Дієти
Ефективний крем від рубців і шрамів
19.03.2015 13016 6 admin

Ефективний крем від рубців і шрамів

Схуднення і Краса

Ефективний крем від рубців і шрамів
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_321.jpeg-->Ефективний крем від рубців і шрамів

Шрами не прикрашають жіноче обличчя і тіло. Наші бабусі виводили шрами народними засобами. Прикладали до тіла лист алое, використовували сік цибулі та лимона. Ці кошти тільки освітлюють рубці. Позбутися від негарних відмітин на тілі повністю вам допоможе крем від рубців і шрамів. Жінки завжди прагнуть бути красивими і готові заради цього на все. На щастя, на сьогоднішній день, щоб позбутися рубців, не потрібно навіть звертатися в лікарню. Досить дійти до найближчої аптеки. Там ви зможете вибрати для себе будь-який засіб від рубців і шрамів. Вартість таких препаратів звичайно не дешева. Але краса вимагає жертв.

Де купити недорогу мазь від рубців і шрамів


Вибирайте креми і мазі вітчизняних виробників. Вони обійдуться набагато дешевше. І не поступаються за якістю. Наприклад - «Клирвин», «Контктубекс»

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_922.gif-->Ефективний крем від рубців і шрамів

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_443.jpeg-->Ефективний крем від рубців і шрамів

Не купуйте мазь проти рубців і шрамів в найближчій аптеці. Набагато дешевше вона буде коштувати на сайті постачальника. Перед покупкою попросіть дати вам інструкцію і уважно ознайомтеся з протипоказаннями. Цілком можливо, що ця мазь вам не підходить, і ви не витратите гроші даремно.
Принципи дії засобів від рубців і шрамів дуже різні. Все залежить від того, які компоненти входять до складу препарату. Зазвичай склад таких мазей комбінований. У них входять гормони, ефірні олії, поверхнево-активні речовини. Мазі освітлюють рубець, прибирають почуття стягнутості, змушують шкіру виробляти колаген і запобігають утворенню нової рубцевої тканини. Крем від рубців і шрамів вирівнює шкіру і підтягує її.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_884.gif-->Ефективний крем від рубців і шрамів
Ефективні засоби від шрамів і рубців • Мазь «Келофибразе» підтягує шкіру і покращує кровообіг.

 • Пластини «Slienko». До їх складу ходить силікон. Потрібно докласти до шраму і зафіксувати бинтом на 1-2 години. Пластина розм'якшує рубець і відновлює клітини шкіри.

 • Гель від рубців і шрамів «Зерадерм». Цей препарат може використовуватися навіть під макіяж. Крем утворює на шкірі міцну плівку і активно діє на рубцеву тканину.

 • Силіконовий крем-гель «Кело-кіт». Відмінність цього кошти від інших - крем захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання. Активні компоненти крему утворюють тонку плівку на поверхні шраму і відновлюють водний баланс шкіри. Це допомагає зробити рубці і шрами менш помітними. Гель діє протягом 24 годин. До складу входять силікон і діоксид.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_945.jpeg-->Ефективний крем від рубців і шрамів

  Застарілі шрами і рубці вимагають більш серйозного підходу. Креми від рубців і шрамів в таких випадках малоефективні. Так як застарілий рубцева тканина не піддається впливу активних компонентів мазі.

  Методи видалення рубців і шрамів • Озонотерапія. Використовують газ озон. Вважається, що озон вбиває мікроби і змушує клітини шкіри активно оновлюватися.

 • Лазерне шліфування рубців і шрамів. Шрам обробляють спрямованим променем лазера, і він стає непомітним.

 • Букитерапия. На рубець впливають м'якими променями рентгена.

 • Хімічний пілінг. При проведенні цієї процедури на шрам лікар наносить тонкий шар хімічного засобу, щоб прибрати нерівності шкіри.

 • Гормонотерапія. Лікар шприцом вводить в уражені тканини певну дозу гормонів. Гормони надають активну дію на рубець, і він розгладжується. Успіх та результат процедури повністю залежать від уміння і досвіду лікаря. Перед гормонотерапією потрібно буде здати аналізи на гормони.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/efektivniy-krem-vd-rubcv-shramv_866.jpeg-->Ефективний крем від рубців і шрамів

