» » Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 12:28)   
 •   0   
 •  1784 

Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_461.jpeg-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів

У людини шкіра має найбільшу товщину на спині, а в області очей вона сама тонка - не більше 03 мм. Очі оточені рихлим підшкірним шаром з густою мережею дрібних судин. Саме вони, просвічуючись, створюють ефект темних плям. Такий косметичний дефект надає зовнішньому вигляду хворобливості.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_392.gif-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів


Чорні круги під очима - причини


Цей косметичний дефект може бути викликаний різними факторами, але є випадки, коли він є варіантом норми.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_573.jpeg-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів

Чорні круги під очима - це:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_594.gif-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів

 • Індивідуальна особливість організму. Найчастіше темні плями під очима зустрічаються у людей зі смаглявою і сухою шкірою і є нормальним явищем. Вони, як правило, присутні з дитинства і є у багатьох членів сім'ї. При цьому ніяких захворювань немає.

 • Результат неправильного способу життя. Хронічне недосипання, куріння, зловживання алкоголем, жирною їжею і напівфабрикатами, щоденна багатогодинна робота за комп'ютером - це ті фактори, які чинять негативний вплив на весь організм, і, як результат, з'являються плями під очима.

 • Ознака захворювання. Якщо в дитинстві темних кіл не було, раціон харчування ретельно складений і тривалість сну становить не менше 8 годин, а чорні плями під очима з'явилися і не зникають, тоді варто задуматися про проблеми зі здоров'ям.


 • Чорні круги під очима - лікування


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_365.jpeg-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів

  Перш ніж почати лікування, необхідно з'ясувати, чому під очима з'явилися чорні кола. Для початку необхідно добре відпочити і позбутися від поганих звичок, висока ймовірність, що темні плями зникнуть, все обличчя стане світліше і в цілому стан організму покращиться. Якщо ж дефект зберігається, то з'ясувати, чому під очима чорні кола, варто разом з доктором.
  Можливі причини:

 • Анемія. Цей стан характеризується зниженням рівня гемоглобіну, і кров не в змозі переносити до тканин достатню кількість кисню. Тому в найбільш тонких ділянках шкіри і з'являється деяка синюшність. Терапія в цьому випадку повинна складатися з корекції раціону харчування та застосування залізовмісних препаратів.

 • Порушення в роботі серцево-судинної системи. У цьому випадку тканини і органи також відчувають кисневе голодування. Найчастіше це хронічна серцева недостатність, що виникла як наслідок ішемії, порушень ритму, вад.

 • Порушення в роботі дихальної системи. Розлад газообміну в цьому випадку може виникнути із-за хронічної обструкції, саркоїдозу, фиброзирующего альвиолита, туберкульозу.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chorn-krugi-pd-ochima-prichini-lkuvannya-poradi-lkarv_326.jpeg-->Чорні круги під очима: причини, лікування, поради лікарів

  ГРЗ. При гострих вірусних та особливо бактеріальних інфекціях, що супроводжуються високою температурою і загальним порушенням стану, темні кола під очима виникають досить часто. Це відбувається від інтоксикації організму продуктами життєдіяльності і обміну речовин мікроорганізмів. Як результат - виникає ацидоз, викликає розширення капілярів, тому вони стають помітнішими в місцях, де шкіра найбільш тонка. У цьому випадку позбутися від чорних кругів під очима можна антибактеріальною терапією.
  Хвороба Аддісона. При надниркової недостатності відбувається посилення пігментації шкіри в природніх складках, навколо очей та в місцях тертя.
  Запальні захворювання очей - іридоцикліт, кон'юнктивіт та ін У даному випадку має місце набряк тканин і розширення капілярів, тому тіні проявляються сильніше.
  Для вирішення проблеми не варто використовувати маскуючі косметичні засоби. Зусилля варто направити на виявлення причин та їх усунення. Під час терапії прискорити результат можна протирання шкіри кубиками льоду і нанесенням натурального живильного крему, призначеного для зони навколо очей.
  загрузка...
  Написати Вконтакте