Дієти
Масаж при плоскостопості у дітей
19.03.2015 2055 0 admin

Масаж при плоскостопості у дітей

Схуднення і Краса

Масаж при плоскостопості у дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_831.jpeg-->Масаж при плоскостопості у дітей

Плоскостопість являє собою розпрямлення поздовжнього склепіння стопи і збільшення навантаження на її внутрішній край. Найчастіше у дітей спостерігається плоско-вальгусноеразвитие стопи, оскільки кістки малюків ще легко піддаються перекручуванню і впливу.

Масаж стопи при плоскостопості


Плоскостопість у дітей вам допоможе побороти цілющий і профілактичний масаж. Зробити його можна будь-якій дитині. З його допомогою можна правильно поставити звід стопи, знизити біль і м'язове стомлення, поліпшити кровообіг і загальне самопочуття.

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_842.gif-->Масаж при плоскостопості у дітей


Масаж при плоскостопості робиться через день протягом місяця, кожен сеанс займає не менше чверті години. Поодинокі заняття не дозволять досягти успіху.
Масаж при плоскостопості у дітей включає масаж всієї поверхні ноги, а не тільки безпосередній вплив на область підошви, оскільки дане захворювання передбачає значне напруження всіх груп м'язів, які необхідно розслабити. При цьому значну увагу слід приділити передньої і задньої поверхні гомілки, а потім стопи.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_183.jpeg-->Масаж при плоскостопості у дітей

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_294.gif-->Масаж при плоскостопості у дітей
Відеоурок масажу при плоскостопості у дітей


Массажирование литкового м'яза слід робити легкими погладжуючими рухами в області стопи. Піднесіть все у вигляді гри. Покладіть дитину на живіт і розімніть стопу, при цьому трохи натискаючи пальцями.
Для масування п'яткового сухожилля можна використовувати спеціальний ортопедичний килимок гумовий або взятися за роботу самим і легкими круговими, спрямованими рухами розтирати стопу від п'яти до кінчиків пальців.
Виправляючи плоскостопість у дітей, слід проводити масаж зовнішньої сторони гомілки, уклавши дитину на спину з валиком під ногами. При цьому необхідно розтирати пальчики в зоні подушечок і фаланг, а також колоподібно погладжувати стопи.
Потім робиться стимуляція тильного боку підошви колоподібними масажними рухами верхньої сторони стопи до гомілковостопного суглоба і в зворотному напрямку. Масажувати її потрібно особливо ретельно, оскільки це найбільш вразлива зона. Масаж підошви проводиться розтиранням і круговим впливом на кінчики пальців і п'ят.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_235.jpeg-->Масаж при плоскостопості у дітей

Масаж при плоско-вальгусної стопи у дітей, відео


Вальгусне плоскостопість - це відхилення основної осі стопи, при цьому спостерігається значна деформація склепінь, коли п'яткова кістка дивиться назовні. У повсякденному житті таке відхилення називають «косолапие». В залежності від виду деформації увага приділяється найбільш проблемних ділянок.
При такому плоскостопості у дітей масаж проводиться по 20 процедур кожен день, з перервами між курсами по 2-4 тижні, з найбільшим впливом в середині курсу. Він робиться акуратно, без болючих відчуттів для досягнення повного розслабляючого ефекту. Найбільшу ефективність при вальгусної стопи зробить масаж з проведенням різних супутніх загальнозміцнюючих процедур.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-ploskostopost-u-dtey_916.jpeg-->Масаж при плоскостопості у дітей

Заняття при плоскостопості у дітей


Масаж від плоскостопості для дітей доповнюється комплексом вправ, оскільки все це у сукупності дає змогу набагато швидше досягти позитивних результатів.
Лікувальні вправи потрібно проводити по кілька разів на день, розбивши комплекс на частини, звертаючи особливу увагу на вироблення правильного положення ніг при ходьбі.
Основними вправами є: ходьба на зовнішньому і внутрішньому краї стопи, підйом на носках, ходьба по ребристій дошці і рельєфної поверхні, захоплення дрібних предметів пальцями ніг, збирання пальцями ніг тканини, сидіння «по-турецьки», присідання. Вправи на масажному килимку у воді надають зміцнює дію без зайвого навантаження, доставляючи дитині масу задоволення.
Вправи для стоп Вправи для стоп
Якщо ви часто відчуваєте больові відчуття в області стопи або вже є конкретні проблеми, наприклад, плоскостопість, тоді рекомендується виконувати
Масаж для ніг дитини Масаж для ніг дитини
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-dlya-ng-ditini_211.jpeg--> Роблячи масаж дитині, ми допомагаємо йому зміцнити імунітет і
Як робити масаж ніг Як робити масаж ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-robiti-masazh-ng_801.jpeg--> Щоб швидко зняти втому і напругу, важливо знати, як робити масаж ніг
Масаж при сколіозі у дітей Масаж при сколіозі у дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-skoloz-u-dtey_301.jpeg--> Лікувальний масаж необхідний кожній дитині, у якої є будь-які
Масаж ступень ніг Масаж ступень ніг
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-stupen-ng_251.jpeg--> Масаж ступень ніг є дуже ефективною процедурою, позитивно впливає навіть на
Точковий масаж для дітей Точковий масаж для дітей
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tochkoviy-masazh-dlya-dtey_221.jpeg--> Точковий масаж для дітей - дуже корисна процедура, адже завдяки
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]