» » Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 11:50)   
 •   0   
 •  1321 

Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_181.jpeg-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору

В арсеналі кожної жінки є зволожуючі косметичні засоби, адже всім хочеться бути красивими, свіжими і доглянутими. Але намагаючись вибирати кращі креми для обличчя, багато абсолютно не враховують особливостей власної шкіри. В результаті можна не просто не отримати результатів, а завдати шкоди.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_122.gif-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору


Кращий зволожуючий крем для обличчя повинен повністю підходити типу шкіри


Усього розрізняють чотири типи:

 • нормальну;

 • суху;

 • жирну;

 • комбіновану.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_823.jpeg-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору

  Кожна, в свою чергу, може бути чутливою. Це проявляється в тому, що вона часто активно реагує на різні подразники: ультрафіолетові промені, мороз, вітер, що певні компоненти косметичних засобів та ін В результаті можуть з'явитися почервоніння, лущення, свербіж, висип.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_374.gif-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору
  Самий кращий крем для обличчя для сухої шкіри


  Шкірні покриви сухого типу відрізняються ніжністю і матовістю, але з віком вони потребують інтенсивному зволоженні. В молоді роки обличчя виглядає дуже привабливим і не потребує особливого догляду. Але з 25 років необхідно підтримувати гідробаланс, щоб із-за дефіциту рідини не з'явилися передчасні зморшки, лущення і роздратування.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_815.jpeg-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору

  Кращий денний крем для обличчя із сухою шкірою повинен містити масла і вітаміни А і С, а також мати консистенцію легкої емульсії. Вночі ж краще наносити щільний поживний склад. Кращі антивікові крему для особи будуть містити колаген, еластин і витяжки з плаценти.

  Який крем для обличчя краще для жирної шкіри


  Цей тип завдає чимало клопоту ще з підліткового віку. Він схильний до утворення прищів і вугрів, також не додають краси пори, жирний блиск. Але є і плюси - це малопомітні вікові зміни завдяки більшій щільності і інтенсивному зволоженню.
  Щоб не провокувати закупорку пір і виникнення прищів і вугрів, вибирати засоби потрібно без олій в складі. Часто на упаковку наносять напис «oil-free». По консистенції косметичний засіб має нагадувати крем-гель. Також важливо, щоб воно містило вітамін Е, який володіє протизапальними властивостями.

  Хороший недорогий крем для обличчя для жирної шкіри


  Саме цей тип зустрічається найчастіше, тому косметичні засоби для комбінованої шкіри представлені в косметології в самому широкому асортименті. Хороший засіб має зволожує сухі ділянки і прибирати жирний блиск з проблемних. Як правило, лоб і ніс у цьому випадку «перезволожені» і блищать, в той же час щоки можуть лущитися через нестачу вологи. До складу зволожуючих кремів для цього типу шкіри входять різні масла і вітаміни, консистенція у них легка.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_316.jpeg-->Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору

  Крем для нормальної шкіри


  До 30 років нормальна шкіра ніяких турбот не доставляє, можна вибирати легкі засоби без активних компонентів. А потім можна переходити на крем з колагеном, щоб довше зберегти її молодість і красу.

  Кращий сонцезахисний крем для обличчя


  Цей тип косметичних засобів призначений для захисту шкіри від ультрафіолетових променів. До складу таких кремів входять сильні сонцезахисні фільтри, їх кількість може бути від 5 до 50. Чим світліше шкіра і вище сонячна активність, тим більше повинно бути фільтрів. У березні-квітні може бути досить 5-15 SPF, а в серпні на березі моря - не менше 30 SPF.
  Від надмірного перебування на сонці на шкірі може порушитися пігментація, з'явитися веснянки. У цьому випадку можна підібрати кращі відбілюючі креми для обличчя, наприклад, з койевой кислотою, вітаміном С, екстрактом касії, арбутином.
  Кращі креми для обличчя, що згідно з відгуками покупців, пропонують торгові марки Garnier, Vichy, Nivea, Clinique, Lancome.
  загрузка...
  Написати Вконтакте