» » Що робити, коли сильно потіють пахви
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 12:46)   
 •   0   
 •  1005 

Сильно потіють пахви - що робити?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_811.jpeg-->Що робити, коли сильно потіють пахви
Чи відомо вам, що за все життя людина виділяє близько 20-ти тисяч літрів поту? Причому більша його частина випаровується влітку. Піт - це захисна реакція організму від перегріву. Сьогодні ми з'ясуємо причини підвищеної пітливості і як з нею боротися.
Гіпергідроз явище досить часте. Частіше потіють стопи, долоні і, звичайно ж, пахви. І якщо деякі вважають це всього лише косметичним недоліком, то лікарі - хворобою, яку треба обов'язково лікувати.

Чому потіють пахви


Що робити, коли сильно потіють пахви

Підвищена пітливість часто пов'язана з появою якоїсь певної хвороби. Наприклад, це може бути збій в роботі ендокринної системи. У цьому випадку вам потрібно відвідати ендокринолога та перевірте щитоподібну залозу. Також порушення можуть бути пов'язані з деякими розладами нервової системи, закупоркою судин і поганим відтоком лімфи. Якщо постійно потіють пахви, слід проконсультуватися у кардіолога і провести необхідні дослідження. До гипергидрозу призводить і прийом деяких лікарських препаратів, таких як аспірин, інсулін, аналгетики групи морфіну і промедолу, протиблювотні засоби.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_473.gif-->Що робити, коли сильно потіють пахви


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_314.gif-->Що робити, коли сильно потіють пахви
Що робити • Використовуйте антиперспіранти та дезодоранти, якщо дуже потіють пахви. До їх складу входить алюміній і цинк, які закупорюють потовиводящие залози. Щоправда, лікарі ставляться до цих косметичних засобів негативно. Справа в тому, що з потом виводяться назовні продукти розпаду, а з-за антиперспірантів вони залишаються всередині і організм очищається. Ще необхідно якомога частіше приймати душ і користуватися дезодорують серветками. Адже неприємний запах виникає в результаті дії мікробів, які знаходяться в потових залозах.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_905.jpeg-->Що робити, коли сильно потіють пахви

 • Дитяча пудра і спеціальний тальк теж можуть допомогти вирішити цю проблему. Вони діють як антисептик і перешкоджають утворенню попрілостей і запалень. Головне, щоб в їх складі був ланолін, рис або біла глина. Добре допомагає пудра з перемелених вівсяних пластівців.

 • Трав'яні ванни і морська сіль здатні зменшити потовиділення і звузити потові канали. Крім цього прийом розслаблюючій ванни благотворно впливає на нервову систему, а якщо додати до цього контрастний душ, то ще й судини можна зміцнити.
  Що робити, коли сильно потіють пахви

 • Часто лікарі призначають електрофорез або ін'єкції ботокса, коли страшенно потіють пахви. Вони пригнічують діяльність потових залоз і не дають їм можливість виділяти піт. Цей Метод дуже ефективний, але процедури доведеться повторювати регулярно.

 • Якщо жоден з вищеперелічених способів вам не допоміг, є останній, крайній метод - ендоскопічна симпактэктомия. Під шкіру вводиться спеціальна камера і з її допомогою хірург виявляє нерв, який необхідно перетиснути. Повним людям роблять ліпосакцію пахвової западини, але з часом жир знову починає накопичуватися.

  Проблема ця досить серйозна, але її можна вирішити тим чи іншим способом. Тому не впадайте у відчай і вчасно беріться за лікування.
 • загрузка...
  Написати Вконтакте