» » Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 12:02)   
 •   0   
 •  781 

Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_481.jpeg-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду

Гематома - це неприємність, яка здатна зіпсувати настрій будь-кому. Існує найшвидший спосіб позбутися від синців? Можливо, єдиного варіанту, який би задовольнив кожен індивідуальний випадок немає, але ми познайомимо вас з різними шляхами позбавлення від гематом за найкоротші терміни, і ви дізнаєтеся, як швидко позбутися від синяка!


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_732.gif-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду


Як утворюються синці і як швидко позбутися від них?


Гематома - це вилив крові в товщу шкірного покриву. Такі крововиливи відбуваються із-за того, що розриваються дрібні судини. Забарвлення і інтенсивність гематом залежить від того, наскільки багато крові витекло і наскільки висока ступінь просочування тканин. Безумовно, гематомки нашу зовнішність не фарбують, тому з цим недоліком прийнято боротися.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_623.jpeg-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду

Отже, як швидко позбутися від синяка раз і назавжди?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_354.gif-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду
Можна швидко позбутися від синяка?


Отримавши удар, не кожен поспішає звернутися за допомогою до лікаря, щоб дізнатися, як швидко позбутися від синяка. Гематома - це пошкодження шкіри, зовнішніх покривів, тому краще всього звернутися за консультацією до фахівця. «Розсмоктуються» гематоми в результаті розщеплення пігментів і їх видалення з тканини. Тут не обходиться без активності лейкоцитів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_245.jpeg-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду

Отже, якщо ви отримали травму і розумієте, що на шкірних покривах скоро «розквітне» гематома, варто зробити кілька важливих дій:

 • Після отримання травми прикладіть до місця удару щось холодне. Наприклад, можна обернути шматок льоду тканиною і використовувати даний засіб для охолодження. Таким чином, відбудеться скорочення судин, що не дозволить крові витекти в шкіру. Однак не варто прикладати сніг або лід у чистому вигляді. Інакше ви ризикуєте отримати обмороження. Холодний компрес тримають близько п'ятнадцяти хвилин.

 • Через добу після отримання травми слід активувати кровотік на місці удару. Для цього прикладіть до гематомі тепло (грілка маленька, тепла серветка, сіль в невеликому мішечку). Але в тому випадку, якщо гематома знаходиться біля очі, то тепло прикладати протипоказано!

 • Пройдіть курс вітамінів К і С, щоб прискорити відновлення шкіри і судин.

 • Зверніться до лікаря, який порадить, як швидко позбутися від синяка.


 • Препарати, які допоможуть швидко позбутися від синяка


  Отже, ми вже знаємо, що таке синці і як швидко позбавитися від них, виконавши найпростіші дії після отримання травми. Але що, якщо у вас не було можливості прикласти лід відразу після травми? В аптеках можна купити препарати, які допоможуть швидко позбутися від синяка!
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shvidko-pozbavitisya-vd-sinyaka-schob-ne-zalishilosya-sldu_706.jpeg-->Як швидко позбавитися від синяка, щоб не залишилося і сліду


 • Великою популярністю на сьогоднішній день користується крем "Рятувальник", а також "Троксевазин".

 • Виправдано також і застосування йоду. Для цього потрібно накреслити йодну сітку на місці утворення гематоми. Але не використовуйте сильний розчин, щоб не залишалося слідів.

 • Хороші результати дає «Бодяга» (особливо зручно використовувати гель, для боротьби з синцями). Але існує ряд протипоказань. Приміром, якщо гематома кровоточить, є запалення, ранка, то бодягу використовувати не можна. Те ж саме можна сказати, якщо у вас чутлива шкіра.

 • Піде на користь і застосування настоянок трав (календула, мати-й-мачуха).

 • Використання ефірного масла розмарину і чайного дерева дає відмінні результати.


 • Швидкий спосіб позбутися від синців - це той, який підходить саме вашому типу шкіри. Дуже важливо бути гранично обережними, адже справа стосується вашого здоров'я і краси!
  загрузка...
  Написати Вконтакте