» » Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 12:32)   
  •   0   
  •  681 

Медитація для схуднення: досконалість душі і тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/meditacya-dlya-shudnennya-mantri-vdguki-zavantazhiti-vdeo-audo_611.jpeg-->Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо
Технікою розслаблення може оволодіти кожен. Вона допоможе вам не тільки знизити вага, але і позбавитися від фізичного та емоційного напруження. Тут важлива глибока віра в матеріальність думки, яка допоможе впоратися з будь-якими проблемами, в тому числі і з зайвою вагою. Сьогодні ми пропонуємо вам сідлати медитацію одним із засобів у боротьбі за ідеальну фігуру.
Підготовка до розслаблення і занурення в себе грає важливу роль. Виконайте кілька фізичних вправ, можете потанцювати. Після цього прийміть душ і надіньте одяг, в якій вам найбільш комфортно. Навколишня атмосфера повинна заспокоювати і налаштовувати на мирний лад. Запаліть свічки або пахощі. Різні школи рекомендують різний час доби для медитації. В принципі, це не так важливо. Головне, робити це в один і той же час і на тому ж місці, щоб організм звик. Є ще одна цікава теорія: необхідно знати час, коли ви народилися. Згідно цієї теорії ваше тіло пам'ятає стрес, пов'язаний з народженням. Тому, потрібно займатися медитацією для схуднення за кілька годин до або після цієї години.
Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/meditacya-dlya-shudnennya-mantri-vdguki-zavantazhiti-vdeo-audo_833.gif-->Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо


Краща поза для медитації - поза лотоса (обидві ступні дивляться вгору), але вона мало кому підходить, особливо новачкам. Спробуйте просто схрестити ноги або сісти по-турецьки. Спина повинна бути прямою, тіло розслабленим. При нерухомому сидінні кровообіг сповільнюється, так що вам може стати холодно. Покладіть Руки долонями вгору і приступайте безпосередньо до споглядання свого внутрішнього світу.

Дихальна медитація для схуднення


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/meditacya-dlya-shudnennya-mantri-vdguki-zavantazhiti-vdeo-audo_624.jpeg-->Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/meditacya-dlya-shudnennya-mantri-vdguki-zavantazhiti-vdeo-audo_505.gif-->Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо
Методика Фалєєва


Сеанси влаштовуються під час занять фізкультурою. Вони допомагають боротися з неприязню до фізичних навантажень. Почніть уявляти, що жирові відкладення на вашому тілі наповнюються яскравим світлом, поступово нагріваються і потім зникають. Уявляйте танучий жир і зосередьтеся тільки на цій картинці. Тоді ви забудете про м'язовий біль, і про те, як вам тяжко.

Медитація по системі "Airoshape"


Цю техніку розробив інструктор з аеробіки. Сенс її в тому, щоб розслабити тіло після виконання фізичних навантажень. Для цього потрібно лягти на килимок для йоги обличчям на схід і повністю розслабитися. Послідовно напружуємо кожну групу м'язів і спостерігаємо, як приємне тепло розливається по тілу. Уявіть собі всі страхи, переживання у вигляді каменів. Вони знаходяться в рюкзаку у вас за спиною і дуже вам заважають. Візуалізуйте кожну проблему, проецируйте її на камінь і починайте викидати їх з вашого рюкзака. Відчуйте легкість за своїми плечима і повільно повертайтеся до відчуття свого тіла.

Мантра для схуднення


Медитація для схуднення: мантри, відгуки, завантажити відео, аудіо
Мантри - це звукові вібрації, які проходять через все тіло. Доведено, що вони здатні впливати на клітини організму і змінювати їх. Вимовляють їх на санскриті, над водою, яку збираються випити. "Замовляти" воду потрібно два рази: вранці і ввечері. Читати або слухати мантри можна і під час медитації для схуднення це налаштує на потрібний лад і прискорить обмін речовин.
загрузка...
Написати Вконтакте