Дієти
Фруктовий масаж
19.03.2015 678 0 admin

Фруктовий масаж

Схуднення і Краса

Фруктовий масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_191.jpeg-->Фруктовий масаж

Масаж став настільки поширеною процедурою, що спритні фахівці в цій сфері придумують все нові і нові способи, як заманити клієнтів. Так, розробляються різні техніки, способи з застосуванням різноманітних компонентів, спрямовані на тонізацію або розслаблення, омолодження або поліпшення шкірного покриву.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_502.gif-->Фруктовий масаж


Фруктовий масаж - що це?


Дана процедура є досить екзотичною. Родом вона з Америки. Як не дивно, відкрили її не медики, не косметологи, а фермери. Від надлишку фруктового врожаю вони стали придумувати нові способи його реалізації і одночасно заробляння грошей.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_273.jpeg-->Фруктовий масаж

Заснований фруктовий масаж не стільки на технічних моментах, а на оригінальності, фантазії і креативу. Як вже стало зрозуміло з назви, основа даного способу - фрукти і ягоди в поєднанні з натуральними маслами. Їх користь очевидна:
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_284.gif-->Фруктовий масаж

 • Завдяки багатим вітамінним і мінеральним комплексам, які присутні в різних плодах, шкіра насичується корисними речовинами.

 • Такий масаж чудово розслабляє, приносить задоволення, і наповнює шкіру, і організм позитивною енергією. З його допомогою шкіра набуває молодість, стає м'якою, гладкою, красивою і на вигляд, і на дотик.

 • Впливаючи на поверхню шкіри, компоненти, якими проводиться процедура, сприяють очищенню шкірного покриву, захищаючи її від шкідливих факторів і впливів, а також від дуже раннього старіння.

 • Масаж за допомогою фруктів допомагає впоратися з целюлітом.


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_545.jpeg-->Фруктовий масаж

  Але не тільки косметичні проблеми допоможе вирішити такий підхід. Це ще і відмінний спосіб зміцнити свій імунітет, захистити організм від неврологічних розладів, простудних захворювань, а також підвищити стресостійкість до перепадів температур, зміни погоди або слабкості і авітамінозу у весняно-осінні періоди. І все завдяки високому вмісту поживних речовин, масел, наповнюють ягоди і фруктові плоди.

  Переваги процедури


  Головна мета такої процедури - релаксувати, позбавитися від стресу і негативу. З даного цільового призначення випливає і техніка, що застосовується при проведенні. Масаж фруктами проводиться м'яко, плавно, без різких натискань і рухів. Основні прийоми, які застосовуються в ході процедури, - погладжування і розминання. Можна застосовувати тільки м'якоть, яку слід ніжно втирати в шкіру, а можна використовувати і шкірку. До речі, у багатьох плодах саме шкірка зосереджує найбільша кількість всіх корисних речовин і вітамінів. Наприклад, будь-цитрусовий через шкірку передає цілий комплекс вітамінів і антиоксидантів, щоб захищати організм від шкідливої дії мікробів та бактерій.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/fruktoviy-masazh_916.jpeg-->Фруктовий масаж

  Один з найпоширеніших і оптимальних фруктів для проведення процедури - мандарини і гранати. У них є багато речовин, які захищають і відновлюють шкіру. Вибір фруктів залежить і від індивідуальних особливостей: типу шкіри, наявності алергічних реакцій на той чи інший плід, переслідують мету від процедури. У зв'язку з цим різноманітність компонентів може бути дуже широким - і яблука, і цитрусові, і груші, хурма, і бузина. Якщо мова йде про екзотичних дорогих процедурах, то тут додаються манго, ананаси, авокадо, папайя та ін.

  Масаж фруктами: протипоказання


  Є певні групи пацієнтів, на кого масаж фруктами діє найбільш благотворно. Це ті люди, які страждають неврологічними розладами, які схильні до стресових ситуацій, часто втомлюються. Якщо у вас є які-небудь грибкові інфекції або злоякісні пухлини, то від такої процедури доведеться відмовитися. Але навіть у тому випадку, якщо у вас зі здоров'ям все добре, можете просто отримати задоволення від такого масажу.
  Апаратний масаж Апаратний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/aparatniy-masazh_451.jpeg--> Масаж як такий відомий ще з античних часів, коли жінки самостійно приводили
  Масаж при дисплазії кульшових суглобів Масаж при дисплазії кульшових суглобів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-displazyi-kulshovih-suglobv_641.jpeg-->
  Гігієнічний масаж Гігієнічний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ggyenchniy-masazh_311.jpeg--> Гігієнічний масаж - це методика, яка була популярною ще за часів
  Індійський масаж: опис, техніка, відео Індійський масаж: опис, техніка, відео
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/ndyskiy-masazh-opis-tehnka-vdeo_331.jpeg--> В основі індійського масажу лежить уявлення про те, що тіло
  Іспанський хіромасаж особи і тіла Іспанський хіромасаж особи і тіла
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_591.jpeg--> Величезне задоволення - відправитися після роботи або на
  Шоколадний масаж Шоколадний масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/shokoladniy-masazh_441.jpeg--> Що ж таке шоколадний масаж? Виявляється, що це магічне поєднання техніки
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]