» » Розповідь про те, як впливає алкоголь на жіночий організм
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 16:22)   
 •   0   
 •  895 

Актуальна проблема: як впливає алкоголь на жіночий організм
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rozpovd-pro-te-yak-vplivaye-alkogol-na-zhnochiy-organzm_731.jpeg-->Розповідь про те, як впливає алкоголь на жіночий організм
Сьогодні жіночий алкоголь - велика проблема, в основі якої лежить сильна психологічна залежність, замішана на багатьох соціальних чинниках. Погіршує ситуацію особливості жіночого організму. Справа в тому, що в ньому міститься менша кількість рідини, ніж у чоловічому, тому навіть невелика доза алкоголю призводить до швидкого і сильного сп'яніння. Медики звертають увагу і на той факт, що генетично велика частина слабкої половини людства взагалі не пристосована до вживання значної частки спиртного, тому так важливо знати, як впливає алкоголь на жіночий організм, до яких руйнівних наслідків він приводить.

Сьогодні шкоду алкоголю на жіночий організм добре вивчений • По-перше, медики звертають увагу на той факт, що слабка половина людства має дуже делікатне статура, багато пані дуже мало важать, тому їм досить випити зовсім трохи, щоб сильно сп'яніти.

 • По-друге, як вже було зазначено вище, в організмі жінки менше рідини, при цьому в ньому багато жирової тканини. Вона сповільнює розщеплення етанолу. А так як всмоктування алкогольних напоїв відбувається практично миттєво, концентрації спирту завжди на порядок вище, ніж у чоловіків, і він виводиться повільніше.

 • По-третє, «жіноча» печінка не виробляє ферменти, що прискорюють розчепленню молекул спирту, а «чоловіче» печінка і шлунок виробляє альдегіддегідрогенази, тому навіть ударна доза буде не смертельною.


 • Згубний вплив алкоголю на жіночий організм відчувається буквально у всьому. Спиртні напої зневоднюють тканини, позбавляють їх поживних речовин, сповільнюється вироблення колагену, тому стан шкіри помітно погіршується: вона старіє, втрачає свій здоровий колір. Деякі види алкоголю дуже калорійні, наприклад, дві склянки натурального вина прирівнюються до порції великого гамбургера.
  Надмірне вживання руйнує нервову систему, спочатку порушується режим сну, потім приходять страшні сновидіння, моторошна депресія. Тому, якщо чоловікові доза алкоголю допомагає розслабитися і відчути себе трохи розкуто, у жінки вона, швидше за все, спровокує емоційну нестабільність. Особливу шкоду алкоголю для жінок полягає в тому, що він породжує психологічну нестабільність, він здатний привести до хвороб печінки, до необоротних пошкоджень головного мозку. Помічено, що навіть після незначної опції спиртного коктейлю сильно піднімається артеріальний тиск, починають активно руйнуватися корисні мікроелементи, які містяться всередині клітин. І, як наслідок, втрата краси і молодості.

  Чому дівчатам не можна пити алкоголь?


  Молодим дівчатам взагалі необхідно відмовитися від цієї згубної звички. Вчені попереджають їх про те, що навіть незначні дози спиртного сильно знижують шанси стати матір'ю. Етанол, що міститься в спирті, провокує порушення гормонального фону, у питущих дівчат часто починаються менструальні порушення, сильно підвищується рівень естрогену, який не дає репродуктивній системі розвиватися в повну силу. Сьогодні добре вивчено і вплив алкоголю на яйцеклітини жінки. Він здатний поступово повністю стерти генетичну пам'ять, закладену в них. В результаті народжуються хворі діти. Тому стає гранично зрозумілим, чому жінкам не можна пити алкоголь. Крім цього, шкідливі звички здатні запускати процеси розвитку злоякісних пухлин. Оксфордські вчені, проводячи багаторічні дослідження, прийшли до висновку, що кожні 10 грамів алкоголю збільшують ризик захворювання онкологією на 6%.
  Як відучити жінку від алкоголю? Змусити її зрозуміти і прийняти те, що вона хвора і страждає від небезпечного, дуже складного захворювання. Підключити до її лікування різнопрофільних фахівців: досвідчених наркологів, психологів, працівників соціальної реабілітації. Докладно розповісти їй про те, як швидко вона може втратити все, що їй особливо дорого: своїх близьких, свою красу, свій соціальний статус.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rozpovd-pro-te-yak-vplivaye-alkogol-na-zhnochiy-organzm_812.gif-->Розповідь про те, як впливає алкоголь на жіночий організм


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rozpovd-pro-te-yak-vplivaye-alkogol-na-zhnochiy-organzm_783.gif-->Розповідь про те, як впливає алкоголь на жіночий організм

  загрузка...
  Написати Вконтакте