Дієти
Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?
19.03.2015 2871 0 admin

Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?

Схуднення і Краса

Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_251.jpeg-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?


Прокладки для пахв від поту - це гігієнічний засіб, що допомагає при гіпергідрозі - рясному потовиділенні. У випадках, коли дезодоранти не рятують від появи плям можна використовувати підкладки під пахви від поту.

Що таке вкладиші для пахв від поту?


Цей засіб допомагає відчувати себе набагато комфортніше в жарку погоду: жовті плями не з'являться на тонких світлих речі, а сольові - на темних. Одна сторона гігієнічних прокладок має липкі смужки, які кріпляться до тканини. Інша являє собою м'який вбирає речовина (це може бути целюлоза або шерсть), яке буде вбирати потові виділення, захищаючи Вашу одяг. Вони можуть бути білого або чорного кольору, можуть бути розраховані на одяг з довгим або коротким рукавом і відрізнятися за абсорбуючим характеристиками.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_932.jpeg-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_193.gif-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?


Наклейки для пахв від поту можуть бути без запаху або містити парфумерну отдушку. З останнім видом прокладок потрібно бути обережним: на чутливій шкірі може виникнути подразнення або навіть дрібна висипка. До того ж ароматизовані прокладки будуть погано поєднуватися з вашим дезодорантом. Куди краще використовувати прокладки для пахв від поту, на які можна нанести власні парфуми.

Як ще як позбутися від поту під пахвами?


Варто звернути увагу, що дані засоби не обмежуються прокладками, які клеять на одяг. Деякі кріпляться безпосередньо до тіла, забезпечуючи комфорт і свободу рухів. В цьому випадку вже ніхто не помітить ваш маленький секрет. Пластир від поту для пахв приклеюють до пахвовій западині так, щоб він не потрапляв на складки шкіри, а потім придавлюють по всій довжині. При цьому відклеїти це пластир можна абсолютно безболісно.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_314.jpeg-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_565.gif-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?
Ті, хто вже купив прокладки для пахв від поту, відзначають, що це гігієнічний засіб поки в новинку для вітчизняного ринку. Аналогом підкладок є присипка від поту під пахвами. Її наносять на чисту знежирену шкіру замість дезодоранту.

Ін'єкції в пахви від поту


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_536.jpeg-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?

Ця процедура проводиться в кабінеті медика або косметолога. В ділянки шкіри, які найбільш схильні потіння, роблять ін'єкції з ботулотоксином, і протягом наступних 7 днів препарат блокує імпульси, які йдуть до потових залоз. В результаті м'язи не будуть скорочуватися і виділяти піт наступні 6-8 місяців. Повторити процедуру блокування залоз можна відразу після того, як дія попередньої ін'єкції закінчиться. Після того, як процедура проведена, деякий час слід дотримуватися правил безпеки:

 • наступні після ін'єкцій 4 години провести у вертикальному положенні і не лягати;

 • не чесати і не масажувати місця уколів;

 • не вживати алкоголь;

 • утриматися від прийняття гарячих ванн;

 • на час відмовитися від використання дезодорантів і бритв.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/chomu-prokladki-dlya-pahv-vd-potu-koristuyutsya-populyarnstyu-u-desyatkv-tisyach-pokupcv_497.jpeg-->Чому прокладки для пахв від поту користуються популярністю у десятків тисяч покупців?

  Важливо пам'ятати, що існує невеликий відсоток людей, у яких є вроджений імунітет до ботулотоксину. Фахівці рекомендують спочатку з'ясувати, не чи належите ви до цього відсотку, а вже потім починати процедуру.

  Як відіпрати пахви від поту?


  Ті, хто намагається вирішити проблему рясного потовиділення, напевно вже стикалися згубними для одягу плямами. Найпростіший «бабусин» спосіб - господарське мило або пральний засіб «Антипятин». Зі старими плямами допоможе впоратися сіль і сода, додані в рідке мило. Отриману кашку викладають на забруднену одяг і залишають на півгодини, після чого перуть. Так само допоможуть відбілювачі, призначені конкретно для боротьби з плямами від поту.
  Чому люди стають вегетаріанцями? Чому люди стають вегетаріанцями?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/chomu-lyudi-stayut-vegetarancyami_731.jpeg-->Вегетаріанство є вже досить старим явищем, але з кожним роком
  Перцевий пластир для схуднення. Принцип дії та правила використання перцево ... Перцевий пластир для схуднення. Принцип дії та правила використання перцево ...
  Струнке тіло – мрія кожної жінки. Скільки незвичайних процедур вони перепробували, щоб втілити цю мрію. Одна з них – це застосування перцевого
  Що робити, коли сильно потіють пахви Що робити, коли сильно потіють пахви
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_811.jpeg-->
  Звідки вони - синці на ногах без причини? Звідки вони - синці на ногах без причини?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zvdki-voni-sinc-na-nogah-bez-prichini_571.jpeg--> Будь-який удар ноги об твердий предмет супроводжується
  Вибираємо якісні та ефективні антиперспіранти Вибираємо якісні та ефективні антиперспіранти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vibirayemo-yaksn-ta-efektivn-antiperspranti_871.jpeg--> Антиперспіранти відрізняються від дезодорантів
  Як прибрати жир в області під пахвами: відео вправи Як прибрати жир в області під пахвами: відео вправи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pribrati-zhir-v-oblast-pd-pahvami-vdeo-vpravi_551.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]