Дієти
Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?
19.03.2015 1864 0 admin

Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?

Схуднення і Краса

Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_261.jpeg-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?

Жирний блиск - дуже поширена проблема багатьох жінок. Їх сальні залози по тим чи іншим причинам виробляють набагато більше підшкірного жиру, ніж повинні, внаслідок чого шкіра набуває характерного поблескивающее стан. Це, в свою чергу, загрожує виникненням прищів і вугрів, які явно не прикрашають симпатичне жіноче личко. Як позбавитися від жирного блиску? Про це і піде мова в даній статті.

Жирний блиск на обличчі: причини виникнення


Схильність до жирного блиску - це одне, але якщо сальні залози почали виробляти дуже велику кількість жиру, значить, слід все-таки дізнатися, що стало мотивом таких дій вашого організму. Варіантів може бути кілька:

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_542.gif-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_853.jpeg-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?


 • Збої в гормональній системі. Наприклад, підвищення вмісту тестостерону в крові.

 • Захворювання внутрішніх органів. До підвищення блиску шкіри ведуть хвороби печінки і шлунково-кишкового тракту.

 • Неправильне харчування.

 • Порушення функцій нервової системи.

 • Зловживання жирною їжею.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_904.jpeg-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?

  Само собою, при захворюванні внутрішніх органів необхідно, насамперед, лікувати саме їх. Жирний блиск t зони неприємний, однак він може почекати. Якщо ж причини занадто інтенсивної роботи сальних залоз інші, то це привід задуматися над стилем вашого життя, а також про те, що ви їсте.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_735.gif-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?
  Як прибрати жирний блиск з особи?


  На перший погляд, розв'язання цієї проблеми дуже просте: вмилися та й все. Однак насправді такі дії призведуть до прямо протилежного результату. Позбутися від жирного блиску можна з допомогою спеціальних пінки або гелю, призначених для догляду за відповідною шкірою. Також дуже допомагають матуючі серветки для видалення жирного блиску, вбирають надлишки сала. Саме з їх допомогою можна прибрати зайвий жир, анітрохи не зіпсувавши при цьому власний макіяж.
  Варто відзначити, що при схильності до засаливанию шкіри слід відповідальніше підходити до вибору косметичних засобів. Краще не використовувати тональні креми з жировою основою, а також поміняйте свій нічний засіб на більш легке. Крем краще замінити лосьйоном, а лосьйон - зволожуючою сироваткою. Бажано, щоб у складі вашого нічного кошти був присутній кофеїн і саліцилова кислота.

  Народні способи позбавлення від жирного блиску на обличчі


  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_276.jpeg-->Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?

  Жирний блиск турбує людство вже давно. І за весь час існування цієї проблеми наші бабусі придумали досить багато ефективних методів її вирішення.

  Використання маски з винограду


  Для приготування цього засобу вам знадобляться 10 стиглих, добре вимитих виноградин, і крапелька лимонного соку. Все це необхідно ретельно перемішати між собою. Отримана кашка наноситься на попередньо очищену шкіру і залишається на її поверхні на 15 хвилин. Після цього необхідно вмитися прохолодною водою, а також протерти обличчя кубиком льоду.

  Використання маски з курячого білка


  Крім винограду, добре усуває жирний блиск і курячий білок. Приготувати засіб з цього інгредієнта дуже просто: потрібно лише злегка збити один білок і нанести його на шкіру на 10 хвилин. Всі! Потім необхідно лише вмитися прохолодною водою і протерти обличчя тоніком.

  Що потрібно зробити, щоб жирний блиск на обличчі не з'являвся?


  Щоб серветки від жирного блиску, так що вам ніколи не знадобилися, слід відповідальніше ставитися до власного життя. Наприклад, більше пити, оскільки шкірі часто не вистачає достатнього зволоження. Також не варто зловживати алкогольними напоями. Замість них краще урізноманітнити свій раціон вітамінами А.
  Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору Кращий зволожуючий крем для обличчя - правила вибору
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kraschiy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-oblichchya-pravila-viboru_181.jpeg--> В арсеналі кожної жінки є
  Підберіть свій зволожуючий крем для проблемної шкіри особи Підберіть свій зволожуючий крем для проблемної шкіри особи
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pdbert-svy-zvolozhuyuchiy-krem-dlya-problemnoyi-shkri-osobi_951.jpeg--> Вас турбують больові прищі і
  Вмивання для проблемної шкіри: гель для жирної проблемної шкіри, скраб, пін ... Вмивання для проблемної шкіри: гель для жирної проблемної шкіри, скраб, пін ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vmivannya-dlya-problemnoyi-shkri-gel-dlya-zhirnoyi-problemnoyi-shkri-skrab-pnki_831.jpeg--> Не кожна жінка
  Як вибрати кращий крем для жирної шкіри - правила і поради Як вибрати кращий крем для жирної шкіри - правила і поради
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-kraschiy-krem-dlya-zhirnoyi-shkri-pravila-poradi_951.jpeg--> Жирна шкіра потребує особливо
  Як вибрати кращий крем для комбінованої шкіри обличчя - секрети і правила Як вибрати кращий крем для комбінованої шкіри обличчя - секрети і правила
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-vibrati-kraschiy-krem-dlya-kombnovanoyi-shkri-oblichchya-sekreti-pravila_431.jpeg--> Комбінований тип
  Пружна шкіра в домашніх умовах - крем, маски, олії для пружності шкіри Пружна шкіра в домашніх умовах - крем, маски, олії для пружності шкіри
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/pruzhna-shkra-v-domashnh-umovah-krem-maski-olyi-dlya-pruzhnost-shkri_611.jpeg--> У кожної жінки вікові зміни
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]