Дієти
Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?
19.03.2015 1823 0 admin

Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?

Схуднення і Краса

Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/solter-ce-panaceya-chi-ochevidniy-shkodu_291.jpeg-->Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?
Останнім часом піднявся серйозний ажіотаж навколо тайських таблеток «солітер» для схуднення. Повні дами різного віку прагнуть позбутися від ненависної пари зайвих кіло усіма можливими способами. Вони навіть готові на те, щоб поселити у себе в кишечнику паразита. Звичайні глисти і таблетки їх містять чи можуть вони стати панацеєю від округлих живота і стегон?

Що це: порятунок від усіх бід або незворотної шкоди для організму?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/solter-ce-panaceya-chi-ochevidniy-shkodu_282.gif-->Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?


На це питання найпростіше відповісти, пославшись на той факт, що легально ці таблетки придбати неможливо. Продаж даного виду сумнівних «медикаментів» заборонена законодавством практично всіх країн Європи, в тому числі і Росії. Поширення їх відбувається виключно нелегальним шляхом, і цей факт факт говорить сам за себе.

Якої шкоди тайські препарати для схуднення «солітер» завдають організму? • По-перше, солітер у людини може викликати настання сліпоти (при ураженні зорового нерва).

 • Солітер, як черв'як настільки підточує здоров'я організму, що можуть почати випадати волосся та нігті (зверніть увагу: не розшаровуватися або виглядати недоглянутими, а випадати!).

 • Стрічковий глист , яйце якого ви проковтуєте разом з таблеткою, може викликати печінкові захворювання, аж до цирозу.

 • Паразит-солітер може викликати значне ослаблення імунітету, організм буде буквально «відкритий» різного роду інфекціям.

 • СТШ (синдром токсичного шоку).

 • І нарешті, в результаті прийомів черв'яків для схуднення може наступити смерть: при проникненні його в мозок або інші життєво важливі тканини.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/solter-ce-panaceya-chi-ochevidniy-shkodu_173.jpeg-->Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?

  Тайські таблетки для схуднення. Схуднення за допомогою глистів.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/solter-ce-panaceya-chi-ochevidniy-shkodu_504.gif-->Солітер - це панацея чи очевидний шкоду?
  «Не той черв'як, що ми їмо, а той черв'як, що нас їсть!»


  Важливо пам'ятати, що солітер - це всього лише спосіб погіршити загальний стан здоров'я, у результаті якого ви, бути може, скинете пару трійку кілограм, але вони, повірте, підуть разом з вашим здоров'ям!
  Якщо ви все ж мали необережність проковтнути нещасливу таблетку, придбавши тайські таблетки для схуднення, його потрібно якомога швидше вивести!


  Солітер: як вивести?


  Самим старовинним народним засобом є вживання відвару з насіння гарбуза або гарбузової олії натще. Після чого потрібно випити як мінімум 15 л молока.
  Існують також медикаментозні ліки від солітерів , так звані протигельмінтні препарати: альбендазол, медамін, перантель та ін.


  Тайські таблетки: відгуки


  Не всі тайські таблетки містять черв'яків або їх яйця. На форумах можна знайти достатньо велику кількість людей, які залишилися задоволені препаратом. Молоді дівчата пишуть, що змогли позбавитися від настирливих кілограмів, фігура прийшла в норму і більше їх нічого не турбує. До деяких, правда, кілограми повертаються, а запевнення лікарів, що потрібно збалансувати раціон, дівчата в розрахунок брати не хочуть. Особливо популярні тайські таблетки для схуднення з перцем.
  Глисти ж для схуднення - це чергове лото, де на кону ваше життя. Ви зробите собі послугу, якщо назавжди для себе позначите: глисти і схуднення - несумісні!
  Глист солітер може завдати вашому здоров'ю не відносний (як багато хто думає), а самий справжній шкоди! Ці « тайські паразити » зсередини «точити» ваш організм до повної капітуляції!
  Надмірна легкість і відсутність обмежень - цим зумовлена популярність схуднення з допомогою глистів. Судячи з відгуків, глисти для схуднення дають свій ефект: одна дівчина була досить повною, а тепер за її власним визнанням: «у неї кістки стирчать». Але солітер - це ворог, який руйнує ваше тіло, ваше здоров'я і організм.
  Лише збалансоване харчування, дієта та фізичні навантаження, спорт - надійні союзники в боротьбі із зайвими кілограмами! Хробаки для схуднення - відчайдушний крок і остання надія дам з вже запущеною стадією ожиріння.
  Якщо у вас 5-8 зайвих кг, значить, краще пройтися на роботу пішки і відмовитися від смаженої картоплі на ніч, але ні в якому разі не ковтати солітера для схуднення.
  Кращі таблетки для схуднення: хто віддає перевагу пасивному способу схуднен ... Кращі таблетки для схуднення: хто віддає перевагу пасивному способу схуднен ...
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/krasch-tabletki-dlya-shudnennya-hto-vddaye-perevagu-pasivnomu-sposobu-shudnennya-za-dopomogoyu-specalnih-tabl
  Зелений китайський чай - панацея чи отрута? Зелений китайський чай - панацея чи отрута?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zeleniy-kitayskiy-chay-panaceya-chi-otruta_341.gif--> Вже 10 років, як у нас в країні виникла і в одну мить
  Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися? Жирний блиск на обличчі: як від нього позбавитися?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zhirniy-blisk-na-oblichch-yak-vd-nogo-pozbavitisya_261.jpeg--> Жирний блиск - дуже поширена проблема
  Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі Панацея від ста недуг: корисні властивості ягід годжі
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/panaceya-vd-sta-nedug-korisn-vlastivost-yagd-godzh_791.jpeg-->
  Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка» Сиофор: панацея для тих, хто худне або «пустушка»
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/siofor-panaceya-dlya-tih-hto-hudne-abo-pustushka_751.jpeg--> Сиофор - це фармакологічний препарат, який
  Протизаплідні таблетки для схуднення Протизаплідні таблетки для схуднення
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/protizapldn-tabletki-dlya-shudnennya_221.jpeg-->
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]