» » Шкіра теж хоче пити!
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 16:25)   
  •   0   
  •  233 

Шкіра теж хоче пити!
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkra-tezh-hoche-piti_211.jpeg-->Шкіра теж хоче пити!
З екранів телевізорів, сторінок глянцевих журналів, звідусіль ми чуємо про чудодійну силу різних косметичних засобів. Але чи варто на 100% покладатися на чудодійну силу косметики, коли мова йде про захист Вашої шкіри від старіння?
Ви прекрасно знаєте, що старіння починається з активного зневоднення шкірних покривів, запобігти яке, незважаючи на обіцянки виробників, кремів не під силу.
Особливо в холодну пору року, коли температура за вікном наближається до нуля і включається воно - центральне опалення. А з ним пов'язані такі проблеми, як сухість у носі та горлі, алергія, поганий сон і відчуття пустелі Сахари у вашій квартирі та офісі.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkra-tezh-hoche-piti_922.gif-->Шкіра теж хоче пити!


Саме тому лікарі і косметологи рекомендують випивати не менше півтора літрів рідини в день. Але тільки уявіть, ми забуваємо дуже важливу річ: поїти свою улюблену шкіру.
Як це можна зробити? Наприклад, з допомогою таких приладів як зволожувачі повітря, які допоможуть Вам боротися з негативним впливом пересушеного повітря і зберегти не тільки красу і молодість, але і здоров'я.
Доведено, що в 85% випадків причиною уразливості перед грипом і застудою стають пересушені слизові оболонки дихальних шляхів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shkra-tezh-hoche-piti_573.gif-->Шкіра теж хоче пити!
Основним принципом роботи таких приладів як зволожувачі повітря, є створення водного «бар'єру», який створює оптимальну мікрофлору.
В якості висновку хотілося б навести кілька цікавих фактів:
Оптимальна відносна вологість (pH) для людини становить 40-60%. Для оргтехніки та телекомунікаційної апаратури - 45-60%. Для рослин в зимових садах, оранжереях і теплицях - 55-75%. Для меблів, паркету та музичних інструментів - 40-60%. Для книг у бібліотеках, художніх музеях і галереях - 40-60%
Шкіра теж хоче пити!

Про те, як вибрати зволожувач, читайте в нашій наступній статті!
Приєднуйтесь до мене в групу !
vk.com/freshair4you
(На правах реклами)
загрузка...
Написати Вконтакте