» » Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 16:25)   
 •   0   
 •  841 

Худнуть від йоги?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yoga-dlya-shudnennya-starodavn-tehnki-dlya-shvidkogo-znizhennya-masi-tla_471.jpeg-->Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла
На сьогоднішній день багато людей звертають увагу на уроки йоги для схуднення. Цей метод боротьби із зайвою вагою набуває все більшу популярність на сьогоднішній день. Але доведеться запастися при цьому терпінням.


Допомагає йога схуднути? Так, і цілком помітно. Вага втрачається при трансформації кожній із систем організму. Більше того, такі заняття:

 • нормалізують обмін речовин;

 • очищають кишечник організму;

 • покращують роботу дихальної системи.


 • Але на все це, само собою, необхідно час. Не варто забувати про те, що практикуватися треба регулярно, бажано щодня, протягом півгодини.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yoga-dlya-shudnennya-starodavn-tehnki-dlya-shvidkogo-znizhennya-masi-tla_152.jpeg-->Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yoga-dlya-shudnennya-starodavn-tehnki-dlya-shvidkogo-znizhennya-masi-tla_293.gif-->Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла


  Спеціальні вправи


  Йога для схуднення поєднує в собі різноманітні комплекси під назвою асан. Асани дозволяють людині схуднути завдяки стимуляції всіляких обмінних процесів в організмі.
  Як правило, до асанам відносяться різноманітні «перевернуті» пози і прогини - пози плуга, берізки, риби, кобри, стійка на голові і т. д. Однак для досягнення ефекту необхідно виконувати асани дуже коректно і грамотно, в правильній послідовності, дотримуючись правильне дихання. Деяким людям потрібно не менше півроку для того, щоб навчитися виконувати ці пози.
  Кожен спортивний експерт підтвердить те, що така плавна гімнастика, як йога, є ідеальним способом стежити за красивою фігурою. М'язи зміцнюються дуже добре, але, в той же час, обережно. При цьому вони набувають еластичність, а з тіла виходить жир.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yoga-dlya-shudnennya-starodavn-tehnki-dlya-shvidkogo-znizhennya-masi-tla_944.gif-->Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла
  Як схуднути за допомогою йоги, можна побачити на відео. Тут представлено безліч різноманітних ефективних вправ.
  Отже, йогу для схуднення відео описує докладно. Основними вправами є виконуються одне за іншим вправи для зміцнення ніг і спини, для красивої грудей, для струнких ніг і пружних сідниць, для плоского животика і зміцнення преса. Вправи можуть відрізнятися в кожному комплексі один від одного, але мета їх одна - допомогти людині скинути зайву вагу і зробити його тіло гнучкіше. Виконуються вони одне за іншим у вищевказаному порядку. Комплекс повторюється в середньому по чотири рази. Втім, для початківців це буде досить складно, тому кількість рекомендованих повторів бажано зменшити.
  Займаючись щодня по півгодини, перші результати можна помітити вже буквально через три тижні.
  Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла

  Ефективний і приємний процес


  Одним словом, йога - це процес дуже ефективний. Однак не варто думати займаючись нею, лише про те, що необхідно просто втратити зайві кілограми. «Йти» кілограми починають тільки після того, як організм почне оздоровлюватися, очищатися від шлаків, а всі внутрішні органи почнуть приходити в норму. Ну, і, звичайно ж, між тілом і духом повинна встановитися гармонія.
  Відповідно, людина починає худнути не тільки завдяки фізичним заняттям, але також і завдяки загальному підходу людини до свого способу життя. При регулярних заняттях гормони стресу виробляються в менших кількостях, а секреція інсуліну помітно прискорюється. Тому, калорії і не відкладаються на талії, а використовуються тілом у вигляді так званого палива. Хоча за своїм раціоном все одно доведеться стежити. Жирна, смажена і штучна їжа повністю виключена. Дотримуючись цих правил, домогтися бажаних результатів дуже легко.
  Йога для схуднення - стародавні техніки для швидкого зниження маси тіла


  загрузка...
  Написати Вконтакте