» » Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 11:10)   
 •   0   
 •  1140 

Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_551.jpeg-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги

Шкіра з шоколадним чи бронзовим відтінком виглядає красивою і сексуальною, тому є предметом жадання багатьох модниць. Однак засмагати під відкритими сонячними променями не дуже корисно, а іноді навіть і небезпечно, так і темп сучасного життя не дозволяє приділити достатньо часу на придбання натурального загару. Оптимальним вибором в цьому випадку буде автозагар: шкіра швидко придбає бажаний відтінок без шкоди для здоров'я.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_602.gif-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги


Як правильно наносити автозагар


Правильно нанесений автозагар здатний кардинально перетворити зовнішність. Наприклад, можна вирівняти колір обличчя, якщо з якихось причин була порушена пігментація, або зробити менш помітними круги під очима. У цьому випадку він здатний замінити звичний тональний крем.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_963.jpeg-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги

Як наносити автозагар на особу замість тоналки:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_694.gif-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги

 • очистити шкіру від забруднень;

 • на ватний диск видавити крем завбільшки з горошину;

 • рівномірно нанести засіб на обличчя, минаючи зону під очима.


 • Круги під очима стануть менш помітні за рахунок того, що інше обличчя стало темніше.
  Також це косметичний засіб може візуально зробити фігуру стрункішою і замаскувати целюліт. Справа в тому, що більш темні ділянки здаються менш об'ємними і помітними. Тому за кілька годин можна візуально «схуднути на кілька кілограмів.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_185.jpeg-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги

  Як правильно наносити автозагар крем на «проблемні місця»:

 • очистити тіло від забруднень, ороговілих клітин за допомогою скрабу;

 • за допомогою ватного диска нанести крем на необхідні ділянки тіла невеликими порціями і ретельно розмазати;

 • повторити процедуру кілька разів, щоб домогтися бажаного результату.


 • Як нанести автозагар без розлучень на все тіло


  При використанні крему для засмаги необхідно дотримуватися деяких правил, щоб отримати бажаний результат і уникнути курйозів: різнокольорових плям і смужок на тілі.
  Як рівно нанести автозагар:

 • Щоб рівномірно нанести автозагар, шкіру необхідно очистити від ороговілих клітин за допомогою скрабу або пілінгу. Тоді штучний загар вийде природним і рівним.

 • Суха шкіра потребує спеціальної підготовки перед процедурою: зволоження і очищення від дрібних шелушащихся частинок. Звичайний скраб використовувати не варто, оскільки він має властивість додатково підсушувати шкіру. Краще скористатися мочалкою і м'яким гелем. Для зволоження можна використовувати живильний крем або натуральне рослинне масло, наприклад, оливкова. Особливо ретельно потрібно обробити шкіру на колінах і ліктях.

 • Перед безпосереднім нанесенням спрею або крему для штучної засмаги необхідно переконатися, що на шкірі не залишилося крапельок від води або будь-якого косметичного засобу. В іншому випадку пігментація буде нерівною.

 • Автозагар необхідно наносити на всі ділянки тіло максимально швидко, не забуваючи про те, що коліна, лікті і декольте забарвлюються найбільш інтенсивно, тому обробляти ці ділянки потрібно акуратно.

 • Дати засобу добре вбратися в шкіру протягом однієї години. Краще в цей час не одягати одяг.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-nanositi-avtozagar-sekreti-rvnogo-prirodnogo-shtuchnogo-zasmagi_936.jpeg-->Як правильно наносити автозагар: секрети рівного і природного штучного засмаги

  Автозасмага спрей - як наносити


  Щоб правильно нанести спрей-автозагар, слід тримати балончик на однаковій відстані від шкіри - приблизно . Всі рухи потрібно робити плавно, без ривків, не затримуючись на певних ділянках. Щоб наочно побачити всю процедуру, можна подивитися відео «Як правильно наносити автозагар».
  загрузка...
  Написати Вконтакте