» » Іспанський хіромасаж особи і тіла
 • автор: admin  
 • (19-03-2015, 09:16)   
 •   0   
 •  878 

Іспанський хіромасаж особи і тіла
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_591.jpeg-->Іспанський хіромасаж особи і тіла

Величезне задоволення - відправитися після роботи або на вихідні в спа-салон, розслабитися, отримати приплив сил і енергії. Масаж - це не просто процедура для релаксу, а необхідний метод оздоровлення всього організму. Які ділянки тіла не піддаються корисної дії при контакті з руками масажиста - професіонала своєї справи!


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_882.gif-->Іспанський хіромасаж особи і тіла


Не кожен обиватель чув про іспанський хіромасаж обличчя і тіла, а дарма, адже він являє собою величезну користь.

Іспанський масаж обличчя: техніка


Вперше був розроблений іспанським лікарем Енріке Кастельсом Гарсія. Техніка іспанського масажу являє собою поєднання східних і класичних європейських методик. Цікаво те, що він дозволяє застосовувати різні прийоми в залежності від потреби клієнта. Вибір техніки залежить від типу шкіри, а також від її проблемності. Тому всі сеанси не схожі один на одного.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_743.jpeg-->Іспанський хіромасаж особи і тіла

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_244.gif-->Іспанський хіромасаж особи і тіла
Хіромасаж дозволяє омолодити шкіру, оздоровити весь організм в цілому. Тривалість сеансу стандартна - він триває від години до півтора.

 • На початку сеансу необхідно очистити шкіру або зробити пілінг.

 • Потім наноситься спеціальний крем.

 • Звичайно ж, як у класичній методиці, тут не обійтися без розігрівають тіло рухів.

 • Далі починається сама процедура, розминається шия, лімфовузли, щоки, лопатки, плечі. Після кожного етапу потрібно використовувати лімфодренаж.

 • По закінченні проводяться розслаблюючі руху, допомагають повністю релаксувати.

 • Для закріплення ефекту наноситься спеціальна маска або крем.


 • Хіромасаж особи дозволяє досягти відразу кількох результатів. Він сприяє нормалізації жирності шкіри, таким чином, можна позбутися від прищів. Виробляє ефект лімфодренажа, що дозволяє вивести зайву рідину, шлаки, солі. До всього іншого, володіє ефектом ліфтингу, що забезпечує розгладження зморшок і насичення шкіри киснем, тому буде прекрасно доповнювати косметичні процедури для обличчя.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_515.jpeg-->Іспанський хіромасаж особи і тіла

  Також він дозволяє розробити суглоби, розвинути гнучкість усього тіла.
  Іспанський хіромасаж особи використовується одночасно для здоров'я, а також з естетичною метою. Одночасно сприяє поліпшенню психоемоційного стану. Цей метод дуже популярний по всій Європі. Його використовують при боротьбі з «апельсиновою кіркою», жировими відкладеннями, для зняття м'язової втоми. Для особи допомагає робити більш чіткі контури, забезпечує живлення клітин і їх регенерацію.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_396.jpeg-->Іспанський хіромасаж особи і тіла

  Іспанський хіромасаж застосовується після травми, пережиті депресій, стресових ситуацій. Допомагає при хронічної втоми, млявості, безсоння, порушення кровообігу, допомагає відчути розслаблення, зняти напругу. Техніка передбачає спочатку повне розслаблення пацієнта, а потім натискання на певні точки тіла. Тому іспанський хіромасаж особи і тіла хороший для людей, що працюють в офісах і ведучих малорухливий спосіб життя.

  Хиропластический масаж обличчя, відео


  Хіромасаж особи можна подивитися на відео. У них докладно описані правила проведення даної процедури, наочно показана техніка. Звичайно, одного відео про хиромассаже не достатньо для того, щоб стати повноцінним фахівцем, але зрозуміти основні ази по ньому можна. Також відео про іспанський масаж буде корисно тим, хто проходить навчання, як посібник для майбутніх майстрів.
  Якщо ви клієнт, пам'ятайте, що такі процедури можна проводити у фахівця, який має профільну освіту і кваліфікацію. Не соромтеся запитувати про їх наявності, оскільки це ваше здоров'я, і його не можна довіряти непрофесіоналам.
  загрузка...
  Написати Вконтакте