Дієти
Звідки вони - синці на ногах без причини?
19.03.2015 1625 0 admin

Звідки вони - синці на ногах без причини?

Схуднення і Краса

Звідки вони - синці на ногах без причини?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_571.jpeg-->Звідки вони - синці на ногах без причини?

Будь-який удар ноги об твердий предмет супроводжується больовими відчуттями і появою синців. Проте бувають ситуації, коли з'являються синці на ногах без причини. Причому така напасть - прерогатива жіночої половини населення. Але як не буває диму без вогню, так і на ногах синці не з'являються з нізвідки. Якщо зовнішніх пошкоджень не було, то, значить, причина є, але вона захована усередині організму.

Чому з'являються синці на ногах?


Будь-яка з причин виникнення плям є згубним для організму. Чому ж саме ноги стають самим уразливим місцем? Тому що саме нижні кінцівки слабкіше всього проводять кров по венах. Синці на ногах без причини завжди мають свої витоки. Це вже наслідок яких-небудь відхилень в роботі систем організму.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_902.gif-->Звідки вони - синці на ногах без причини?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_733.jpeg-->Звідки вони - синці на ногах без причини?

Отже, перелік причин виникнення новоутворень виглядає так:
Тромбоцитопенія і гемофілія. Це хвороби крові, носять генетичний характер. Люди, які страждають ними, переживають кровотечі з-за того, що в крові не вистачає тромбоцитів.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_984.gif-->Звідки вони - синці на ногах без причини?
Нестача вітамінів і мінералів. Не всі вітаміни відповідають за кров'яні процеси. В основному це З, Р, До, що впливають на міцність судин, згортання. До мінералам, недолік яких призведе до руйнування судин, а, отже, і до того, що на ногах з'являються синці, можна віднести кальцій, селен.
Проблеми з печінкою, зокрема, такі серйозні недуги, як цироз або гепатит.
Прийом деяких лікарських препаратів. Надлишок ацетилсаліцилової кислоти гальмує згортання крові. Крім аспірину, такими властивостями володіють знеболюючі препарати, до складу яких входить, наприклад, ібупрофен.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_115.jpeg-->Звідки вони - синці на ногах без причини?

Проблеми з венами - варикоз, венозна недостатність та ін
Неврологічні розлади, нераціональне харчування.

Синці на ногах: як позбутися і чим лікувати


Як видно з переліку причин, що викликають посиніння, вони є симптомами досить серйозних внутрішніх захворювань, тому доцільно звернутися за консультацією до лікаря, який підкаже, як прибрати синці на ногах, а також пройти ряд аналізів. Однак від них можна позбутися, і дотримуючись деяких рекомендацій. Наприклад, якщо причина в гіповітамінозі, потрібно споживати більше продуктів, що містять вітаміни С, К, Р, або спеціальні вітамінні комплекси. Хороший засіб від синців на ногах - арніка. Місцевим засобом є гепариновая мазь, яка втирається в «сині» місця. Хорошим ефектом володіють контрастні водні процедури, що поліпшують циркуляцію крові.

Синці на ногах у дитини


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_446.jpeg-->Звідки вони - синці на ногах без причини?

Синці у дітей - справа звична. Дитинство неможливо без ударів і падінь. Але іноді гематоми з'являються спонтанно і зовсім не пов'язані з зовнішніми пошкодженнями. Проблеми з тромбоцитами, а, отже, і зі згортанням крові можна визначити навіть на підставі розгорнутого клінічного аналізу крові. Як і у дорослого, ще однією причиною появи синців може стати нестача вітамінів. Тому потрібно скорегувати харчування малюка. Якщо ж разом з ними загальний стан дитини погіршується, треба негайно йти до лікаря.

Синці під нігтем на нозі


Подібна проблема виникає внаслідок удару або довгого ходіння в тісному взутті. У таких випадках під нігтем утворюється гематома, а сам палець може хворіти. В першу чергу, треба охолодити ніготь і змастити маззю з антибіотиком. Якщо ніготь посинів без удару або біль і синець не проходять, потрібна консультація лікаря.
Синці на ногах не з'являються просто так. Тому якщо ви помітили такі новоутворення, краще перестрахуйтеся і обстежтеся.
Коли суха шкіра на ногах стає проблемою Коли суха шкіра на ногах стає проблемою
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/koli-suha-shkra-na-nogah-staye-problemoyu_811.jpeg--> Дуже суха шкіра на ногах може бути викликана
Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична? Як прибрати зірочки на ногах: проблема естетична або медична?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zrochki-na-nogah-problema-estetichna-abo-medichna_241.jpeg--> В першу чергу розберемося, що
Набряки під очима: причини наших бід дзеркал душ Набряки під очима: причини наших бід дзеркал душ
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/nabryaki-pd-ochima-prichini-nashih-bd-dzerkal-dush_991.jpeg--> Набряклі повіки зовсім не додають
Синці після масажу Синці після масажу
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/sinc-pslya-masazhu_561.jpeg--> Не може не лякати масаж, після якого на тілі залишаються некрасиві і
Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп Як схуднути в ногах за допомогою хулахуп
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-za-dopomogoyu-hulahup_591.jpeg-->
Як схуднути в ногах і стегнах з допомогою скакалки Як схуднути в ногах і стегнах з допомогою скакалки
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-shudnuti-v-nogah-stegnah-z-dopomogoyu-skakalki_211.jpeg-->
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]