» » Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 12:29)   
 •   0   
 •  198 

Цілющі скипидарні ванни
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya-shvidkiy-efekt-u-znizhenn-masi-tla_491.jpeg-->Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла
Одним з найбільш ефективних методів бальнеологічного лікування є так звані скипидарні ванни, система лікування якими була розроблена понад століття тому доктором Залмановим, для ефективної боротьби з широким спектром захворювань через вплив на кровоносні капіляри.
Поліпшення стану і функції капілярного обміну сприяє загальному оздоровленню і омолодженню організму завдяки активації обмінних процесів, підвищенню імунітету, купіруванню і зняттю запалень і болю (м'язової, в суглобах, кістках). Унікальний вплив на шкіру, стимулювання міжклітинної метаболізму найсприятливішим чином позначається на загальному стані шкіри і тіла в цілому. Це зумовило використання скипидарних ванн для схуднення в якості додаткового ефективного елемента системи боротьби із зайвими жировими відкладеннями, неправильним обміном речовин, поліпшенням стану і тонусу шкіри, усунення целюліту.
Звичайно, самостійно курс скипидарних ванн може розглядатися або як профілактичне, або як основний засіб боротьби з целюлітом незначною мірою. Більш серйозні проблеми передбачають і більш комплексний підхід. Так, ефект схуднення від ванн буде явно виражений лише у випадках корекції способу життя, харчування, психо-емоційного настрою. Інакше результат буде лише у зміцненні загального імунітету, зняття запалень та ін., але не зменшення обсягів тіла.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya-shvidkiy-efekt-u-znizhenn-masi-tla_122.gif-->Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла


Скипидарні ванни для схуднення: відгуки


Навряд чи хтось ризикне що-небудь застосовувати для лікування або з косметичною метою, попередньо не почитавши відгуки. Випадок з скипидарними ваннами - не виняток, хоч окрім медичних та санаторно-курортних закладів, курс ванн можна проходити і вдома (особливо популярна ця процедура при моделюванні тіла та зниження ваги).
Однак, сміємо завірити, що скипидар для схуднення безпечний, що також випливає з численних відгуків, не містять негативу з приводу побічних реакцій або повної відсутності результатів (зрозуміло, при дотриманні всіх умов і з урахуванням протипоказань).
Почитати відгуки про скипидарні ванни краще на спеціальних форумах і в статтях, присвячених красі та здоров'ю. Так можна не тільки зробити для себе об'єктивні висновки, але і дізнатися детальніше про види ванн («білі», або холодні, і «жовті», або гарячі), часу дії, схемою прийому ванн, рецептурою (залежно від ступеня і характеру розв'язуваної проблеми і наявності інших недуг).
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/skipidarn-vanni-dlya-shudnennya-shvidkiy-efekt-u-znizhenn-masi-tla_483.gif-->Скипидарні ванни для схуднення - швидкий ефект у зниженні маси тіла
Обов'язково необхідно знати і про протипоказання, щоб ванни краси не створили проблем. Так, наприклад, від скипидарних ванн навіть в цілях схуднення варто відмовитися:

 • при порушенні цілісності шкірних покривів,

 • виражених шкірних запаленнях,

 • злоякісних процесах і новоутвореннях,

 • туберкульоз у відкритій формі,

 • гіпертонії 2-3 ступеня,

 • гострих або хронічних захворюваннях в стадії загострення (не тільки шкіри, але і внутрішні),

 • аритмії,

 • вагітності.
 • загрузка...
  Написати Вконтакте