Дієти
Ростуть волосся на підборідді: що робити?
19.03.2015 10081 0 admin

Ростуть волосся на підборідді: що робити?

Схуднення і Краса

Ростуть волосся на підборідді: що робити?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_891.jpeg-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?


У медичній термінології є навіть термін, що описує явище, коли ростуть волосся на підборідді в жінок. При гірсутизмі радять вчасно звертатися до лікаря і виявляти причину захворювання. У цьому випадку можна позбутися від небажаних «вусиків» назавжди. Цей же лікар зможе порадити, чи варто звертатися в косметичні салони.

Чому на підборідді в жінок росте волосся?


Виявляється, викликати появу некрасивих чорних волосся на обличчі можуть багато чинників:

 • спадковість;

 • гормональний збій;

 • надлишок чоловічих гормонів;

 • ліки, що стимулюють ріст волосся;

 • настання періоду статевого дозрівання;

 • настання клімаксу;

 • стрес;

 • нестабільність менструальних фаз;

 • погана екологія.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_622.jpeg-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_943.gif-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?


  І навіть якщо основна причина практично не заподіює дискомфорту, то вусики над верхньою губою або чорний пушок на підборідді можуть сильно похитнути впевненість жінки у своїй красі. Якщо у жінки ростуть чорні волосся на підборідді, то вона набуває безліч комплексів і замикається в собі. Таку психологічну проблему вилікувати набагато складніше.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_144.jpeg-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?

  Почали рости волосся на підборідді: куди звертатися?


  Після консультації з лікарем можна спробувати вирішити проблему косметичними засобами. У салоні можуть запропонувати кілька видів процедур по видаленню небажаних волосся:
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_535.gif-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?

 • електроепіляція;

 • фотоепіляція;

 • біоепіляція;

 • лазерна епіляція.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_636.jpeg-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?

  Суть всіх методів зводиться до різкого впливу на волосяну фолікулу, після чого та руйнується і більше не росте. Знадобиться від п'яти до десяти сеансів терапії, щоб позбутися від волосся на підборідді. Тільки через пару років процедуру потрібно повторити: електрика або лазер впливають тільки на активні і видимі волоски, в той час як «сплячі» перейдуть до активної фази свого життя не відразу.
  Діючою речовиною при біоепіляції є віск, який висмикує волосся з коренем. Такий вид корекції зовнішності корисний ще й тим, що покращує стан шкіри, а некрасива рослинність може зникнути назавжди. Саме цей вид епіляції найменш травматичний і має ризик викликати роздратування. Однак чим частіше жінка використовує віск, тим менше вона звертає увагу на больовий ефект, яким супроводжується висмикування волосків. Варто при цьому пам'ятати, що навіть такий щадний спосіб видалення неприйнятний, якщо на шкірі є почервоніння, рани або запальні процеси.
  Якщо ростуть волосся на підборідді, то можна застосувати шугарінг - ще один вид біоепіляції. У ньому замість воску використовують заварений особливим чином цукор. Особливий спосіб нанесення суміші і її видалення дозволяє зменшити роздратування і знизити больовий ефект. Таким чином, процедура шугарінга підійде навіть для самих чутливих ділянок тіла.

  Стали рости волосся на підборідді: боремося будинку


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/rostut-volossya-na-pdbordd-scho-robiti_557.jpeg-->Ростуть волосся на підборідді: що робити?

  Якщо почали рости волосся на підборідді, а для походу в салон немає часу, то можна приготувати карамельну пасту у себе вдома. Для цього знадобиться:

 • 10 столових ложок цукру;

 • 2 столові ложки води;

 • 05 чайної ложки лимонної кислоти (її можна замінити свіжовичавленим лимонним соком).


 • Всі інгредієнти змішують в каструлі і ставлять на вогонь. Карамельний колір суміші має сигналізувати про те, що паста готова. Після охолодження її намазують на смужку тканини і прикладають на ділянку, з якої зібралися прибирати волосся. Тканина відривають різким рухом по напрямку росту волосинок.
  Якщо ростуть волосся на підборідді в невеликій кількості, то можна скористатися пінцетом і просто висмикнути їх. Ще один недорогий і простий спосіб - це крем для депіляції. Його наносять на проблемні зони, а потім видаляють спеціальним шпателем разом з рослинністю.
  Вітаміни для волосся і нігтів Вітаміни для волосся і нігтів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2016-09/vtamni-dlya-volossya-ngtv_951.jpeg-->Для підтримки краси волосся і нігтів, необхідно не тільки проводити
  Що таке елос епіляція? Що таке елос епіляція?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-take-elos-eplyacya_931.jpeg--> Всім відомі такі методики, як фотоепіляція і епіляція лазером, що
  Як можна позбутися від волось на особі в домашніх умовах Як можна позбутися від волось на особі в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-mozhna-pozbutisya-vd-volos-na-osob-v-domashnh-umovah_521.jpeg--> Причин, за якими на обличчі у
  Як видалити волосся на животі у дівчини Як видалити волосся на животі у дівчини
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vidaliti-volossya-na-zhivot-u-dvchini_661.jpeg--> Деякі жінки стикаються з проблемою, коли на животі
  Прищі на плечах і спині: кілька слів про неприємної проблеми Прищі на плечах і спині: кілька слів про неприємної проблеми
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/prisch-na-plechah-spin-klka-slv-pro-nepriyemnoyi-problemi_181.jpeg--> У спекотний період, коли тіло не
  Правильний підбір кольору волосся під колір шкіри: рожевого кольору, смагля ... Правильний підбір кольору волосся під колір шкіри: рожевого кольору, смагля ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pravilniy-pdbr-koloru-volossya-pd-kolr-shkri-rozhevogo-koloru-smaglyavoyu-svtloyi-shkri_161.jpeg--> Половину
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]