Дієти
Масаж слізного каналу
19.03.2015 3025 0 admin

Масаж слізного каналу

Схуднення і Краса

Масаж слізного каналу
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_641.jpeg-->Масаж слізного каналу

Якщо на очах малюка частенько застоюються сльози, які супроводжуються слизисто-гнійними виділеннями і невеликий припухлістю у внутрішньому куті очей, тоді у мами є реальний привід почати турбуватися. Адже у її дитини, швидше за все, дакріоцистит.
Справа в тому, що не самоудалившаяся при пологах плівка на слізному каналі малюка продовжує так само віддано виконувати свої водовідштовхувальні функції, проте в даному випадку завдаючи цим шкоди. Сльози та інші виділення з очей у підсумку не виходять через ніс дитини, приводячи до логічного запалення і інфекції. Що з цим робити?

http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_142.gif-->Масаж слізного каналу


Масаж слізного каналу. Коли проводити?


Першим ділом з приводу вищеописаної проблеми слід проконсультуватися з дитячим лікарем. Завдяки спеціальним пристосуванням він зможе точніше з'ясувати, яка ж хвороба у вашої дитини, і призначити масаж очей для слізного каналу, якщо у малюка дійсно виявиться дакріоцистит.
Само собою, проводити масажні процедури краще у відповідних відділах поліклініки, де фахівці знають, як це робити. Не варто ризикувати здоров'ям настільки дорогого чоловічка без впевненості, що ви не допустите помилок.
Якщо ж вищезгадана упевненість у вас є, значить, спочатку слід кілька разів переглянути масаж при дакриоцистите відео, яке доступно і на цієї сторінці.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_583.gif-->Масаж слізного каналу
Головною незручністю здійснення лікарями масажу при дакриоцистите є те, що робити його потрібно не менш п'яти разів на добу протягом приблизно двох тижнів. Однак якщо стан дитини вже запущено, то цей процес все одно краще довірити фахівцям.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_374.jpeg-->Масаж слізного каналу

Масаж слізного каналу при дакриоцистите: техніка виконання


Руки перед процедурою необхідно обов'язково привести в зразковий стан, щоб не занести ще більшу інфекцію в очі дитини.

 • Спочатку подушечками вказівних пальців слід злегка натиснути на внутрішні кути очей, повертаючи фаланги в бік перенісся.

 • Після цього акуратно здавлюється слізний мішечок, оскільки потрібно звільнити його від рідини. Масаж слізного каналу відео демонструє, як це робиться. Однак пам'ятайте про ніжних хрящиках вашого малюка і не перестарайтеся з силою.

 • Тепер у хворе око закопується слабкий і нагрітий розчин фурациліну 1 : 5000 або тепла заварка з ромашки.

 • Потім стерильним ватним тампоном гній прибирається і в'язкі виділення з очей малюка.

 • Далі починається власне сама процедура масажу, під час якої ковзаючими і давлять рухами обробляються носослезние шляху дитини. Рухи потрібно робити зверху вниз поштовхами і з невеликими зусиллями, ніби ви щось сгоняете вниз по носика малюка. Метою цього процесу є прорив ембріональної плівки.

 • Процедуру потрібно повторити п'ять разів.

 • Після цього можна закапати призначені лікарем дезінфікуючі краплі (розчин левоміцетину або Витабакт).


 • http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_105.jpeg-->Масаж слізного каналу

  Як правильно робити масаж очі при дакриоцистите відео


  Без перегляду відповідного відеоролика описуваної процедури масування перенісся дитини краще не починати. Масаж слізного каналу відео здатне надати дійсно чітке уявлення, які рухи і в який момент потрібно робити.
  Також істотно допомогти в цій ситуації здатний масаж слізного каналу Комаровського, відео якого теж відносно давно є в Інтернеті.
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-slznogo-kanalu_256.jpeg-->Масаж слізного каналу

  Зондування слізного каналу


  Як правило, дакріоцистит масаж протягом двотижневого курсу допомагає вилікувати в переважній більшості випадків. Але коли прориву плівочки все-таки не сталося, і масаж слізного каналу з відео не допомогли, значить, дитину необхідно знову вести до лікаря. Останнім призначається операція зондування слізного каналу, під час якої спеціальним пристроєм проштовхується заважає відтоку рідини в ніс пробка.
  Особливо боятися цієї процедури не варто. Хоч вона і виглядає страхітливо, але малюки в цілому переносять її добре.

  Масаж обличчя ложками Масаж обличчя ложками
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-oblichchya-lozhkami_491.jpeg--> Масаж обличчя ложками - це один із самих доступних методів
  Масаж для ніг дитини Масаж для ніг дитини
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-dlya-ng-ditini_211.jpeg--> Роблячи масаж дитині, ми допомагаємо йому зміцнити імунітет і
  Масаж при дисплазії кульшових суглобів Масаж при дисплазії кульшових суглобів
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-displazyi-kulshovih-suglobv_641.jpeg-->
  Масаж при гіпертонусі у немовлят Масаж при гіпертонусі у немовлят
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-pri-gpertonus-u-nemovlyat_461.jpeg--> Перші дні життя - один з найбільш важливих етапів. Для
  Як робити масаж новонародженому і немовляті Як робити масаж новонародженому і немовляті
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/yak-robiti-masazh-novonarodzhenomu-nemovlyat_221.jpeg--> Розслабляючий масаж для немовлят необхідно
  Масаж ступень ніг Масаж ступень ніг
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/masazh-stupen-ng_251.jpeg--> Масаж ступень ніг є дуже ефективною процедурою, позитивно впливає навіть на
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]