їсть трішечки курячої грудки з трохи-чуточкой брокколі, звареною на пару, без солі і олії, так, а ви як думали, це ж дієта! Потім можливі варіанти - кілька горішків, або яблучко, або ще що-небудь таке ж маленьке і безобидненькое.
2. Тf, що худнt Панночка відчуває почуття провини за кожен шматок , який не вдалося не з'їсти. Кошмааар, дівки, - волає вона в інтернеті з ранку. - Вчора тааак все добре починалося. Ну там, сирок, горішки, яблучко, хлібець некалорійний, а ввечері як понеслося! Бананчик-виноградик-шоколадик - тортик Ну як же мені погано, громадяни. Як же так я могла. Немає мені прощення. І тут же проявляється наступна властивість Худеющей Панянки:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tf-scho-hudnt-pannochka-pro-shudnennya-z-gumorom_271.gif-->Тf, що худнt Панночка - Про схуднення з гумором


3. По відношенню до себе тf, що худнt Панночка безжальна і непохитна . Якщо її організм, курва, таки не зміг обійтися без тортика, бутербродика і пляшечки шампусика - все, сидіти організму весь наступний день без їжі. Нехай пам'ятає, гад. Тільки кефір. Або - тільки чай з молоком. А ще краще - чиста вода, щоб не думалося, адже так з'їж що-небудь, і спробуй потім зупинись.
4. Тf, що худнt Панянка сидить одночасно на декількох дієтах . Мабуть, на жодній не наїдається, як в анекдоті. Їй сказали, що треба рахувати калорії? - вона вважає їх. Ще вона обмежує жири, тому що з ними за визначенням все ясно, вуглеводи, тому що з них зроблені макарони, і білки, бо їх надлишок шкідливий для печінки. Ще вона не їсть після 18 відокремлює білки від жирів і вуглеводів (їй це нескладно, тому що вона і так майже не їсть ні того, ні іншого, ні третього), що виключає продукти, які потрапили в "червоний список" по групі крові, і влаштовує розвантажувальні дні не рідше одного разу на тиждень.
5. Тf, що худнt Панночка приголомшливо довірлива . "Одна знайома сиділа два тижні на гречці і скинула 10 кг" - тf, що худнt Панночка негайно сідає на гречку. “Нічого не треба робити, а тільки носити спеціальну білизну японсько-італійської фірми Spaghettinaushi, яке перетворює тепло вашого тіла в інфрачервоні хвилі" - піде і купить ці труси з начосом і магічними кристалами, скільки б вони не коштували, і їй пофіг, що тепло її тіла - це саме і є інфрачервоні хвилі, і нічого нікуди не треба перетворювати. "Пийте чарівний чай "Повзуча ластівка" з відкладеним ефектом вертикального злету!" - і вона п'є. Ну як же, адже одна тітка на форумі сказала, що це допомагає. Навіть дві тітки на двох форумах.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tf-scho-hudnt-pannochka-pro-shudnennya-z-gumorom_842.gif-->Тf, що худнt Панночка - Про схуднення з гумором
6. Тf, що худнt Панночка - страшний скептик . Це ніяк не суперечить попередньому пункту. Тf, що худнt Панночка не вірить нічого, у чому відчувається хоча б трохи здорового глузду. Мало що дієтолог сказав, що 900 ккал недостатньо при її зростанні і вазі. Що за ахінею він там несе про користь складних вуглеводів? Це які такі складні - макарони, чи що? Каша? Або, боронь Боже, картопля? Так що він розуміє взагалі! Він хоче, щоб я розтовстіла від таких порад? Аааа, зрозуміло - йому саме це і треба, почну жерти картоплю, разжирею, і точно до нього прийду рятуватися, ось гад, яким хитрим способом клієнтуру собі створює.
7. Тf, що худнt Панночка впевнена у власній винятковості . Ну як же, каже їй якась життєрадісна тітка-на-форумі, ось я схудла без цих ваших страшних обмежень, і все відмінно, і у вас вийде. Нічого подібного, - відповідає тf, що худнt Панночка. - У мене не такий обмін речовин. У вас ось хороший, тому ви, ймовірно, і жрете все підряд, не поправляясь, а у мене - поганий. З моїм обміном так схуднути не вийде. Ви всі баби як баби, а я тартак.
8. Про обмін речовин тf, що худнt Панночка знає все. Вона знає, що саме "обмінник" можна "посадити", "вбити" або "штовхнути". “Ви не думайте, - каже тf, що худнt Панночка, - я насправді користь правильного харчування дуже навіть розумію. І має намір саме харчуватися правильно. Але спочатку хочу посидіти три-чотири дні на "японка", просто щоб штовхнути обмінник". Якщо б вона читала про обмін речовин хоча б що-небудь, крім вибіркових висловлювань інших Худнуть Панночок, вона б зрозуміла, що "штовхати обмінник" з допомогою напівголодному дієти або розвантажувального дня - це, в наочних образах, приблизно те ж саме, що намагатися розігнати автомобіль, натиснувши на гальма і зчеплення і одночасно з усієї дурі смикаючи ручник. Але вона не читала, вона і так все знає.
