Дієти
Масаж обличчя ложками
19.03.2015 983 0 admin

Масаж обличчя ложками

Схуднення і Краса

Масаж обличчя ложками
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_491.jpeg-->Масаж обличчя ложками

Масаж обличчя ложками - це один із самих доступних методів омолодження, який може використовувати жінка. Дана процедура приносить колосальну користь масажованої шкірі, істотно знижуючи кількість зморшок на ній, покращуючи кровообіг, та й просто виробляючи омолоджуючий ефект.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_802.gif-->Масаж обличчя ложками


Що цікаво, незважаючи на деяку незвичайність масажу ложкою, відома ця процедура вже відносно давно. Її засновником вважається німецький лікар Рене Кох, хоча багато японців, напевно оскаржили дане твердження. Так чи інакше, але подібні суперечки залишимо любителям історії, оскільки в будь-якому випадку масаж обличчя від зморшок ложками є вже багаторазово перевіреною методикою, що дозволяє використовувати його без побоювання за своє здоров'я.

Масаж обличчя від зморшок в домашніх умовах. Що для цього потрібно?


Масаж ложками настільки простий, що його можна і навіть потрібно проводити у себе вдома. Враховуючи те, що помітний результат даної процедури приходить тільки в разі її постійного застосування, вона повинна на певний період стати постійною звичкою пацієнта. Цим, а також власне технікою масажу масаж обличчя від зморшок ложками дуже схожий на класичний фейсбілдінг.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_973.jpeg-->Масаж обличчя ложками

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_744.gif-->Масаж обличчя ложками
В цілому масаж для обличчя від зморшок в домашніх умовах потребує відносно невеликих витрат, тому його можна проводити навіть при досить мізерному бюджеті. Для даної процедури необхідна лише тепла і холодна вода, дві ложки різних розмірів (бажано срібні), а також стандартні засоби по догляду за шкірою.

Як проводиться масаж обличчя від зморшок ложками?


Для масажу найкраще взяти десертну і столову ложку.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_575.jpeg-->Масаж обличчя ложками


 • Спочатку ложки меншого розміру охолоджуються, прикладаються до верхнім століттям і проводяться вздовж них по напрямку від носа. Потім те ж саме, але в зворотному напрямку слід повторити з нижніми століттями. Рухи повинні бути легкими і повільними, але з невеликим натиском.

 • Коли ложки нагріються від тепла тіла, їх потрібно знову охолодити і продовжити процедуру. Її варто повторити не менше п'яти разів.

 • Тепер черга масажу теплом. А якщо говорити точніше, теплою водою і теплим рослинним маслом, знаходиться у третій чашці. Ложка спочатку опускається в вищезазначене жирна речовина, після чого рухається по масажних лініях. Час від часу вона підігрівається в теплій воді. Ця процедура теж повторюється мінімум п'ять разів.


 • Якщо кілька раз подивитися масаж обличчя від зморшок відео набагато краще зрозуміти, з яких саме лініях, з яким натиском і якою технікою виконання слід масажувати шкіру. Отже:

 • спочатку рухи проводяться від середини чола по діагоналі до країв верху чола;

 • потім ложку слід провести від низу куточка рота до мочки вуха;

 • після цього масажується лінія від середини підборіддя до мочки вуха;

 • далі опрацьовується масажна лінія від краю носа до верхньої частини найближчого вуха.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_486.jpeg-->Масаж обличчя ложками

  Звичайно, масаж обличчя ложками, відео якого наведено в цій статті, насправді є більш тривалим, оскільки масажних ліній існує приблизно в два рази більше. Однак на перший час цілком вистачає вже описаної процедури, яку потім можна просто ускладнювати.

  Масаж для обличчя від зморшок відео. Де знайти?


  Знайти відеоролики з розглянутою методикою дуже легко, адже таке відео є навіть на цій сторінці. Однак якщо воно вам не підходить, то можна ввести в пошуковику або ютубі фразу «масаж з ложками для обличчя відео», після чого вибрати більш підходящий для себе варіант.

  Протипоказання


  Масаж ложками не проводиться, якщо на шкірі присутні гнійничкові захворювання або герпес або у пацієнта підвищена температура.
  Як правильно робити масаж особи - майстер-клас Як правильно робити масаж особи - майстер-клас
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-pravilno-robiti-masazh-osobi-mayster-klas_971.jpeg--> Косметичний масаж здатний продовжити молодість
  Баночний масаж обличчя в домашніх умовах Баночний масаж обличчя в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/banochniy-masazh-oblichchya-v-domashnh-umovah_201.jpeg--> З віком шкіра стає млявою і в'ялою,
  Масаж від зморшок Масаж від зморшок
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-vd-zmorshok_421.jpeg--> Масаж обличчя проти зморшок - це дешевий, а головне, дуже дієвий метод
  Косметичний масаж обличчя Косметичний масаж обличчя
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_151.jpeg--> До яких тільки методів не вдаються жінки, щоб бути красивими:
  Щипковий масаж обличчя. Масаж по Жаке Щипковий масаж обличчя. Масаж по Жаке
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/schipkoviy-masazh-oblichchya-masazh-po-zhake_351.jpeg--> Масаж по Жаке - це процедура, що дозволяє
  Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской Відео уроки фітнесу для обличчя від Олени Россошинской
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vdeo-uroki-ftnesu-dlya-oblichchya-vd-oleni-rossoshinskoy_421.jpeg--> Щоб бути красивою, необхідно ретельно
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]