Дієти
Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?
19.03.2015 2042 0 admin

Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

Схуднення і Краса

Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_621.jpeg-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

Заклало вухо: що робити? Закладене вухо - це відчуття не з приємних. Начебто нічого страшного, однак позбутися від цього відчуття хочеться як можна швидше. Але як? І чому взагалі закладає цей орган? Спробуємо відповісти на всі питання, які турбують більшість читачів, які зіткнулися з цією проблемою.

Чому закладає вуха?


Причин закладання вух кілька. Деякі з них не обіцяють практично ніяких наслідків, крім неприємних відчуттів в період закладеності. Інші ж можуть призвести до розвитку серйозних захворювань, травми розглянутого органу та втрати слуху. При особливо несприятливих розкладів все може закінчитись навіть летальним результатом. Саме тому не звертати уваги на закладеність ні в якому разі не варто.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_552.gif-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_483.jpeg-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

Закладає вуха, причина:

 • перепади тиску;

 • попадання води;

 • простудні захворювання;

 • вагітність;

 • скупчення сірчаної пробки.


 • Заклало вухо, що робити? Для початку необхідно визначити, через що це сталося.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_114.gif-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_115.jpeg-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

  Якщо заклало вухо і шумить після підйому ліфта, посадки/зльоту літака або інших схожих подій, значить, причиною описуваного явища слід вважати невідповідність атмосферного і внутрішнього тиску. Позбутися від закладеності можна, кілька разів сильно заковтнувши.
  Якщо закладені вуха і паморочиться голова, підвищений тиск і є ознаки шийного остеохондрозу - негайно звертайтеся до лікаря, адже в такому випадку у вас ненормальне кровообіг у внутрішній слуховий артерії.

  Що робити, якщо заклало вухо після контакту з водою?


  В даному випадку правильним рішенням стане спроба видалення води з вушних раковин. Однак робити це теж треба обережно. У потерпілого є два варіанти:

 • Пострибати з нахиленою в бік потерпілого вуха головою, ніби витрушуючи воду.

 • Обережно, без різких рухів прочистити зовнішній слуховий прохід ватною паличкою.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zaklalo-vuho-scho-robiti-v-taky-situacyi_246.jpeg-->Заклало вухо. Що робити в такій ситуації?

  Закладає вуха при вагітності. Що робити?


  Закладання вух при вагітності - це явище, що лякає, проте не страшне, якщо воно сталося не від застуди. Жінки в положенні - це люди особливі, і їх організм часто досить складно зрозуміти. При вагітності розглянутий орган найчастіше закладає із-за зниженого тиску або часткової анемії. У такому разі жінкам варто злегка перекусити, а потім полежати в горизонтальному положенні. Також про низькому тиску необхідно повідомити консультирующему лікаря.

  Закладає вуха при застуді. Що робити?


  Ось з цим вже точно жартувати не можна. Якщо у вас заклало вуха під час або після простудного захворювання, значить, потрібно якомога швидше звернутися до лікуючого лікаря, щоб не зашкодити слуху. У разі зволікання і не особливо приємного результату у хворого може розвинутися отит. Якщо ж запустити дану проблему, пацієнт може померти.
  До моменту відвідин лікаря стан хворого можна злегка полегшити, промиваючи його ніс сольовим розчином за допомогою шприца без голки. Якщо при нежиті закладає вуха, можна робити те ж саме. Сюди ж, як правило, відноситься і проблема «заклало вухо і болить».

  Заклало вухо: що робити у разі скупчення сірчаної пробки?


  Тут один варіант: звернутися до отоларинголога. Тільки він зможе професійно видалити сірку з описуваного органу. Незважаючи на те, що Інтернет рясніє методами проведення цієї операції, в першу чергу, необхідно йти саме до лікаря. Але якщо такої можливості немає, значить, можна скористатися розчином із марганцівки, промивши їм слуховий прохід. Робити це слід за допомогою шприца без голки, в який попередньо набрати вищезгадану рідину і різко випустити у вушний прохід. Потім голову необхідно нахилити для витікання впорскнутого розчину.
  Як діє магніт на вухо для схуднення? Як діє магніт на вухо для схуднення?
  Магніт на вухо для схуднення ще одна новинка, яка встигла зарекомендувати себе з кращої сторони. Окрім стрімкого спалювання жирів, саме
  Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі Сила волі для схуднення. Що робити, якщо не вистачає сили волі
  Для того щоб схуднути, можна використовувати самі різноманітні методики. Це і різноманітні дієти, і тренування, і заняття йогою, і навіть методика
  Що робити, коли сильно потіють пахви Що робити, коли сильно потіють пахви
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/scho-robiti-koli-silno-potyut-pahvi_811.jpeg-->
  Сильно потіє обличчя: що робити і як встановити причину Сильно потіє обличчя: що робити і як встановити причину
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/silno-potye-osoba-scho-robiti-yak-vstanoviti-prichinu_231.jpeg--> Якщо у вас сильно потіє обличчя і
  Вибираємо якісні та ефективні антиперспіранти Вибираємо якісні та ефективні антиперспіранти
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vibirayemo-yaksn-ta-efektivn-antiperspranti_871.jpeg--> Антиперспіранти відрізняються від дезодорантів
  Дієта при запорах: що робити, якщо запор у дорослого | Для схуднення та здо ... Дієта при запорах: що робити, якщо запор у дорослого | Для схуднення та здо ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/dyeta-pri-zaporah-scho-robiti-yakscho-zapor-u-doroslogo-dlya-shudnennya-ta-zdorovya_131.gif-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]