Дієти
Китайський масаж
19.03.2015 1324 0 admin

Китайський масаж

Схуднення і Краса

Китайський масаж
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_571.jpeg-->Китайський масаж

Крім традиційних методів лікування, існує безліч народних. Не можна однозначно стверджувати, який з них більш ефективний, прихильники кожного постійно ведуть дискусії з приводу переваг одного над іншим. Всі точки зору мають право на існування і мають під собою раціональне зерно.


http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_762.gif-->Китайський масаж


Східна медицина: масаж


Масаж - це унікальний підхід до лікування, коли відбувається вплив на певні точки і енергетичні канали. Включає в себе голковколювання, точкові практики, припікання і т. д. Всі східні методики розроблялися в країнах Сходу, таких як Китай, Тибет, Японія, Корея та ін Кожна з них цікава і має свої особливості.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_863.jpeg-->Китайський масаж

Одним із способів оздоровитися та отримати приплив сил і енергії є китайський масаж.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_224.gif-->Китайський масаж
Китайський масаж: техніка


Він представляє собою точкові натискання пальцями рук на певні ділянки тіла. Для того щоб навчитися робити таку процедуру, необхідно чимало часу. Тому хороших фахівців в нашій країні не так вже багато. Потрібно відзначити, що китайський масаж - це не просто метод лікування, а ціла східна філософія, сприяє відновленню гармонії всього організму і приливу сил і енергії. Він повністю розслаблює тіло і, на думку експертів, перерозподіляє енергії.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_255.jpeg-->Китайський масаж

Ще одна важлива методика - голковколювання, суть якого полягає у відновленні енергії всього організму, але не лікуванні якоїсь однієї проблеми. Справа в тому, що на тілі людини існують спеціальні точки, при впливі на які досягається необхідний ефект. Не лякайтеся, якщо різні майстри будуть робити вам китайський масаж, трохи відрізняється одне від одного. Справа в тому, що в самому Китаї методики мають свої особливості в залежності від регіону.

Китайський масаж: курси


Звичайно, щоб отримати знання від першоджерела, краще проходити безпосередньо курси масажу в Китаї. Але якщо такої можливості немає, можна навчитися робити таку процедуру і в нашій країні. Тільки будьте обережні і ретельно підбирайте навчальний центр, почитайте про нього відгуки в Інтернеті, подивіться, чи є у них які-небудь грамоти або сертифікати, що підтверджують кваліфікацію вчителів. Тривалість навчання залежить від кількості годин, присвячених уроків, в тиждень, і може займати в середньому 2-3 місяці. Але за цей час можна навчитися тільки основ, тому краще, якщо курси будуть більш довгостроковими.

Китайський масаж: відео


Звичайно ж, процес навчання не може обійтися без відеоматеріалів. Спочатку відбувається теоретична частина занять, після цього - практична. Як раз китайський масаж спини на відео буде проміжним етапом між цими двома системами навчання.
http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-masazh_106.jpeg-->Китайський масаж

Існує окремий вид процедур для жінок - масаж китайська принцеса. Він призначений для корекції окремих частин тіла (наприклад, сідниць, живота та ін). Сприяє позбавленню від жирових відкладень, а також рекомендується при сухості шкіри. Таким чином, повний курс забезпечує жінкам підтягнутість і омолодження. Для більш докладного ознайомлення масаж китайська принцеса можна подивитися на відео в Інтернеті.

Китайський масаж обличчя


Рекомендується жінкам від 35 років, а можливо і раніше, при появі зморшок. Сприяє регенерації шкіри, омолодження, поліпшення кольору і розгладженню зморшок. Процедура починається з легких поплескувань, після чого починається процес натискання на біологічно активні точки за допомогою пальців.

Китайський масаж: протипоказання


Такі сеанси заборонені:

 • людям з травмами хребта,

 • при туберкульозі,

 • при гнійних захворюваннях шкіри,

 • при ракових хворобах.


 • Зелений китайський чай - панацея чи отрута? Зелений китайський чай - панацея чи отрута?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/zeleniy-kitayskiy-chay-panaceya-chi-otruta_341.gif--> Вже 10 років, як у нас в країні виникла і в одну мить
  Бразильський масаж Бразильський масаж
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/brazilskiy-masazh_901.jpeg--> Для досягнення краси, пружності і підтягнутості тіла необхідно докласти
  Іспанський хіромасаж особи і тіла Іспанський хіромасаж особи і тіла
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/spanskiy-hromasazh-osobi-tla_591.jpeg--> Величезне задоволення - відправитися після роботи або на
  Косметичний масаж обличчя Косметичний масаж обличчя
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kosmetichniy-masazh-oblichchya_151.jpeg--> До яких тільки методів не вдаються жінки, щоб бути красивими:
  Тантричний масаж. Що це? Тантричний масаж. Що це?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/tantrichniy-masazh-scho-ce_421.jpeg--> Тантричний масаж являє собою один із способів прояву кохання між
  Китайський чай пуер: що це? Китайський чай пуер: що це?
  http://diety.pp.ua/uploads/posts/2015-03/kitayskiy-chay-puer-scho-ce_801.jpeg--> Отже, чай пуер - що це за напій і чим він відрізняється від
  [vk]
  Войти через:
  [/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
  [/vk]