9. Тf, що худнt Панночка переконана, що худнути треба швидко . Два кг в місяць? - фииии. Три - иииии Мені не треба три, мені треба п'ять, а ще краще сім. Тому - до біса це ваше здорове харчування, так я ніколи не схудну, а сядемо спочатку на гречку, потім - розвантажувальний день на молокочаї, відразу після - "боннський суп", розвантаження на кефірі, грейпфрутова, дев'ятиденна, протасовка, японка, ABC і далі скрізь. Той факт, що противні п'ять, а ще краще сім кг нікуди не діваються, висять на Панночці як приклеєні і намагаються привести в гості друзів, повністю ігнорується. Вона ж худне! - а значить, все йде нормально. Одна знайома мені тf, що худнt Панночка, стоїчно сидячи на дієтах, за два роки успішно схудла з 50 до 53 кг. Думаєте, зробила висновки і перестала? - хрін там. Сидить далі, тепер хоче повернути "свої 50", так само як два роки тому боролася за "свої 45". Наступний пункт напрошується сам собою:
10. Тf, що худнt Панночка завжди точно знає, який її "справжній" вага . Навіть якщо така вага у неї був в останній раз двадцять років тому, коли вона вчилася в сьомому класі.
11. Тf, що худнt панночка боїться безлічі різних речей . Вона виключає з раціону цукор - він шкідливий. Вона з лупою розглядає етикетку в пошуках барвників, консервантів, детонаторів і детонаторів трансжирів і покращувачів смаку. Вона надовго зависає в хлібному відділі - а раптом цей батон недостатньо цільнозерновий? Вона в рот не візьме імпортні яблука - "їх обробляють воском" - і ніколи, нічого не стане смажити на сковороді з покриттям.
12. Тf, що худнt Панночка тверда, холоднокровна і нічого не боїться . Вона, заради схуднення, готова піти рішуче на все. Нічого не є тиждень. Приймати моторошно токсичну хрень під назвою "морозник кавказький" - да ладно вам, це ж просто травичка, а значить, безневинно! - і пити чай "стрибучий ластівка". Оххх, дівки, - стогне вона після чергового експерименту. - До чого ж це ваше засіб ефективний, жах бере. І слабкість, і нетравлення, і запаморочення, і волосся лізуть пачками, прям не знаю що робити. Ось отдишусь трохи, і в аптеку за новою упаковкою.
13. Тих обмежень, які накладаються дієтами на раціон Худеющей Панянки, їй явно недостатньо . Сказали "раціон від 1200 до 1500 ккал" - значить, не більше 1200 ні в якому разі. Веліли "обмежити жири" - геть все взагалі жири з раціону. Рекомендували "не захоплюватися солодким" - відтепер і на віки віків ніколи, ні за що, ні однієї цукерки. "Не наїдатися на ніч" - так вона в рот нічого не візьме після 15 годин. А що, адже так вийде швидше! Пам'ятаю, як одна тf, що худнt Дівчина поскаржилася - мовляв, я худла в точності як ви, але чому-то, втративши 8 кг, назад набрала 12. У відповідь на питання "а що саме ви робили в точності як я?" Панянка відповіла - "ну, по-перше, як ви говорили, обмежила калорійність до 1200". Чи треба пояснювати, що я ніколи нікому нічого подібного не говорила.
14. Тf, що худнt панночка не готова заради схуднення йти ні на які обмеження . “Це що ж - все життя тепер кожен день думати, скільки масла покласти в салат і скільки цукру в чай?! - дивується вона. - Та ну нафіг, у мене немає такої сили волі". При цьому перспектива кожен день одягатися, чистити зуби і фарбувати вії її чомусь не лякає. Напевно, для фарбування вій сили волі треба менше, хоча багато Панянки, у тому числі тих, що Худнуть, не лінуються заради цього вставати на годину раніше.
Я б ще багато чого могла додати. Але не буду. Це, якщо хочете знати, взагалі був тест. Якщо після прочитання тексту ви полізли гуглити яндексом слова "морозник кавказький", "ABC", "протасовка" і "гримуча ластівка" - вітаю. Ви - Тf, Що Худнt Панночка. Але не засмучуйтеся. Зрештою, кожна людина сама має право вирішувати, що йому цікавіше - схуднути, бути струнким або просто сидіти на дієті.
Правильне харчування, як запорука краси і здоров'я Правильне харчування, як запорука краси і здоров'я
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pravilne-harchuvannya-yak-zaporuka-krasi-zdorovya_321.jpeg--> Сьогодні стежать за своїм харчуванням далеко
Кремлівська дієта для схуднення, відгуки Кремлівська дієта для схуднення, відгуки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kremlvska-dyeta-dlya-shudnennya-vdguki_881.jpeg--> Кремлівська дієта для схуднення на сьогоднішній день,
Японська дієта: відгуки лікарів і тих, що худнуть, результати схуднення Японська дієта: відгуки лікарів і тих, що худнуть, результати схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yaponska-dyeta-vdguki-lkarv-tih-scho-hudnut-rezultati-shudnennya_471.jpeg--> Відомі 3 варіанти безсольової
Гречана дієта - ВІДГУКИ, результати, поради Для схуднення Гречана дієта - ВІДГУКИ, результати, поради Для схуднення
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/grechana-dyeta-vdguki-rezultati-poradi-dlya-shudnennya_1.gif--> У цій статті зібрані деякі відгуки про те,
Кефірно-гречана дієта: результати схуднення, відгуки, як вийти з гречаної д ... Кефірно-гречана дієта: результати схуднення, відгуки, як вийти з гречаної д ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kefrno-grechana-dyeta-rezultati-shudnennya-vdguki-yak-viyti-z-grechanoyi-dyeti_821.jpeg--> Гречана дієта (як
Безвуглеводна дієта: меню на тиждень, відгуки тих, що худнуть, таблиці прод ... Безвуглеводна дієта: меню на тиждень, відгуки тих, що худнуть, таблиці прод ...
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/bezvuglevodna-dyeta-menyu-na-tizhden-vdguki-tih-scho-hudnut-tablic-produktv_121.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]