» » Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 11:18)   
 •   0   
 •  518 

Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_241.jpeg-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?

В першу чергу розберемося, що таке судинні зірочки. Називається такий естетично непривабливі малюнок - телеангіоектазія. Виникає при розширенні венул, артеріол, капілярів (дрібних судин шкіри).


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_332.gif-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?


Прибрати зірочки на ногах - розберемося з причинами появи


Розширення відбувається під впливом підвищеного тиску або порушення кровообігу. Телеангіоектазія буває вроджена і набута, може бути симптомом захворювання, а може бути наслідком травми. Наведемо основні чинники появи даної естетичної проблеми:

 • спадковість;

 • гормональні порушення внаслідок захворювання репродуктивної системи, вагітності, клімаксу;

 • захворювання серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, зайва вага;

 • постійна надмірне навантаження на ноги, високі підбори, тривале носіння незручного взуття;

 • обмороження або надмірне захоплення сауною;

 • перебування на сонці в гонитві за засмагою.


 • Прибрати зірочки на ногах - як вирішити проблему?


  Можемо зробити висновок, що усунути зірочки на ногах, які є не тільки косметичним дефектом, але і симптомом захворювання, це просто маскування зовнішнього дефекту. Це не допоможе уникнути появи нових подібних зірочок. Потрібно шукати причину їх появи і усувати саме її. Тому займатися самолікуванням або ходінням по косметичних салонах - не є виходом із ситуації, потрібно більш кваліфікований підхід. Потрібний лікар - флеболог.
  Якщо ж причин для занепокоєння немає і зі здоров'ям все добре, то, можливо, ви самі стали винуватцем своїх бід: набували шикарний засмага, красувалися у взутті на високих підборах, старанно парилися в саунах або погано взимку одягалися і перемерзали. У цьому випадку можна вдатися тільки до косметичного способу лікування і надалі не повторювати своїх помилок.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_313.gif-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?
  Чим прибрати зірочки на ногах? Сучасна медицина в допомогу


  Як прибрати зірочки на ногах краще підкаже той лікар, який виявив причину їх появи, так як є протипоказання у кожному конкретному випадку. Сучасна медицина пропонує нам інвазивні і консервативні методи позбавлення від цієї проблеми. Інвазивні - метод радіохвильової хірургії, електрокоагуляція, озонотерапія, склеротерапія, лазерна фотокоагуляція. Плюс в тому, що це - швидко і ефективно. Але мінус в тому, що є протипоказання, не виключається появи нових зірочок і, врешті-решт, це дорого.
  Консервативні методи - мазі, гелі, вітаміни, таблетки, лікувальна гімнастика, спеціальну білизну. Плюс - профілактика появи нових дефектів, немає особливих протипоказань, доступні за вартістю. Ну а мінус - не дозволяють швидко і повністю позбутися від видимих ознак телеангіоектазії.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_294.jpeg-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?

  Судинні зірочки прибрати на ногах - народна медицина, виручай!


  Що пропонує народна медицина? Прибрати зірочки і ноги привести в порядок допоможе яблучний оцет. Це безпечно, але чекати швидкого результату не варто, як і від всіх народних коштів, зате ніяких особливих витрат і можна поєднувати цей метод з іншими можливими варіантами.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_635.jpeg-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?

  Прибрати зірочки на ногах і більше не повертатися до цієї теми


  Наостанок кілька порад на тему « як прибрати зірочки на ногах». Любіть і жалуйте себе, не влаштовуйте випробування ультрафіолетом, перепадами температур, ведіть здоровий і активний спосіб життя, прислухайтеся до свого організму, забезпечуйте його необхідною кількістю вітамінів і мінералів, носіть зручний одяг і взуття. Це допоможе запобігти появі зірочок і багатьох інших проблем зі здоров'ям
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_156.jpeg-->Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?
  загрузка...
  Написати Вконтакте