» » Як правильно робити масаж особи - майстер-клас
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 12:12)   
 •   0   
 •  1013 

Як правильно робити масаж особи - майстер-клас
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-robiti-masazh-osobi-mayster-klas_971.jpeg-->Як правильно робити масаж особи - майстер-клас

Косметичний масаж здатний продовжити молодість шкіри, посилити дію кремів, позбутися від дрібних тріщин, поліпшити колір обличчя. Крім того, він незамінний при зниженні тонусу шкіри, що виник в результаті стресу, хронічного недосипання, різкого схуднення. Ця физпроцедура також позитивно позначається на настрої і загальному стані організму.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-robiti-masazh-osobi-mayster-klas_252.gif-->Як правильно робити масаж особи - майстер-клас


Як правильно робити масаж особи


Професіонали завжди починають масаж обличчя з чола і дотримуються головного правила - здійснювати рух по масажних лініях. В іншому випадку процедура буде малоефективна і практично непомітна. Поєднувати масаж можна з пілінгом і нанесенням крему, в цьому випадку дія косметичних засобів буде посилюватися. Важливо перед початком процедури добре очистити шкіру обличчя.
Як правильно робити масаж особи - майстер-клас

Майстер-клас як робити масаж обличчя самостійно:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-robiti-masazh-osobi-mayster-klas_564.gif-->Як правильно робити масаж особи - майстер-клас

 • Лоб. Пальці необхідно прикласти до чола паралельно бровам та провести їх до скронь. Характер руху залежить від призначення процедури. Якщо вона поєднується з нанесенням живильного крему, то рух повинен бути плавним і рівним, а якщо з пілінгом - коловим. Повторити перший крок потрібно 5-10 разів.

 • Повіки. Для цієї зони використовують точковий масаж. Інтенсивність натискань повинна бути сильною, але не можна допускати розтягування шкіри. Рух починають від перенісся, і уздовж брів переміщують пальці до скронь. Спочатку масажують верхні повіки, а потім нижні. Особливу увагу потрібно приділити зовнішніх куточках очей, оскільки в цій зоні зморшки з'являються першими, як наслідок природних мімічних рухів. Такі зморшки часто називають " гусячими лапками. У цьому місці можна затриматися довше, зробивши серію кругових постукивающих рухів кінчиками пальців.

 • Вилиці. На цьому етапі пальці потрібно прикласти до перенісся і здійснювати злегка надавливающее рух у напрямку до периферії. Важливо точно слідувати масажних лініях: спочатку від носа до верхньої частини вушної раковини, потім до середньої частини, а потім від підборіддя до мочки.

 • Губи. У зоні навколо губ зморшки з'являються одними з перших, тому тут також важливо ретельно попрацювати. Спочатку пальці потрібно розташувати над верхньою губою, злегка притиснути їх до шкіри і провести до мочки вуха. Потім робиться точковий масаж під нижньою губою, в центральній частині підборіддя.

 • Підборіддя. Ця зона масажується щипковими рухами. Рух потрібно починати від центру підборіддя і повільно просуватися вздовж овалу до краю. Дана процедура ефективніше поплескувань, вона чудово зміцнює овал обличчя. Для профілактики появи другого підборіддя, необхідно відкинути голову назад, до появи відчуття напруги в м'язах шиї, три секунди затриматися в цьому положенні і повернутися назад. Повторити вправу потрібно 30 разів.

 • Шия. Для того щоб розслабити м'язи і забезпечити хороший відтік лімфи, потрібно рухатися від підборіддя вниз. Пальці кладуть у центральній частині шиї, злегка притискають їх і рухаються вниз до зони декольте. Дану процедуру можна також поєднувати з нанесенням вечірнього крему.


 • Як правильно робити масаж особи - майстер-клас

  Щоб наочно побачити всю процедуру, можна подивитися відео, як робити масаж обличчя.

  Як часто робити масаж особи


  Масаж необхідно робити курсами з 10-14 разів 2-3 рази в тиждень. Щоб ефект був максимальним, важливо проводити в один і той же час з однаковою періодичністю, наприклад, через кожні два дні. Повторювати физпроцедуру рекомендується мінімум два рази на рік. Починати масаж потрібно з 27 років, саме в цьому віці починають з'являтися перші мімічні зморшки.
  загрузка...
  Написати Вконтакте