» » Як правильно займатися на біговій доріжці, щоб схуднути жінці?
  • автор: admin  
  • (22-11-2016, 14:38)   
  •   0   
  •  39 
Багатьом людям відомо: для позбавлення від надмірної ваги або підтримки тіла, що вже має близькі до ідеалу форми, у належних кондиціях, необхідні фізичні навантаження, і біг вважається одним з найбільш прийнятних варіантів. Однак бігові тренування на вулиці або в спортзалі не завжди бувають доступними, тому деякі люди купують їх замінник - бігову доріжку, як правильно займатися на ній, втім, не всім відомо.
Як правильно займатися на біговій доріжці, щоб схуднути жінці?
Фахівцями з фітнесу та кардионагрузкам давно розроблені певні рекомендації щодо того, як правильно займатися на біговій доріжці, щоб схуднути, і, хоча не кожна з них може бути застосована у конкретному випадку, більшості з них будує дотримуватися кожному. Багато в розробці графіка подібних тренувань і встановленні їх прийнятних обсягів залежить від обставин, в яких опинилася людина, спраглий вдатися до допомоги даного тренажера. Жінки в цьому плані не виняток: правила, розроблені для охочих схуднути шляхом використання бігових доріжок, застосовні в повній мірі і до представниць прекрасної статі. Проте їм не варто очікувати, ніби при дотриманні всіх актуальних рекомендацій їм вдасться швидко втрачати ненависні зайві кілограми, адже в силу особливостей метаболізму для дам позбутися від 3-5 кг за місяць - вже чудовий результат. Перш, ніж приступати до тренувань на біговій доріжці, необхідно пройти медобстеження у кваліфікованих фахівців, щоб переконатися у відсутності протипоказань до подібного виду фізичних вправ. Такими вважаються травми, пошкодження або серйозні хвороби опорно-рухової системи, багато серцево-судинні і респіраторні недуги: серцево-легенева недостатність, ішемія, астма з частими нападами, мітральний стеноз, гіпертонія, стенокардія і т. п. Також забороняється вдаватися до занять на біговій доріжці в період загострення якого-небудь захворювання, навіть банальної застуди, адже інакше будуть спостерігатися проблеми з диханням, що в даному випадку неприпустимо. Не слід займатися на біговому тренажері відразу ж з максимальними навантаженнями і тривало: якщо тіло незвично до подібних тренувань, дама ризикує отримати травму, здатну надовго вивести її з тренувального графіка. Фахівці радять людям, перш колишнім зі спортом і навіть з фізкультурою на "ви", освоювати бігову доріжку починаючи з тривалої ходьби на ній в помірному темпі, причому в будь-якому випадку перед такими заняттями повинна слідувати 5-10-хвилинна розминка, для розігріву м'язів.
Як правильно займатися на біговій доріжці, щоб схуднути жінці?
Крім того, бажаючим схуднути подібним чином дівчатам слід дотримуватися режим харчування - без суворих дієт (вони неефективні), а просто із збереженням потрібного обсягу калорій і створенням лише невелику їх дефіциту. Важливо також приблизно за годину до передбачуваного сеансу на біговій доріжці з'їсти який-небудь вуглеводне страва калорійністю не більше 60 ккал, причому складатися воно має неодмінно з складних вуглеводів, - без такої міри запустити процес жиросжигания не вдасться. Крім того, якщо можливо, варто перед кардиотренировкой (якою є біг) вдатися до комплексу силових вправ - з ними рятування від надлишкових жирових відкладень піде швидше. Загальною помилкою є нібито необхідність підтримки в процесі бігових тренувань високого, хоча і не позамежного рівня частоти скорочень серця, тобто на рівні 70-80 відсотків від максимального для даної жінки значення. Однак така необхідність існує у професійних атлетів, але не у пересічних громадян, просто прагнуть схуднути, - останнім треба вибирати для бігу такий темп, щоб дихання все ще залишалося рівним і не збивалося. Графік бігових тренувань треба вибудовувати таким чином, щоб ішло на них близько півгодини за один сеанс, а таких сеансів за тиждень набігало мінімум 3 а при більш інтенсивних заняттях, які допустимі лише для добре натренованих дам, - 4-5. Займатися, як згадувалося вище, потрібно з обов'язковою розминкою, випиванием в процесі тренування чистої води - щоб уникнути зневоднення, - і затримкою. Ніколи не варто надмірно перевантажувати себе, бездумно збільшуючи темп бігу або число занять: подібне загрожує різними недугами та іншими проблемами з організмом, - до навантажень тіло важливо привчати поступово, і тоді з часом вдасться зігнати зайвий жир.
Як правильно займатися на біговій доріжці, щоб схуднути жінці?
загрузка...
Написати Вконтакте