» » Як позбутися подразнення на обличчі
  • автор: admin  
  • (19-03-2015, 12:11)   
  •   0   
  •  2153 

Як позбутися подразнення на обличчі
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_531.jpeg-->Як позбутися подразнення на обличчі

З проблемою подразнення на обличчі стикався кожен. Давайте спробуємо розібратися в причинах його появи, а також з'ясуємо способи позбавлення від нього.
Підставою може бути алергічна реакція на певний косметичний засіб, деяка їжа (залежить від особливостей організму), попадання пилу, неправильний догляд за нею, вплив навколишнього середовища, роздратування після використання бритви.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_432.gif-->Як позбутися подразнення на обличчіДепресія теж може призвести до алергічних проявів, тому намагайтеся менше нервувати, частіше дихати свіжим повітрям, займатися спортом. Існує безліч гомеопатичних препаратів, але приймати їх можна після консультації з фахівцем.
Можуть виявитися інші фактори, і якщо ви бачите, що в домашніх умовах прибрати роздратування на обличчі не виходить, вам необхідно звернутися до лікаря.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_103.gif-->Як позбутися подразнення на обличчі
Якщо з'явилося подразнення на обличчі - що робити


В першу чергу - з'ясувати походження. Це не так важко, оскільки завжди є можливість проаналізувати своє харчування, використання косметики за останні кілька днів. Далі можна прибирати подразник - змінити косметику, поміняти якість харчування, придбати спеціальний крем від подразнення на обличчі. Спробуйте приготувати маски в домашніх умовах або звернутися до фахівця в салоні краси. Також в аптеках продається мазь від подразнення на обличчі, але її краще купувати після консультації з лікарем.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_474.jpeg-->Як позбутися подразнення на обличчі

Перед виходом на мороз або вітер краще наносити зволожуючий крем - це запобіжить появу висипань. Необхідно стежити за надходженням в організм вітамінів. Спорт буде додатковим способом зміцнити свій імунітет, а отже, уникнути появи алергії.

Як позбутися подразнення на обличчі в домашніх умовах


Роздратування на обличчі можна зняти за допомогою підручних засобів - меду, картопляного пюре, вівсянки, трав'яних сумішей.
Так, наприклад, добре допомагає маска, приготовлена з підігрітого на водяній бані меду з додаванням туди двох крапель касторової олії. Така суміш наноситься на кілька хвилин, далі змивається водою.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_345.jpeg-->Як позбутися подразнення на обличчі

Роздратування на шкірі обличчя знімає картопляне пюре з додаванням в нього молока. Така маска знімається через 15-20 хвилин розчином ромашки.
Ефективно допомагає суміш з вівсянки з молоком. Вона наноситься хвилин на 10 потім змивається теплою водою.
Допускається приготування спеціального лосьйону: залив окропом м'яту, шавлію або ромашку, потрібно протирати їм шкіру.
Також в аптеках і магазинах косметики продається величезна кількість кремів і лосьйонів, знімають алергію шкіри.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_386.jpeg-->Як позбутися подразнення на обличчі

Роздратування на обличчі у дитини


Оскільки діти не користуються косметичними препаратами (виняток - дитячі креми), причиною такої проблеми є харчування. Простежте, щоб дитина їла поменше солодкого, також висипання можуть викликати цитрусові фрукти. Їжа для дітей повинна підбиратися ретельно, у раціоні обов'язково повинні бути молочні продукти, овочі та фрукти, каші, яйця, з 9 місяців необхідно давати м'ясо.

Як зняти подразнення на обличчі у чоловіків після використання бритви


Основним джерелом алергії після гоління у чоловіків є чутлива шкіра, несвоєчасна заміна леза бритви і недостатнє зволоження шкіри. Обов'язково необхідні лосьйони, а також креми для гоління. Треба своєчасно міняти леза до бритви, кожен раз їх бажано опускати в дезінфікуючий засіб. Можна спробувати голитися перед сном, тоді шкіра за ніч встигає відпочити, а вранці буде виглядати свіжою і відновленої.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pozbutisya-podraznennya-na-oblichch_537.jpeg-->Як позбутися подразнення на обличчі
загрузка...
Написати Вконтакте