» » Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі
 • автор: admin  
 • (2-02-2016, 12:16)   
 •   0   
 •  755 
Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі
Для того щоб схуднути, можна використовувати самі різноманітні методики. Це і різноманітні дієти, і тренування, і заняття йогою, і навіть методика правильного дихання. Однак завжди існує маленьке «але»: головною запорукою, які зроблять всі ці методики дієвими, є їх регулярне виконання. А як же бути, якщо сили волі не вистачає?

Що заважає схуднути: відсутність сили волі або щось інше?


Всупереч розхожій думці, найбільш частою причиною поразок у боротьбі з зайвими кілограмами є відсутність сили волі, любові до себе. Тільки розвиваючи любов до власного тіла, таким, як воно є, з усіма своїми зайвими кілограмами і складочками жиру, можна почати змінювати себе на краще.

Не налаштовуйте себе заздалегідь на провал негативним ставленням до себе та своєї фігури. Виключіть зі свого лексикону слова і думки: «я товста», «я безвольна», «у мене не вийде», «я невдаха» і т. д.

Не варто лаяти себе за з'їдену цукерку або пропущену тренування.
Прийміть себе з усіма достоїнствами і недоліками. Цінуйте навіть найменші свої досягнення.

Пам'ятайте, ви постаєте перед оточуючими саме такою, якою ви бачите саму себе. Почніть звертати увагу на власні гідності, і ставлення до вас з боку інших людей докорінно зміниться.

Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі

Що робити, якщо немає сили волі схуднути


Перш за все, слід запам'ятати, що не буває людей, які повністю не здатні на вольові дії. Просто одним складніше даються дієти, а іншим – фізичні навантаження. Все, що потрібно – обрати правильний підхід, який виявиться найбільш дієвим саме для вас.

Почніть з простих, але перевірених кроків.

 • Перед тим, як сісти за стіл, випити повний стакан води. Це додасть організму відчуття насичення, і за обідом ви з'їсте менше звичайного. Поступово виробіть звичку випивати близько восьми склянок води в день – і ваш організм поступово стане споживати меншу кількість їжі.

 • Перед сном випивайте склянку кефіру з корицею. Ця суміш володіє прекрасними жиросжигающие властивостями.

 • Всі калорійні страви їжте з ранку. Далі вживайте все більш дієтичні страви, з меншим вмістом цукру і жирів.

 • Стимулюйте себе: купіть гарний відкритий купальник на пару розмірів менше, або дістаньте улюблене плаття, в якому ви виглядали особливо ефектно, і повісьте його на видному місці. Якщо ви зумієте знайти гідний стимул, процес схуднення буде проходити легко.


 • Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі  Як ефективно схуднути без сили волі


  Якщо для вас дуже складно дотримуватися дієти, зменшити обсяги вам допоможе збільшення фізичного навантаження. Для того, щоб це здійснити, зовсім необов'язково купувати дорогі тренажери або записуватися в спортзал. Цілком достатнім буде взяти і відмовитися від використання ліфта, виходити на одну-дві зупинки раніше і проходити залишок шляху пішки. Навіть якщо ви просто будете прибирати в будинку під запальну музику – це допоможе вам витратити набагато більше калорій.

  Схуднути насправді не складно. Вам просто необхідно вибрати найбільш відповідну методику, яка зажадає від вас найменших зусиль.
  загрузка...
  Написати Вконтакте