  Сучасна жінка легко може позбутися своїх недоліків. Медицина, косметологія і навіть пластична хірургія надають масу можливостей змінити свій образ. Шрами і рубці - не проблема. Їх допоможуть прибрати з вашого гарного личка сучасні та ефективні засоби від рубців і шрамів.
  Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_181.jpeg--> В арсеналі кожної жінки є
  Крем для сухої шкіри обличчя - правила вибору Крем для сухої шкіри обличчя - правила вибору
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/krem-dlya-suhoyi-shkri-oblichchya-pravila-viboru_851.jpeg--> В молодості суха шкіра не доставляє ніяких
  Підберіть свій зволожуючий крем для проблемної шкіри особи Підберіть свій зволожуючий крем для проблемної шкіри особи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdbert-svy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-problemnoyi-shkri-osobi_951.jpeg--> Вас турбують больові прищі і
  Як вибрати кращий крем для жирної шкіри - правила і поради Як вибрати кращий крем для жирної шкіри - правила і поради
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-kraschiy-krem-dlya-zhirnoyi-shkri-pravila-poradi_951.jpeg--> Жирна шкіра потребує особливо
  Як вибрати крем для молодої шкіри і крем для вікової шкіри Як вибрати крем для молодої шкіри і крем для вікової шкіри
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-krem-dlya-molodoyi-shkri-krem-dlya-vkovoyi-shkri_491.jpeg--> Коли необхідно починати
  Догляд за чутливою шкірою - вибираємо крем для чутливої шкіри, лосьйони, ма ... Догляд за чутливою шкірою - вибираємо крем для чутливої шкіри, лосьйони, ма ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/doglyad-za-chutlivoyu-shkroyu-vibirayemo-krem-dlya-chutlivoyi-shkri-losyoni-maski_691.jpeg-->
  Жанна
  #1 Жанна Гости 10 січня 2016 21:10
  С самого детства у меня был шрам на животе. Когда было 5 лет, экстренно вырезали аппендикс. Рана заживала долго, потом некоторое время принимала кучу лекарств, а еще остался шрам. Ужасно выглядящий и на всю жизнь. Как же я стеснялась… На пляже прятала его под закрытыми купальниками. Лет в 18 решила избавиться от него навсегда. Также решила, что лазером буду пользоваться в самую последнюю очередь. Сначала пробовала разные народные методы, но они особого результата не дали. Затем в расход пошли разные мази и прочее. Перепробовала несколько, пока не купила крем. Это средство помогло, прошла несколько курсов, сейчас шрам почти не заметен. Довольна, что не пришлось избавляться от шрама лазером, хотя и на это бы решилась. Потому что хочется выглядеть хорошо. Кстати, после избавления от шрама, накупила себе кучу открытых купальников :))
  Эля
  #2 Эля Гости 15 січня 2016 14:48
  Когда-то давно купила крем, чтобы вывести небольшой шрам. Получила его, когда неудачно упала с велосипеда. Шрам был уже достаточно старый, поэтому не надеялась на результат. Но крем сделал так, что сейчас от шрама не осталось и следа. Использовала его по инструкции. Все было очень легко и просто))
  Сашенька
  #3 Сашенька Гости 22 січня 2016 13:15
  Лично мне от рубца помог избавиться крем. Правда скажу честно: это не быстро и дорого. Избавлялась от рубца 2 месяца. Но зато результат порадовал: рубец начал испаряться как на глазах. Закончила курс, шрам почти незаметен.
  Эмилия
  #4 Эмилия Гости 30 січня 2016 14:54
  Мои проблемы с кожей начались еще с подросткового возраста: пятна, раздражение, а самое страшное – акне. Это ужасно портило мне жизнь и выработало во мне просто огромное количество комплексов. Я не выходила никуда без двойного слоя тонального крема, что делало мое лицо больше похожим на маску.
  Я пробовала и дорогущие лекарства, противные мази и аптечные «болтушки», регулярно умывалась травами и делала специальные маски. Нельзя сказать, что эффекта не было совсем, но результаты обычно были кратковременными и малозаметными. С
  С тех пор прошло уже почти 8 лет, а моя кошмарная проблема, акне, никуда не девалась. Со временем привыкаешь даже к такому, поэтому я перестала надеяться на чудо. Но оно всё-таки произошло! В Интернете наткнулась на рекламу препарата. Даже не знаю, что заставило меня переступить через сомнения и заказать его, но я ни капли не жалею о своем решении. Благодаря этому, не постесняюсь сказать, чуду моя кожа стала такой, какой не была никогда. Проблема акне почти полностью исчезла!
  Теперь я с удовольствием смотрю на себя в зеркало и чувствую себя гораздо увереннее. Огромное спасибо препарату за мое маленькое персональное волшебство!
  Vita
  #5 Vita Гости 6 лютого 2016 09:26
  После кесарево остался рубец. Такая маленькая неприятность внизу живота. Вроде ничего страшного, но смущалась на пляже и перед мужем в белье. Конечно, я решила, что избавлюсь от него! Для этого использовала крем. Средство эффективно от рубов и шрамов. Даже от старых. И мне оно помогло. Прошла два курса с электрофорезом. И всем советую!
  Кристина
  #6 Кристина Гости 13 лютого 2016 15:39
  И у меня был недостаток кожи, такой себе дефект, - рубец на запястье. В детстве неудачно упала с забора и пораналась. Браслеты смотрелись ужасно... Решила от него избавиться. К сожалению, народные методы не помогли. Пришлось запасаться "тяжелыми" средствами - медицинскими препаратами. Так, я использовала крем. После прохождения курса могу сказать: отличное средство. И цена на него радует!
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]