Дієти
Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)
19.03.2015 1945 0 admin

Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

Схуднення і Краса

Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_611.jpeg-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

Целюліт - це проблема багатьох жінок. З «апельсиновою кіркою» прийнято боротися всіма відомими методами - це і вправи, і обгортання, і дієти. Але існує один дуже ефективний метод позбавлення від напасті - вакуумний, або антицелюлітний масаж банками. Процедура користується великим успіхом у сучасних жінок, які не звикли поступатися своїм проблемам, а йдуть до кінця в їх вирішенні. Виконується спеціальними полімерно-скляними банками. Також це можуть бути баночки з силікону. Придбати пристрій можна в аптеці. Завдяки процедурі відбуваються наступні процеси в організмі жінки:

 • значно поліпшується мікроциркуляція крові в проблемних зонах;

 • активізується шкірне дихання;

 • посилюється обмін речовин;

 • йдуть застої, шкіра набуває пружність;

 • значно підвищується опірність шкіри до температурних чинників;

 • підвищується еластичність м'язів.


 • Антицелюлітний масаж: техніка виконання


  Антицелюлітний вакуумний масаж, техніка виконання якого, по своїй суті, проста, дає дуже хороші результати, які не змусять себе довго чекати. Отже, яка ж техніка виконання антицелюлітного масажу? Відео даної процедури допоможе вам наочно розібратися в тому, як це робити правильно.

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_252.gif-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_653.jpeg-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

  Безпосередньо перед маніпуляціями варто розігріти шкіру сідничної ділянки і стегон. Зазвичай це роблять у ванні або в душі.
  Потім слід змастити шкіру спеціальним антицелюлітним кремом, вазеліном або ж теплим оливковим маслом.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_794.gif-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)
  Перед тим як поставити банку, потрібно стиснути її посередині, потім встановити основу вакууму на шкірі, після чого відпустити. Обов'язково дозуйте вакуум за допомогою неповного стиснення банки. В даному випадку потрібно прислухатися до своїх відчуттів.
  Не стискаючи банку, слід виконувати кругові рухи по задній, бічний і передній поверхні сідниць і стегон.
  Процедура проводиться до почервоніння шкіри.
  Видаляють вакуум з поверхні обережно, без різких рухів. Потрібно просто стиснути балон пальцями і відпустити.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_255.jpeg-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

  Антицелюлітний баночний масаж, техніка виконання якого описана в інструкції, може змагатися за своєю ефективністю з ефектом обгортання, відвідування саун. Спостерігається активна регенерація шкірних покривів, активізація кровообігу. Звичайно ж, для отримання більш стійкого ефекту дану процедуру слід поєднувати разом зі збалансованою дієтою. Проводячи подібну процедуру, варто пам'ятати про те, що техніка баночного антицелюлітного масажу повинна бути бездоганною. Такі маніпуляції важливо робити правильно, щоб не залишалося некрасивих синців на шкірі.

  Антицелюлітний масаж банками та протипоказання до нього


  Антицелюлітний масаж банками має ряд протипоказань. Які ж протипоказання при ручному антицелюлітному масажі? При наявності нижчезазначених станів людині не можна проводити вакуумні маніпуляції:

 • вагітність;

 • чутливість шкіри;

 • схильність до алергічних реакцій шкіри;

 • пухлини (злоякісні і доброякісні);

 • варикозне розширення вен;

 • захворювання крові;

 • захворювання судин.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-bankami-tehnka-vikonannya-z-vdeo_926.jpeg-->Антицелюлітний масаж банками: техніка виконання (з відео)

  При даних захворюваннях антицелюлітний масаж банками суворо протипоказаний. Він не тільки не допоможе позбавитися від «апельсинової кірки», але ще і погіршить перебіг хвороб.

  Яка техніка виконання масажу банками протипоказана?


  Техніка виконання масажу банками повинна бути плавне, оскільки, здійснюючи швидкі руху, існує ризик отримати гематоми та підшкірні крововиливи. Але це ще найменший шкоду, яку ви можете собі заподіяти. Можна порушити лимфоток, в результаті чого зовнішній вигляд стегон значно погіршиться, і вам доведеться звернутися за допомогою до лікаря. Не проводьте процедуру на внутрішній стороні стегон, сильно не распаривайте шкіру.
  Акупунктурний масаж: що це, відео, техніка Акупунктурний масаж: що це, відео, техніка
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/akupunkturniy-masazh-scho-ce-vdeo-tehnka_871.jpeg--> Даним методом оздоровлення вже кілька тисяч років,
  Антицелюлітний масаж в домашніх умовах Антицелюлітний масаж в домашніх умовах
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/anticelyultniy-masazh-v-domashnh-umovah_511.jpeg--> Жінки, незалежно від віку чи соціального становища,
  Аюрведичний масаж: техніка виконання, відео Аюрведичний масаж: техніка виконання, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ayurvedichniy-masazh-tehnka-vikonannya-vdeo_891.jpeg--> Аюрведа - мистецтво стародавньої Індії. Це
  Медовий антицелюлітний масаж Медовий антицелюлітний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/medoviy-anticelyultniy-masazh_851.jpeg--> Корисні властивості масажу, так і меду відомі ще з
  Вакуумний масаж: техніка виконання та протипоказання Вакуумний масаж: техніка виконання та протипоказання
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vakuumniy-masazh-tehnka-vikonannya-ta-protipokazannya_481.jpeg--> Вакуумний масаж - це древня методика,
  Вакуумний масаж від целюліту Вакуумний масаж від целюліту
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/vakuumniy-masazh-vd-celyultu_371.jpeg--> Якщо ви зважилися на вакуумний масаж і для цього обрали
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]