Дієти
Бразильський масаж
19.03.2015 1200 0 admin

Бразильський масаж

Схуднення і Краса

Бразильський масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_901.jpeg-->Бразильський масаж

Для досягнення краси, пружності і підтягнутості тіла необхідно докласти чимало зусиль і часу. Щоб побачити якийсь ефект, необхідний мінімум місяць, для серйозних змін можуть знадобитися роки. Але існують методи, які можуть дати перший результат набагато швидше.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_802.gif-->Бразильський масаж


Одним з таких є бразильський масаж або масаж бамбуковими паличками.

Бразильська підтяжка масаж сідниць і його суть


Його головне призначення - підтягнути сідниці, а також позбавитися від целюліту. Спочатку тіло розігрівається руками, а потім використовують бамбукові палички для опрацювання проблемних зон. Бразильський масаж дуже ефективний результат можна побачити вже після першого сеансу. Також він дозволяє поліпшити кровообіг і еластичність шкіри.
Він підходить тим, у кого в'яла шкіра, обвислі сідниці, є проблеми із зайвою вагою і целюлітом. Ефект виникає завдяки швидким ударами бамбуковими паличками по проблемних ділянках, не менше 600 ударів в хвилину. Таким чином, тіло ніби вібрує, позбавляючись від жирових відкладень, забруднень організму шлаками. Не варто боятися, що ця процедура дуже болюча, бо суть не в силі ударів, а в їх швидкості.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_393.gif-->Бразильський масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_844.jpeg-->Бразильський масаж

Майте на увазі, що це не розслаблююча техніка, а, навпаки, стимулює енергію і прилив сил.

Бразильський масаж сідниць: техніка


Сеанс починають з розтирання антицелюлітного масла і розігрівання тіла. Далі за допомогою долоні робиться м'яке постукування знизу вгору, чергуючи його з розминкою. Варто зазначити, що така процедура сприяє схудненню і спалюванню жиру.
Після переходимо до рухів з використанням бамбукових паличок на сідницях, стегнах, від талії до колін. Перед цим можна застосовувати вакуумну баночку.
Техніка бразильського масажу працює за рахунок створення вібрації паличками і руками, які розбивають жир. Підсилює ефект приплив крові, що сприяє схудненню.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_915.jpeg-->Бразильський масаж

Бразильський масаж зовсім не розташовує до релаксу, навпаки, тіло ніби знаходиться в стресовому стані. Але зате він легко і швидко допомагає впоратися з «апельсиновою кіркою», відчути прилив сил і енергії.
Після завершення наступає період розслаблення, за допомогою спеціальних погладжувань шкіра відпочиває.
Сеанс триває від однієї до двох годин в залежності від ваших побажань і витривалості.

Масаж бразильські сідниці, навчання


Техніка масажу сідниць доступна для навчання кожному бажаючому. Для цього не потрібно величезних капіталовкладень, але зате ви завжди знайдете для себе чудовий заробіток. У гарних фахівців завжди знайдеться багато охочих отримати бразильські сідниці.

Чим ще корисний бразильський масаж бамбуковими паличками


Важливою функцією є очищення організму від токсинів і шлаків. Справа в тому, що із-за неправильного харчування, шкідливих звичок та малорухливого способу життя лімфа людини забруднюється шкідливими речовинами. А бразильський масаж якраз сприяє її очищенню.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_596.jpeg-->Бразильський масаж

Але майте на увазі, що ця техніка має свої протипоказання при захворюваннях серцево-судинної системи, онкології, вагітності, нещодавно перенесених травм, а також хворобах шкіри.

Бразильський масаж сідниць, відео


В Інтернеті багато відеоуроків, які допоможуть полегшити навчання цій техніці, дадуть відповіді на всі запитання. Це дуже хороша порада для новачків, причому як для майбутніх майстрів, так і для клієнтів, які, можливо, не впевнені в необхідності такої процедури для себе.
Боді масаж Боді масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/bod-masazh_421.jpeg--> Вплив масажу на організм людини колосальне. Він стимулює кровообіг, забезпечуючи
Іспанський хіромасаж особи і тіла Іспанський хіромасаж особи і тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_591.jpeg--> Величезне задоволення - відправитися після роботи або на
Китайський масаж Китайський масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_571.jpeg--> Крім традиційних методів лікування, існує безліч народних. Не можна
Масаж гуаша Масаж гуаша
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-guasha_141.jpeg--> У перекладі з китайського слово «гуа» означає «рух в одну сторону» або
Масаж бамбуковими паличками Масаж бамбуковими паличками
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-bambukovimi-palichkami_951.jpeg--> Креольський масаж бамбуковими паличками відрізняється від
Як їсти бразильський горіх Як їсти бразильський горіх
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-yisti-brazilskiy-gorh_141.jpeg--> Зростає бразильський горіх в країнах Південної Америки, у великих
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]